Opcje przeglądania
Kategorie
Kształt
Kolor
Kulki ze szkła 4mm czarne (40szt.)
| Opakowanie: | ok. 40 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.9 mm |
| Kształt: | Okrągły |
| Kolor: | Czarny (nieprzezroczysty) |
| Materiał: | Szkło czeskie |
| Zastosowanie: | Uniwersalne przekładki, bransoletki, beading |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki serca 6x5.5x4mm Crystal Grafhite Rainbow (10szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki serca 6x5.5x4mm Crystal Labrador (10szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki serca 6x5.5x4mm Bronze (10szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Dagger ze szkła 16x5mm Chalk White Shimmer (6szt.)
| Opakowanie: | 6 szt. |
| Rozmiar: | 16 x 5 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.7 mm |
| Kształt: | Grot / Dagger (otwór na szczycie) |
| Kolor: | Chalk White Shimmer (Biały z perłowym połyskiem) |
| Materiał: | Czeskie szkło |
| Zastosowanie: | Frędzle koralikowe, sutasz, motywy florystyczne, haft |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 3mm Saturated Metallic Marina (40szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 3mm Saturated Metallic Arcadia (40szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 3mm Saturated Metallic Super Violet (40szt)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 3mm Saturated Metallic Lime Punch (40szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 3mm Saturated Metallic Cherry Tomato (40szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Metallic Suede - Dark Green (40szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Saturated Metallic Shaded Spruce (40szt.)
| Opakowanie: | Ok. 40 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Kolor: | Saturated Metallic Shaded Spruce |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Czeskie szkło |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Saturated Metallic Butterum (40szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Saturated Metallic Navy Peony (40szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Saturated Metallic Grenadine (40szt.)
| Opakowanie: | Ok. 40 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Kolor: | Saturated Metallic Grenadine |
| Średnica otworu: | Ok. 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło czeskie |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Saturated Metallic Autumn Maple (40szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Saturated Metallic Neutral Gray (40szt.)
| Opakowanie: | Ok. 40 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Kolor: | Metallic Neutral Gray |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Czeskie szkło |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 3mm Jet Iris Blue (40szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Teardrop ze szkła 6x4mm Aztec Gold (20szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Teardrop ze szkła 6x4mm czarne matowe (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Teardrop ze szkła 6x4mm Crystal Matted (20szt.)
| Opakowanie: | 20 szt. |
| Rozmiar: | 6 x 4 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.8 mm |
| Kształt: | Kropla |
| Kolor: | Crystal Matted |
| Materiał: | Szkło czeskie |
| Zastosowanie: | Kolczyki grona, biżuteria ślubna, wykończenia naszyjników, beading |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Teardrop ze szkła 6x4mm Chalk White Champagne Luster (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Teardrop ze szkła 6x4mm Chalk White Baby Blue Luster (20szt.)
| Opakowanie: | 20 szt. |
| Rozmiar: | 6 x 4 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.8 mm |
| Kształt: | Kropla |
| Kolor: | Baby Blue Luster |
| Materiał: | Szkło czeskie |
| Zastosowanie: | Wiszące kolczyki, frędzle w beadingu, romantyczna biżuteria |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Teardrop ze szkła 6x4mm Chalk White (20szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Teardrop ze szkła 6x4mm czarne (20szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Teardrop ze szkła 6x4mm Jet Amber Full (20szt.)
| Opakowanie: | 20 szt. |
| Rozmiar: | 6 x 4 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.8 mm |
| Kształt: | Kropla |
| Kolor: | Jet Amber Full |
| Materiał: | Szkło czeskie |
| Zastosowanie: | Kolczyki, wykończenie naszyjników, beading, biżuteria autorska |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Teardrop ze szkła 6x4mm Jet Argentic Full (20szt)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Teardrop ze szkła 6x4mm Crystal Full Labrador (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Teardrop ze szkła 6x4mm Crystal Amber (20szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Teardrop ze szkła 6x4mm Crystal AB Full Matted (20szt.)
| Opakowanie: | 20 szt. |
| Rozmiar: | 6 x 4 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.8 mm |
| Kształt: | Kropla |
| Kolor: | Crystal AB Full Matted |
| Materiał: | Szkło czeskie |
| Zastosowanie: | Kolczyki, wykończenie naszyjników, haft koralikowy, biżuteria autorska |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Teardrop ze szkła 6x4mm Crystal AB (20szt.)
| Opakowanie: | 20 szt. |
| Rozmiar: | 6 x 4 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.8 mm |
| Kształt: | Kropla |
| Kolor: | Crystal AB |
| Materiał: | Szkło czeskie |
| Zastosowanie: | Kolczyki ślubne, wiszące detale, haft koralikowy, biżuteria wieczorowa |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Teardrop ze szkła 6x4mm Aluminium Silver (20szt.)
| Opakowanie: | 20 szt. |
| Rozmiar: | 6 x 4 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.8 mm |
| Kształt: | Kropla |
| Kolor: | Aluminium Silver |
| Materiał: | Szkło czeskie |
| Zastosowanie: | Wiszące kolczyki, chokery, beading |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Saturated Metallic Kale (40szt.)
| Opakowanie: | Ok. 40 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Kolor: | Saturated Metallic Kale |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Czeskie szkło |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Saturated Metallic Niagara (40szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Metallic Suede - Lt Green (40szt)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Metallic Suede - Dk Forest (40szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Saturated Metallic Pale Dogwood (40szt)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Saturated Metallic Pink Yarrow (40szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Saturated Metallic Hazelnut (40szt.)
| Opakowanie: | 40 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Kolor: | Saturated Metallic Hazelnut |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Czeskie szkło |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin