Opcje przeglądania
Kategorie
Rozmiar
Kształt
Kolor
Wykończenie
Miyuki Delica 11/0 DB0295 Ruby Inside Dyed Red AB (5g)
| Opakowanie: | 5 g +/- 0.5 g |
| Wymiary: | około 1.6 mm x 1.3 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Kształt: | Cylindryczny |
| Materiał: | Szkło japońskie |
| Kolor: | Ruby Inside Dyed Red AB |
| Numer koloru: | DB0295 |
| Zastosowanie: | Peyote, Brick Stitch, tkanie na krośnie, haft koralikowy |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Miyuki Delica 11/0 DB0296 Red Inside Dyed Cranberry AB (5gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin