Opcje przeglądania
Kategorie
Jaspis cesarski syntetyczny różowy słupek 13.5x4.5mm (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jaspis mokait bryłki nieregularne 9-6x6-4mm (6szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jaspis ryolit kulki 3-3.5mm (10szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jaspis dalmatyńczyk oponki 8x5mm (6szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Jaspis mokait kulki 8mm (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jaspis mokait kulki 6mm (6szt.)
| Opakowanie: | 6 szt. |
| Rozmiar: | Średnica 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Kamień naturalny |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jaspis mokait kulki 4mm (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jaspis dalmatyńczyk kulki fasetowane 4mm (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jaspis krajobrazowy kulki fasetowane 8mm (4szt.)
| Opakowanie: | 4 szt. |
| Rozmiar: | Średnica 8 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Kulka fasetowana |
| Materiał: | Kamień naturalny |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jaspis krajobrazowy kulki fasetowane 6mm (6szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jaspis dalmatyńczyk kulki fasetowane 6mm (6szt.)
| Opakowanie: | 6 szt. |
| Rozmiar: | Średnica 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Kamień naturalny |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jaspis picasso kulki 3mm (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jaspis picasso kulki 2mm (180szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Jaspis lazurowe wybrzeże granatowy kulka 8mm (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jaspis cesarski turkusowy kulka 8mm (4szt.)
| Opakowanie: | 4 sztuki |
| Wymiary: | Średnica 8 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Kształt: | Kulka gładka |
| Kolor: | Turkusowy z brązową siateczką |
| Materiał: | Kamień naturalny barwiony |
| Zastosowanie: | Bransoletki wakacyjne, naszyjniki boho, wyraziste kolczyki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jaspis Dalmatyńczyk kulki 4mm (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jaspis Krajobrazowy kulki 4.5-5mmmm (10szt.)
| Opakowanie: | 10 szt. |
| Rozmiar: | Średnica 4.5 mm - 5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Kamień naturalny |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jaspis Krajobrazowy kulki 6mm (6szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jaspis Krajobrazowy kulki 8mm (4szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Mokait sieczka mała (25szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jaspis krajobrazowy sieczka mała (25szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Jaspis picasso-krajobrazowy mix sieczka mała (25szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin