Opcje przeglądania
Kategorie
Kształt
Kostki fasetowane ze szkła 4.5x4.5mm beżowe AB (95szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 4.5x4.5mm szare z niebieskim połyskiem (95szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 4.5x4.5mm szare z fioletowym połyskiem (95szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 4.5x4.5mm śliwkowe ze złotym połyskiem (95szt.)
| Opakowanie: | Około 95 szt. |
| Rozmiar: | 4.5 mm x 4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 3x3mm czarne (100szt.)
| Opakowanie: | Około 100 szt. |
| Wymiary: | 3 mm x 3 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Kolor: | Czarny nieprzejrzysty |
| Zastosowanie: | Minimalistyczne chokery, bransoletki kaskadowe, dystanse |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 4.5x4.5mm przezroczyste AB (95szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 4.5x4.5mm złote AB (95szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 3.5x3.5mm różowe z połyskiem AB (100szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kwadraty fasetowane ze szkła 6x6x4mm białe AB (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 4.5x4.5mm bursztynowe AB (20szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 4.5x4.5mm czarne AB (20szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 4.5x4.5mm niebieskie AB (20szt.)
| Ilość: | 20 sztuk |
| Rozmiar: | 4.5 x 4.5 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Kształt: | Kostka |
| Kolor: | Niebieski AB |
| Zastosowanie: | Naszyjniki, kolczyki, bransoletki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 4.5x4.5mm różowe AB (20szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 4.5x4.5mm czerwone AB (20szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 4.5x4.5mm niebieskie (20szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 2.5x2.5mm hematyt (190szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 2.5x2.5mm ciemno złote metaliczne (95szt.)
| Opakowanie: | Około 95 szt. |
| Wymiary: | 2.5 mm x 2.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło galwanizowane |
| Kolor: | Ciemnozłoty metaliczny |
| Zastosowanie: | Biżuteria minimalistyczna, przekładki, beading |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 3.5x3.5mm beżowe AB (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 4.5x4.5mm przezroczyste AB (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 4.5x4.5mm zielone AB (95szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 2.5x2.5mm różowe AB (190szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 2.5x2.5mm przezroczyste z połyskiem (190szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 6x6mm jasne szafirowe AB (10szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 4x4mm srebrno-przezroczyste (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 6x6mm purpurowe AB (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 6x6mm brudny róż AB (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 6x6mm zielone AB (10szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 6x6mm szampańskie AB (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 6x6mm przezroczyste AB (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki szlifowane ze szkła 3x3mm przezroczyste (95szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin