Sznurek skręcany woskowany z poliestru 1mm neonowy różowy (11m)
| Opakowanie: | 11 metrów |
| Grubość: | 1 mm |
| Materiał: | Poliester woskowany |
| Struktura: | Skręcana |
| Kolor: | Neonowy różowy jaskrawy |
| Zastosowanie: | Bransoletki festiwalowe, makrama, breloczki, naszyjniki chokery |
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Neonowy różowy sznurek woskowany 1mm – wyrazista baza do festiwalowej makramy
Projektowanie letnich, festiwalowych dodatków wymaga materiałów, które przyciągają wzrok i doskonale znoszą trudy noszenia. Sznurek z woskowanego poliestru o grubości 1 mm to sprawdzony materiał do rękodzieła, stworzony do wyplatania bardzo gęstych wzorów. Jego skręcana struktura jest mocno zwarta, a woskowa powłoka chroni końcówki przed uciążliwym strzępieniem w trakcie nawlekania ozdób. Jaskrawy, neonowy różowy odcień kapitalnie wpisuje się w radosne stylizacje neon boho. Wybierając ten solidny sznurek do bransoletek, zyskujesz pewność, że gotowa makrama nie odkształci się po czasie, a bazowe węzły płaskie pozostaną idealnie równe i symetryczne.
Jakie dodatki wpleść w neonowy sznurek, aby stworzyć modną biżuterię festiwalową?
Jaskrawy kord to fantastyczne tło dla kontrastujących elementów. Grubość 1 mm bezpiecznie utrzymuje mniejsze koraliki i zapobiega ich swobodnemu przesuwaniu się wewnątrz splotu.
Do pełnej personalizacji letnich projektów świetnie nadają się koraliki litery, które bez najmniejszego oporu wchodzą na milimetrowy, sztywny rdzeń. Pomiędzy kolorowymi węzłami warto umieszczać gładkie przekładki ze stali chirurgicznej, które będą rewelacyjnie odbijać wakacyjne słońce. Chcąc nadać biżuterii jeszcze więcej festiwalowego luzu, podwieś pod plecionką wielobarwne zawieszki emaliowane. Całość nie wymaga stosowania szerokich okuć montażowych. Wystarczy rzetelnie zawiązać węzeł przesuwny bezpośrednio na kordzie, co zapewnia pełną wygodę podczas regulacji obwodu biżuterii Handmade.
Cechy produktu
| Opakowanie | 11 metrów |
| Grubość kordu | 1 mm |
| Kolorystyka | Neonowy różowy jaskrawy |
| Materiał | Poliester woskowany |
| Struktura | Skręcana |
Zastosowanie – daj się zainspirować!
✓ Festiwalowe bransoletki z literkami: Wplataj koraliki z napisami w różową osnowę makramy, budując modną, spersonalizowaną biżuterię przyjaźni.
✓ Neonowe breloki i zawieszki: Zaplataj bardzo gęste, szerokie wzory, łącząc poliester ze stalowymi kółkami oraz emaliowanymi detalami.
✓ Chokery z węzłem przesuwnym: Twórz wielokolorowe, krótkie naszyjniki, które z łatwością dopasujesz do szyi dzięki gładko pracującej regulacji bez użycia zapięć.
Pielęgnacja i wskazówka warsztatowa
- Matematyka jubilerska: Nawój liczący pełne 11 metrów z łatwością wystarczy na przygotowanie około czterech bransoletek makramowych wraz z niezbędnym zapasem materiału na długie troczki zakańczające.
- Wskazówka warsztatowa: Z uwagi na to, że poliester jest materiałem całkowicie odpornym na rozciąganie, możesz mocno zaciskać sploty bez obaw o deformację. Zakańczaj prace poprzez supełkowanie i przypalanie. Gdy płomień stopi końcówkę kordu, natychmiast spłaszcz gorący materiał bokiem zapalniczki. Utworzysz tym samym bezpieczny i wysoce estetyczny stoper.
- Pielęgnacja sznurka woskowanego: Warstwa wosku odpowiada za spójność splotu. Aby sznurek z poliestru zachował swoje parametry i wosk nie uległ wytopieniu, zdejmuj biżuterię przed wizytą w saunie czy bardzo gorącą kąpielą. Kord odświeżaj na sucho lub przecierając go delikatnie lekko wilgotną mikrofibrą.
Wyróżnij się z tłumu i twórz energetyczną, festiwalową biżuterię ze sznurkami od ArtFan.pl!
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt.