Opcje przeglądania
Kategorie
Jadeit malezyjski jasny zielony kulki 4mm (10szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit malezyjski malinowy kulki 4mm (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit jasny zielony kulki 8mm (4szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit różowy kulki 8mm (4szt)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit malezyjski biały kulki 4mm (sznur 40cm)
| Opakowanie: | 1 sznur (ok. 38 cm - 40 cm) |
| Ilość sztuk na sznurze: | Około 88 szt. |
| Rozmiar koralika: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Kamień syntetyczny |
| Kolor: | Biały, śnieżnobiały |
| Zastosowanie: | Bransoletki na gumce, naszyjniki, chokery |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit malezyjski malinowy kulki 4mm (sznur 40cm)
| Opakowanie: | Około 88 szt. |
| Średnica: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Kamień syntetyczny |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit malezyjski różowy kulki 6mm (sznur 40cm)
| Opakowanie: | Sznur (ok. 38-40 cm) |
| Ilość koralików: | Około 64 szt. |
| Wymiary: | Średnica 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Kamień syntetyczny |
| Kolor: | Różowy |
| Zastosowanie: | Bransoletki, naszyjniki, biżuteria autorska |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit jasny fioletowy kulki 8mm (4szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit malezyjski biały kulki 6mm (sznur 40cm)
| Opakowanie: | Około 65 szt. |
| Rozmiar: | 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Kamień syntetyczny |
| Zastosowanie: | Bransoletki, naszyjniki, DIY |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit biały matowy kulki 10mm (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit niebieski kulki 10mm (4szt)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit fioletowy kulki 6mm (6szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit biały kulki 4mm (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit kulki 8mm fuksja (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit miodowy kulki 6mm (6szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jadeit malezyjski niebieski kulki 4mm (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin