Opcje przeglądania
Kategorie
Wielkość
-
2x1.5mm
(10)
-
2.5x2mm
(14)
-
3x2mm
(12)
-
3x2.5mm
(15)
-
3.5x3mm
(6)
-
4x3.5mm
(43)
-
6x4mm
(122)
-
6x5mm
(5)
-
6x5.5mm
(7)
-
8x5mm
(16)
-
8x6mm
(65)
-
9x4mm
(10)
-
10x4mm
(2)
-
10x7mm
(8)
-
10x8mm
(2)
-
11.5x7mm
(2)
-
11x8mm
(18)
-
12x6mm
(11)
-
12x9mm
(1)
-
13x10mm
(6)
-
14x8mm
(5)
-
15x10mm
(1)
-
15x11mm
(2)
-
16x12mm
(2)
-
16x9mm
(2)
-
17x11mm
(4)
-
22x13mm
(13)
-
23x15mm
(2)
-
31x28mm
(11)
-
2mm
(17)
-
2.5mm
(6)
-
3mm
(46)
-
3.5mm
(3)
-
4mm
(179)
-
4.5mm
(34)
-
5.5mm
(5)
-
6mm
(135)
-
8mm
(69)
-
10mm
(36)
-
12mm
(1)
-
14mm
(10)
Kształt
Krople fasetowane ze szkła 12.5x6mm czarne (6szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Rurki ze szkła 5x2.5mm ciemne srebrne metaliczne (70szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Gwiazdki ze szkła 12.5x7mm przezroczyste z połyskiem (6szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Gwiazdki ze szkła 8.5x3.5mm przezroczyste AB (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Serca ze szkła 10x5.5mm przezroczyste AB (6szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Gwiazdki ze szkła 8.5x3.5mm przezroczyste z połyskiem (10szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm bordowe z niebieskim połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Gwiazdki ze szkła 8.5x3.5mm rude z połyskiem (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4x3mm szare z połyskiem (110szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 4mm czerwone z perłowym połyskiem (90szt.)
| Opakowanie: | ok. 90 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Kształt: | Kulka fasetowana |
| Kolor: | Czerwony perłowy |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | chokery, bransoletki, naszyjniki |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3.5mm brudny róż-srebrne (110szt.)
| Opakowanie: | Około 110 szt. |
| Wymiary: | 4 mm x 3.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło galwanizowane |
| Kolor: | Brudny róż i srebrny |
| Zastosowanie: | Bransoletki wieczorowe, przekładki, beading |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm brudny róż z połyskiem (20szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm czarne AB (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm szaro-srebrne (20szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm niebiesko-tęczowe (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 4mm ciemno czerwone z perłowym połyskiem (85szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x5mm morsko-tęczowe (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 4mm wrzosowe z połyskiem (90szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm pomarańczowe (20szt.)
| Opakowanie: | 20 sztuk |
| Rozmiar: | 6 x 4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Zastosowanie: | Energetyczna biżuteria, boho, lato |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 4mm niebieskie z połyskiem (90szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm białe AB (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 4mm jasno różowe z połyskiem (90szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm jasno różowe z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 4mm ciemny granat z perłowym połyskiem (85szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 4mm zielone z połyskiem (90szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3.5mm żółto-srebrne (110szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm jasno bursztynowe z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm pomarańczowe (20szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm fioletowe (20szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm jasno różowe (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm jasno niebieskie-srebrne metaliczne (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm jasne szare AB (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm fioletowe (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm żółte z połyskiem (20szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3.5mm bursztynowe AB (110szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3.5mm turkusowo-srebrne (110szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3.5mm szaro-srebrne (110szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3.5mm jasno niebieskie-srebrne (120szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka pastylka ze szkła 8x5mm niebieska (6szt)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin