Opcje przeglądania
Kategorie
Wielkość
-
2x1.5mm
(10)
-
2.5x2mm
(14)
-
3x2mm
(12)
-
3x2.5mm
(15)
-
3.5x3mm
(6)
-
4x3.5mm
(43)
-
6x4mm
(122)
-
6x5mm
(5)
-
6x5.5mm
(7)
-
8x5mm
(16)
-
8x6mm
(65)
-
9x4mm
(10)
-
10x4mm
(2)
-
10x7mm
(8)
-
10x8mm
(2)
-
11.5x7mm
(2)
-
11x8mm
(18)
-
12x6mm
(11)
-
12x9mm
(1)
-
13x10mm
(6)
-
14x8mm
(5)
-
15x10mm
(1)
-
15x11mm
(2)
-
16x12mm
(2)
-
16x9mm
(2)
-
17x11mm
(4)
-
22x13mm
(13)
-
23x15mm
(2)
-
31x28mm
(11)
-
2mm
(17)
-
2.5mm
(6)
-
3mm
(46)
-
3.5mm
(3)
-
4mm
(179)
-
4.5mm
(34)
-
5.5mm
(5)
-
6mm
(135)
-
8mm
(69)
-
10mm
(36)
-
12mm
(1)
-
14mm
(10)
Kształt
Zawieszka pastylka ze szkła 8x5mm niebieska (6szt)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka pastylka ze szkła 8x5mm ciemno fioletowa (6szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka pastylka ze szkła 8x5mm jasno fioletowa (6szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka pastylka ze szkła 8x5mm czerwona (6szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka pastylka ze szkła 8x5mm jasno zielona (6szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka pastylka ze szkła 8x5mm morskie (6szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łezka różowa ze szkła 12x9x6mm (4szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka pastylka ze szkła 8x5mm jasno brązowa (6szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Listki ze szkła 13x10x3mm różowe (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka pastylka ze szkła 8x5mm ciemno niebieska (6szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm czerwone z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Listki ze szkła 13x10x3mm jasno zielone cieniowane (4szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka pastylka ze szkła 8x5mm szara (6szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm niebieskie z połyskiem AB (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Listki ze szkła 13x10x3mm niebieskie (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka pastylka ze szkła 8x5mm czarna (6szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm żółte (20szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka pastylka ze szkła 8x5mm bursztynowa (6szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm czarne (40szt.)
| Opakowanie: | ok. 40 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.9 mm |
| Kształt: | Okrągły |
| Kolor: | Czarny (nieprzezroczysty) |
| Materiał: | Szkło czeskie |
| Zastosowanie: | Uniwersalne przekładki, bransoletki, beading |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka łza fasetowana ze szkła w złotym okuciu 30x18.5mm przezroczysta (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Listki ze szkła 15.5x11.5x3.5mm białe matowe AB (6szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Listki ze szkła 15.5x11.5x3.5mm białe matowe (6szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka pastylka ze szkła 8x5mm przezroczysta (6szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm jasne niebieskie z perłowym połsykiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Listki ze szkła 23.5x15x3.5mm jasno zielone z złotym połyskiem (4szt.)
| Opakowanie: | 4 szt. |
| Wymiary: | 23.5 mm x 15 mm x 3.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło |
| Kolor: | Jasno zielony ze złotym połyskiem |
| Zastosowanie: | Biżuteria botaniczna, kolczyki gronka, naszyjniki kaskadowe |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka pastylka ze szkła 8x5mm przezroczysta AB (6szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm jasno szare z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Listki ze szkła 23.5x15x3.5mm ciemno zielone (4szt.)
| Opakowanie: | 4 szt. |
| Wymiary: | 23.5 mm x 15 mm x 3.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło tłoczone |
| Kolor: | Ciemny zielony |
| Zastosowanie: | Biżuteria botaniczna, kolczyki gronka, centralne zawieszki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka ze szkła serce 14x14x7.5mm fioletowo-różowa (2szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm miętowe (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Listki ze szkła 13x10x3mm pomarańczowo-przezroczyste (4szt.)
| Opakowanie: | 4 szt. |
| Wymiary: | 13 mm x 10 mm x 3 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło tłoczone |
| Kolor: | Pomaranczowo-przezroczysty |
| Zastosowanie: | Biżuteria botaniczna, kolczyki gronka, detale bransoletek |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm bordowe (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Listki ze szkła 13x10x3mm ciemno zielone cieniowane (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm żółte (20szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Listki ze szkła 13x10x3mm zielono-bursztynowe (4szt.)
| Opakowanie: | 4 szt. |
| Wymiary: | 13 mm x 10 mm x 3 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło tłoczone |
| Zastosowanie: | Biżuteria botaniczna, kolczyki gronka, detale bransoletek |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm niebieskie z perłowym połsykiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm turkusowe z perłowym połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łezki ze szkła 14x8x5mm niebiesko-fioletowe (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3.5mm ciemne zielone (115szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin