Opcje przeglądania
Kategorie
Jadeit lemon serce wypukłe 6x6x2.6mm (4szt.)
| Opakowanie: | 4 sztuki |
| Wymiary: | 6 mm x 6 mm x 2.6 mm |
| Średnica otworu: | 0.6 mm |
| Kształt: | Serce wypukłe, pękate / Wiercone pionowo |
| Kolor: | Jasnożółty, cytrynowy, pastelowy |
| Materiał: | Kamień naturalny – Jadeit Lemon |
| Zastosowanie: | Pierścionki elastyczne, delikatne zawieszki, wiosenna biżuteria |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit ciemny niebieski kulki 6mm (6szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit zielony kulki 6mm (6szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit jasny różowy kulki 6mm (6szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit pomarańczowy kulki 6mm (6szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit różowy kulki 6mm (6szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit oponki fasetowane 4-4.5x3mm miodowe (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit oponki fasetowane 4-4.5x3mm jasne niebieskie (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit oponki fasetowane 4-4.5x3mm zielone (10szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit oponki fasetowane 4-4.5x3mm zielono-niebieskie (10szt.)
| Opakowanie: | 10 szt. |
| Wymiary: | 4-4.5 mm x 3 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Kolor: | Zielono-niebieski (morski / turkusowy) |
| Materiał: | Kamień naturalny barwiony |
| Zastosowanie: | Przekładki, biżuteria beadingowa, chokery, bransoletki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit oponki fasetowane 4-4.5x3mm czerwone (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit oponki fasetowane 4-4.5x3mm pomarańczowe (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit oponki fasetowane 4-4.5x3mm głęboki róż (10szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit oponki fasetowane 4-4.5x3mm różowe (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit oponki fasetowane 4-4.5x3mm bordowe (10szt.)
| Opakowanie: | 10 szt. |
| Rozmiar: | 4-4.5 mm x 3 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Kamień naturalny barwiony |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit oponki fasetowane 4-4.5x3mm różowe (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit oponki fasetowane 4-4.5x3mm żółte (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit oponki fasetowane 4-4.5x3mm szare (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit jasny zielony kulki 6mm (6szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit granatowy kropla 15x10mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit jasny łosoś kropla 15x10mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit miodowy kropla 15x10mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit różowy kulki fasetowane 8mm (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit liliowy kulki 8mm (4szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit fuksja kulki fasetowane 8mm (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit turkusowy kulki 8mm (4szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit zielony kulki 8mm (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit matowy wiśniowy kulki 8mm (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit bordowy kulki fasetowane 6mm (6szt.)
| Opakowanie: | 6 sztuk |
| Wymiary: | Średnica 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Kulka fasetowana |
| Kolor: | Bordowy, burgund, głęboka czerwień |
| Materiał: | Kamień naturalny, barwiony |
| Zastosowanie: | Eleganckie bransoletki, naszyjniki wieczorowe, kolczyki grona |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit kulki 4mm ciemno czerwone (10szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit kulki 4mm ciemny zielony (10szt.)
| Opakowanie: | 10 szt. |
| Wymiary: | Średnica 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Kształt: | Kulka gładka |
| Kolor: | Ciemny zielony |
| Materiał: | Kamień naturalny barwiony |
| Zastosowanie: | Bransoletki na gumce, subtelne chokery, biżuteria botaniczna |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit kulki 4mm fuksja (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit kulki 4mm chabrowy (10szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit kulki 4mm zielone (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit fuksja kulki 6mm (6szt.)
| Opakowanie: | 6 szt. |
| Rozmiar: | Średnica 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Kamień naturalny barwiony |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit lawendowy kulki 6mm (6szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit jasny niebieski kulki 6mm (6szt.)
| Opakowanie: | 6 sztuk |
| Wymiary: | Średnica 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Kulka gładka |
| Kolor: | Jasnoniebieski, błękitny |
| Materiał: |
Kamień naturalny, barwiony |
| Zastosowanie: | Wiosenne bransoletki, naszyjniki celebrytki, kolczyki z kamieniami |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit chabrowy kulki 8mm (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit chabrowy kulki 6mm (6szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit – Kamień Szczęścia i Obfitości! Kolorowe Koraliki z Kamieni Naturalnych na Twoje Projekty DIY!
Szukasz kamienia, który ma supermoce? Poznaj Jadeit – minerał o niesamowitej historii, uznawany za święty przez Majów i Chińczyków. Od wieków symbolizuje on długowieczność, mądrość i… przyciąganie kasy! To prawdziwy must-have dla każdego, kto chce, aby jego biżuteryjne dzieła niosły ze sobą dobrą energię. W naszej ofercie znajdziesz go w pełnej gamie kolorów i form, co daje Ci nieskończone możliwości tworzenia wyjątkowej biżuterii z użyciem koralików z kamieni naturalnych!
Historia i Symbolika Jadeitu – Kamień Wschodu
Jadeit to minerał, którego historia jest tak barwna, jak jego odcienie! W starożytnych Chinach był ceniony bardziej niż złoto. Nazywano go „kamieniem nieśmiertelności” i rzeźbiono z niego cesarskie insygnia. Kultury prekolumbijskie, w tym Majowie i Aztekowie, również uważały go za święty – używali go do rzeźbienia masek i amuletów. Dlaczego? Wierzono, że Jadeit ma moc chronienia przed nieszczęściem i przyciągania dobrobytu. Noszenie go miało gwarantować pomyślność i harmonię.
Magiczne Właściwości Jadeitu (dla twórców):
- Szczęście i Dobrobyt: Uznawany za magnes na fortunę i obfitość.
- Równowaga Emocjonalna: Pomaga uspokoić umysł i zachować wewnętrzną harmonię.
- Mądrość: Wspiera intuicję i pomaga w podejmowaniu dobrych decyzji.
Jadeit w Jubilerstwie i Rękodziele – Naturalne Kamienie do Bransoletek w Stylu Klasycznym i Modern
W jubilerstwie Jadeit jest uwielbiany za swoją twardość i piękny, szklisty połysk po wypolerowaniu. Jego kolorystyka, choć pierwotnie znany z zieleni, potrafi zaskoczyć paletą odcieni. Mamy go w bieli, różu, fiolecie, a nawet kolorach barwionych, co poszerza możliwości tworzenia biżuterii z naturalnych kamieni.
Nasza oferta Jadeitu jest tak różnorodna, jak Twoje pomysły! Znajdziesz u nas:
- Kulki (od 4 mm do 10 mm): Idealne do każdej bransoletki – dostępne w wersji gładkiej (błyszczącej) i matowej (satynowej).
- Oponki: Różnokolorowe, płaskie koraliki, które świetnie nadają się jako separatory i dodają projektom modnego, geometrycznego charakteru.
Wybierz swoje ulubione naturalne kamienie do bransoletek i poczuj tę starożytną moc w swoich projektach. Zacznij tworzyć biżuterię, która nie tylko jest piękna, ale i przyciąga to, co najlepsze!