Opcje przeglądania
Kategorie
Rozmiar
Kaboszon zoizyt z rubinem łza 18-19x13x5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon jaspis barwiony 25-26x18x8mm niebieski (1szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon jadeit zielony koło 6x3.5mm (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon jadeit różowy koło 6x3.5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon jadeit biały koło 6x3.5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon jadeit fuksja koło 6x3.5mm (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon jadeit czerwono-bordowy koło 6x3.5mm (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon jadeit ciemny niebieski koło 6x3.5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon jadeit jasny niebieski koło 6x3.5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon lapis lazuli koło 6x3.5mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 sztuka |
| Średnica: | 6 mm |
| Wysokość, grubość: | 3.5 mm |
| Materiał: | Kamień naturalny |
| Szlif: | Gładki kaboszon |
| Kształt: | Okrągły |
| Zastosowanie: | Wklejanie w bazy, pierścionki, kolczyki sztyfty, haft koralikowy, sutasz |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon kwarc różowy łza 14x10x4.5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon jadeit czarny łza 14x10x4.5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon awenturyn łza 14x10x4.5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon lapis lazuli łza 14x10x4.5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon noc kairu łza 18-19x13x5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon jadeit zielony łza 18-19x13x5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon jadeit czarny łza 18-19x13x5mm (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon piasek pustyni łza 18-19x13x5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon jadeit niebieski koło 12x5mm (1szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon jadeit bordowy koło 12x5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon jadeit fuksja koło 12x5mm (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon jadeit zielony koło 12x5mm (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon opal łza 18-19x13x5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon Black Stone łza 25-26x18x6mm (1szt.)
| Ilość w opakowaniu: | 1 szt. |
| Rozmiar: | 25.0 mm x 18.0 mm x 6.0 mm |
| Kształt: | Łza (płaski spód) |
| Materiał: | Kamień naturalny |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon turkus syntetyczny łza 17.5x12.5x5mm (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon malachit syntetyczny koło 20-21x6.5mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar: | 20-21x6.5 mm |
| Kształt: | Okrągły (koło) |
| Materiał: | Kamień syntetyczny |
| Zastosowanie: | Do sutaszu, haftu koralikowego, wklejania |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon malachit syntetyczny koło 16x6mm (1szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon malachit syntetyczny koło 12x5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon lapis lazuli łza 18-19x13x6mm (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon agat niebieski owal 18-19x13x5.5mm (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon lapis lazuli owal 25-26x18x5.5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon kwarc różowy owal 25-26x18x5.5mm (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon agat niebieski owal 25-26x18x5.5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon agat różowy owal 18-19x13x5.5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon kwarc różowy owal 18-19x13x6mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon jadeit turkusowy owal 18-19x13x5.5mm (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon lapis lazuli owal 18-19x13x5.5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon jadeit różowy owal 18-19x13x5.5mm (1szt)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kaboszon jadeit niebieski owal 18-19x13x5.5mm (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin