Opcje przeglądania
Kategorie
Rozmiar
Kształt
Kolor
Wykończenie
Miyuki Delica 11/0 DB2373 Fancy Lined Blush (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB2388 Fancy Lined Aqua Pink (5gram)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB2372 Fancy Lined Sunflower (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB2381 Fancy Lined Aqua Green (5gram)
| Opakowanie: | 5 g +/- 0.5 g |
| Wymiary: | około 1.6 mm x 1.3 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Kształt: | Cylindryczny |
| Materiał: | Szkło japońskie |
| Kolor: | Fancy Lined Aqua Green |
| Kod koloru: | DB2381 |
| Zastosowanie: | Peyote, Brick Stitch, haft koralikowy, tkanie na krośnie |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB2371 Fancy Lined Cream (5gram)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB2375 Fancy Lined Rust (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB2383 Fancy Lined Silver Sky (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB2382 Fancy Lined Aqua (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB2393 Fancy Lined Ice (5gram)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB2374 Fancy Lined Siam (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB2392 Fancy Lined Pearl Grey (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB2376 Fancy Lined Celery (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0271 Inside Dyed Silver Grey (5gram)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB1782 Teal Inside Dyed White (5gram)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB1793 Steel Skyline Inside Dyed White AB (5gram)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0055 Inside Dyed Pink AB (5gram)
| Opakowanie: | 5g (+/- 0.5g) |
| Rozmiar: | 1.6 x 1.3 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Kolor: | Inside Dyed Pink AB |
| Kod koloru: | DB0055 |
| Materiał: | Szkło japońskie |
| Zastosowanie: | Beading, krosno, haft płaski |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0057 Inside Dyed Sky Blue AB (5gram)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0059 Inside Dyed Light Violet AB (5gram)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0054 Inside Dyed Dark Peach AB (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0077 Inside Dyed Blue AB (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0056 Inside Dyed Magenta AB (5g)
| Opakowanie: | 5g (+/- 0,5g) |
| Rozmiar: | 1.6 mm x 1.3 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.8 mm |
| Kształt: | Cylindryczny (rurka) |
| Kolor: | Inside Dyed Magenta AB |
| Nr Koloru Miyuki™: | DB0056 |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | Naszyjniki, długie kolczyki, bransoletki tkane, autorskie broszki, breloczki DIY |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0069 Inside Dyed Beige AB (5gram)
| Opakowanie: | 5 g +/- 0.5 g |
| Wymiary: | około 1.6 mm x 1.3 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Kształt: | Cylindryczny |
| Materiał: | Szkło japońskie |
| Kolor: | Inside Dyed Beige AB |
| Numer koloru: | DB0069 |
| Zastosowanie: | Peyote, Brick Stitch, tkanie na krośnie rękodzielniczym |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0076 Inside Dyed Lt Blue AB (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0075 Inside Dyed Dark Coral AB (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0073 Inside Dyed Dark Lilac AB (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0074 Inside Dyed Lt Fuchsia AB (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0089 Lt Topaz Inside Dyed Blue AB (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0086 Lined Dark Blue AB (5g)
| Opakowanie: | 5g (+/- 0,5g) |
| Rozmiar: | 1.6 mm x 1.3 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.8 mm |
| Kształt: | Cylindryczny (rurka) |
| Kolor: | Lined Dark Blue AB |
| Nr Koloru Miyuki™: | DB0086 |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | Naszyjniki tkane, geometryczne bransoletki, eleganckie wisiorki, autorskie broszki |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0079 Inside Dyed Turquoise Green AB (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0068 Transparent Color Lined Peach AB (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0065 Inside Dyed Topaz (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0063 Sapphire Inside Dyed Cobalt AB (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0066 Inside Dyed White AB (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0062 Topaz Inside Dyed Lt Cranberry AB (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0070 Inside Dyed Rose Pink (5gram)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0281 Inside Dyed Magenta Luster (5gram)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0272 Topaz Inside Dyed Yellow (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0277 Inside Dyed Cobalt Luster (5gram)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0297 Garnet Inside Dyed Dark Grey (5gram)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin