Opcje przeglądania
Kategorie
Wielkość
-
2x1.5mm
(10)
-
2.5x2mm
(14)
-
3x2mm
(12)
-
3x2.5mm
(15)
-
3.5x3mm
(6)
-
4x3.5mm
(43)
-
6x4mm
(122)
-
6x5mm
(5)
-
6x5.5mm
(7)
-
8x5mm
(16)
-
8x6mm
(65)
-
9x4mm
(10)
-
10x4mm
(2)
-
10x7mm
(8)
-
10x8mm
(2)
-
11.5x7mm
(2)
-
11x8mm
(18)
-
12x6mm
(11)
-
12x9mm
(1)
-
13x10mm
(6)
-
14x8mm
(5)
-
15x10mm
(1)
-
15x11mm
(2)
-
16x12mm
(2)
-
16x9mm
(2)
-
17x11mm
(4)
-
22x13mm
(13)
-
23x15mm
(2)
-
31x28mm
(11)
-
2mm
(17)
-
2.5mm
(6)
-
3mm
(46)
-
3.5mm
(3)
-
4mm
(179)
-
4.5mm
(34)
-
5.5mm
(5)
-
6mm
(135)
-
8mm
(69)
-
10mm
(36)
-
12mm
(1)
-
14mm
(10)
Kształt
Kryształki ze szkła 4.5x4mm jasno beżowe (90szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm żółte z połyskiem (20szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4.5x4mm jasno zielone (85szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 6mm mix niebiesko-srebrny (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4.5x4mm żółte (75szt.)
| Opakowanie: | Około 75 szt. |
| Wymiary: | 4.5 mm x 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Kolor: | Żółty nieprzezroczysty |
| Zastosowanie: | Kolczyki gronka, bransoletki na gumce, projekty koralikowe |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki ze szkła 4.5x4mm niebieskie (85szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4.5x4mm ciemne niebieskie (85szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki ze szkła 4.5x4mm niebieskie (85szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki ze szkła 4.5x4mm wrzosowe (80szt.)
| Opakowanie: | Około 80 szt. |
| Rozmiar: | 4.5 mm x 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4.5x4mm czerwone (85szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka ze szkła serce 14x14x7.5mm różowo-zielona (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka ze szkła serce 14x14x7.5mm lawendowa (2szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka ze szkła serce 14x14x7.5mm jasno niebieska (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka ze szkła serce 14x14x7.5mm niebiesko-zielona (2szt.)
| Opakowanie: | 2 szt. |
| Wymiary: | 14 mm x 14 mm x 7.5 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Materiał: | Szkło, folia srebrna |
| Kolor: | Niebiesko-zielony |
| Zastosowanie: | Kolczyki, naszyjniki, charmsy |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka ze szkła serce 14x14x7.5mm fioletowo-niebiesko-zielone (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka ze szkła serce 14x14x7.5mm fiołkowa (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka ze szkła serce 14x14x7.5mm ciemno niebieska (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka ze szkła serce 14x14x7.5mm czerwona (2szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 6mm przezroczysto-srebrne (95szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm mleczny róż z połyskiem (20szt.)
| Opakowanie: | 20 szt. |
| Rozmiar: | 8 x 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Oponka (fasetowana) |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Kolor: | Mleczny róż z perłowym połyskiem |
| Zastosowanie: | Bransoletki, naszyjniki, biżuteria ślubna, DIY |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6mm żółte (130szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm pomarańczowe AB (20szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6mm miodowe (130szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3.5mm czarne AB (110szt.)
| Opakowanie: | ok. 110 szt. |
| Rozmiar: | 4x3.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Oponka fasetowana |
| Kolor: | Czarny AB |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | biżuteria handmade, bransoletki, beading |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 8mm miodowe (100szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm żółte (200szt.)
| Opakowanie: | ok. 200 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Kształt: | Kulka gładka |
| Kolor: | Żółty |
| Materiał: | Szkło półprzezroczyste |
| Zastosowanie: | beading, bransoletki, letnia biżuteria |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 4mm białe z perłowym połyskiem (90szt.)
| Opakowanie: | ok. 90 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Kształt: | Kulka fasetowana |
| Kolor: | Biały perłowy |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | chokery, bransoletki, beading |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Krople fasetowane ze szkła 8-7x6mm przezroczyste AB (20szt.)
| Opakowanie: | 20 szt. |
| Rozmiar: | 8-7 x 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm (wiercony wzdłuż) |
| Kształt: | Kropla (fasetowana) |
| Materiał: | Szkło |
| Kolor: | Przezroczysty z powłoką AB (tęczowy) |
| Zastosowanie: | Kolczyki, naszyjniki, zawieszki, biżuteria DIY |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krople fasetowane ze szkła 8-7x6mm zielone AB (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krople fasetowane ze szkła 8-7x6mm czerwone AB (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Róża ze szkła dwustronna 10mmx4mm przezroczysta AB (6szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krople fasetowane ze szkła 8-7x6mm wrzosowe AB (20szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Róża ze szkła dwustronna 10mmx4mm jasno złota AB (6szt)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Krople fasetowane ze szkła 8-7x6mm czarne AB (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krople fasetowane ze szkła 8-7x6mm złote AB (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krople fasetowane ze szkła 8-7x6mm szare z perłowym połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krople fasetowane ze szkła 8-7x6mm ciemne niebieskie z połyskiem (20szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krople fasetowane ze szkła 8-7x6mm morskie AB (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krople fasetowane ze szkła 8-7x6mm różowe AB (20szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin