Opcje przeglądania
Zapięcie magnetyczne stal chirurgiczna 18x7mm, wew. 6mm ciemne srebrne (1szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Oponka stal chirurgiczna 5x2mm ciemna srebrna (4szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Bigle otwarte stal chirurgiczna 21x11mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka z cyrkonią 9x6.5mm stal chirurgiczna ciemna srebrna (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Wymiary: | 9 mm x 6.5 mm |
| Grubość elementu: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 1.4 mm |
| Kolor: | Ciemny srebrny, czarna cyrkonia |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304, szkło cyrkonia |
| Zastosowanie: | Naszyjniki minimalistyczne, bransoletki charms, kolczyki DIY w stylu gothic/industrial |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Szpilki z kulką stal chirurgiczna 40x0.7mm ciemno srebrne (10szt.)
| Opakowanie: | 10 szt. |
| Długość całkowita: | 40 mm |
| Grubość drutu: | 0.7 mm |
| Rodzaj zakończenia: | Kulka |
| Kolor: | Ciemno srebrny, stalowy |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Zastosowanie: | Tworzenie gron, podwieszanie kamieni, naszyjniki handmade |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łapaczki stal chirurgiczna 8.5x4mm ciemne srebrne (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Baranki zatyczki do sztyftów stal chirurgiczna 5x3.5mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Sztyfty z kulką 17x6mm stal chirurgiczna ciemna srebrna (2szt.)
| Opakowanie: | 2 szt. (para) |
| Wymiary (całość): | 17 x 6 mm |
| Średnica kulki: | 6 mm |
| Grubość sztyftu: | 0.8 mm |
| Długość sztyftu: | 11 mm |
| Średnica otworu: | ok. 1.8 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Zastosowanie: | Bazy do kolczyków wiszących, biżuteria autorska, projekty DIY |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Bigle zamknięte angielskie stal chirurgiczna 16x11mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Bigle otwarte stal nierdzewna 21mm ciemne srebrne (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łańcuszek przedłużka stal chirurgiczna 40mm ciemny srebrny (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka koło stal chirurgiczna 12mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka kwiatek stal chirurgiczna 14mmx10mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka/łącznik serce stal chirurgiczna 14mmx11mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka koło stal chirurgiczna 8mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka koniczynka stal chirurgiczna 15mmx13mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Podwieszka stal chirurgiczna 9x5mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka kulka 9x6mm stal chirurgiczna ciemna srebrna (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Wymiary elementu: | 9 mm x 6 mm |
| Kształt kulki: | 6 mm |
| Średnica otworu: | ok. 1.8 mm |
| Kolor: | Ciemny srebrny |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie: | Minimalistyczne bransoletki, naszyjniki kaskadowe, kolczyki autorskie |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce stal chirurgiczna 10x9mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki tulejki do wklejania stal chirurgiczna 14x10mm wew. 8mm ciemne srebrne (2szt.)
| Opakowanie: | 2 szt. |
| Rozmiar: | 14x10 mm (wew. 8 mm) |
| Średnica otworu: | 2.4 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Kolor: | Ciemne srebro |
| Zastosowanie: | Wykończenie sznurów i rzemieni |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka koniczynka stal nierdzewna 10x8mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka nutka stal chirurgiczna 12mmx7mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce stal chirurgiczna 10x9mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka koniczynka stal chirurgiczna 12mmx6.5mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka motylek stal chirurgiczna 11mmx7.5mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka kulka stal chirurgiczna 8x5mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka róża stal chirurgiczna 16mmx14mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka ażur stal chirurgiczna 20mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Sztyfty sople stal chirurgiczna 15mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Baranki stal chirurgiczna 6x4.5mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Sztyfty do wklejania stal chirurgiczna 15mmx12.5mm ciemne srebrne (2szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk stal chirurgiczna 9x5mm ciemny srebrny (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk stal chirurgiczna 10x6mm ciemny srebrny (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Ogniwko sprężynka stal chirurgiczna 5mm kolor ciemny srebrny (100szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Ogniwko montażowe sprężynka stal nierdzewna 6mm ciemne srebrne (100szt.)
| Ilość w opakowaniu: | Około 100 szt. |
| Wymiary: | 6 x 1,1 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Kolor: | Ciemne srebro |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Ogniwko montażowe otwarte stal chirurgiczna 5x0.7mm ciemne srebrne (100szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Ogniwko montażowe otwarte stal chirurgiczna 7x1mm ciemne srebrne (50szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki tulejki do wklejania stal chirurgiczna 11x7mm wew. 6mm ciemne srebrne (2szt.)
| Ilość w opakowaniu: | 2 szt. |
| Wymiar zewnętrzny: | 11 mm x 7 mm |
| Otwór wewnętrzny: | 6 mm |
| Średnica oczka: | 2.4 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Tulejki końcówki do wklejania stal chirurgiczna 12x8mm wew. 7mm ciemne srebrne (2szt.)
| Opakowanie: | 2 szt. (para) |
| Wymiar zewnętrzny: | 12 mm x 8 mm |
| Otwór wewnętrzny: | 7 mm |
| Oczko do montażu: | 2.4 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna304 |
| Zastosowanie: | Sznury koralikowe, rzemienie 7mm, biżuteria męska |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin