Opcje przeglądania
Kategorie
Kształt
Kolor
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Gold Shine Red (40szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Gold Shine Dark Purple (40szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Pinch ze szkła 5x3mm Crystal Apricot Medium (5gram)
| Opakowanie: | 5g (+/- 0,5g) – ok. 60 szt. |
| Rozmiar: | 5 mm x 3 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.9 mm |
| Kolor: | Crystal Apricot Medium |
| Materiał: | Szkło czeskie |
| Kraj pochodzenia: | Czechy |
| Zastosowanie: | Kumihimo, beading, biżuteria romantyczna |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Pinch ze szkła 5mmx3mm Crystal Capri Gold (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Pinch ze szkła 5x3mm Crystal AB (5gram)
| Opakowanie: | 5g (+/- 0,5g) – ok. 60 szt. |
| Rozmiar: | 5 mm x 3 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.9 mm |
| Kolor: | Crystal AB – tęczowy blask |
| Materiał: | Szkło czeskie |
| Kraj pochodzenia: | Czechy |
| Zastosowanie: | Kumihimo, beading, biżuteria ślubna, charmsy |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Pinch ze szkła 5x3mm Aluminium Silver (5gram)
| Opakowanie: | 5g (+/- 0,5g) – ok. 60 szt. |
| Rozmiar: | 5 mm x 3 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.9 mm |
| Kolor: | Aluminium Silver – metaliczny mat |
| Kraj pochodzenia: | Czechy |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | Kumihimo, beading, biżuteria męska, styl rockowy |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Pinch ze szkła 5mmx3mm Matte Metallic Flax (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Pinch ze szkła 5mmx3mm Matte Brass Gold (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Pinch ze szkła 5x3mm czarne (5gram)
| Opakowanie: | 5g (+/- 0,5g) – ok. 60 szt. |
| Rozmiar: | 5 mm x 3 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.9 mm |
| Kolor: | Czarny (Jet) |
| Kraj pochodzenia: | Czechy |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | Kumihimo, beading, biżuteria męska, przekładki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Pinch ze szkła 5mmx3mm Metallic Hematite (5g)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Saturated Honysuckle (40szt.)
| Opakowanie: | Ok. 40 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Kolor: | Saturated Honeysuckle |
| Średnica otworu: | Ok. 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło czeskie |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Saturated Peach (40szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Saturated Mint (40szt.)
| Opakowanie: | Ok. 40 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Kolor: | Saturated Mint |
| Średnica otworu: | Ok. 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło czeskie |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Saturated Lavander (40szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Opaque Blue (40szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 6mm Opaque Blue (20szt)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 6mm Matte Alabastr (20szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 6mm Opaque Grey (20szt)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 3mm Jet Labrador Full (40szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 3mm Chalk White Cream Luster (40szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Purple Iris-Amethyst (40szt.)
| Opakowanie: | Ok. 40 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Kolor: | Purple Iris-Amethyst |
| Średnica otworu: | Ok. 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło czeskie |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Milky Dark Peridot (40szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Carnation Pink (40szt.)
| Opakowanie: | Ok. 40 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Kolor: | Carnation Pink |
| Średnica otworu: | Ok. 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło czeskie |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Green Emerald AB (40szt.)
| Opakowanie: | Ok. 40 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Kolor: | Green Emerald AB |
| Średnica otworu: | Ok. 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło czeskie |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Grey w/Black Swirl (40szt)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Luster Milky Pink (40szt)
| Opakowanie: | Ok. 40 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Kolor: | Luster Milky Pink |
| Średnica otworu: | Ok. 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło czeskie |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Twilight Topaz (40szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Twilight Crystal (40szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Milky Aquamarine (40szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Opaque Olive (40szt.)
| Opakowanie: | Ok. 40 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Kolor: | Opaque Olive |
| Średnica otworu: | Ok. 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło czeskie |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Luster Pink Coral (40szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Copper-Medium Topaz (40szt.)
| Opakowanie: | Ok. 40 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Kolor: | Copper-Medium Topaz |
| Średnica otworu: | Ok. 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło czeskie |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Milky Aqua (40szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Green Emerald (40szt.)
| Opakowanie: | Ok. 40 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Kolor: | Green Emerald |
| Średnica otworu: | Ok. 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło czeskie |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Iris Purple (40szt.)
| Opakowanie: | Ok. 40 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Kolor: | Iris Purple |
| Średnica otworu: | Ok. 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło czeskie |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Iris Green (40szt.)
| Opakowanie: | Ok. 40 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Kolor: | Iris Green |
| Średnica otworu: | Ok. 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło czeskie |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Blue Turquoise (40szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Crystal/Pink (40szt.)
| Opakowanie: | Ok. 40 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Kolor: | Crystal/Pink |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Czeskie szkło |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Luster Topaz/Pink Opaque White (40szt.)
| Opakowanie: | Ok. 40 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Kolor: | Luster Topaz/Pink Opaque White |
| Średnica otworu: | Ok. 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło czeskie |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin