Opcje przeglądania
Zawieszka literka R stal nierdzewna 10mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Sztyfty ażur stal nierdzewna 12x10.5mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka literka T stal nierdzewna 10mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Sztyfty owale stal nierdzewna 12.5x6mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Sztyfty koła stal nierdzewna 12x8mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Sztyfty koła pasiaste stal nierdzewna 12x8mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie szufladowe stal chirurgiczna 19.5x14x4mm ciemne srebrne (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki do sznurka, rzemienia z stali nierdzewnej 7.5x2.5mm wew. 2mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kuleczka stal chirurgiczna 4mm ciemna srebrna (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka stal chirurgiczna krzyżyk 12x7mm złota (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka stal chirurgiczna krzyżyk 12x7mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łapaczki stal chirurgiczna 5x3mm ciemne srebrne (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka kulka stal nierdzewna 9x6mm złota (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce stal nierdzewna 11x10mm złota (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Podwieszka stal nierdzewna 9x5mm złota (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka koło stal chirurgiczna pozłacana 10mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk stal chirurgiczna 15x9mm kolor złoty (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka motylek stal nierdzewna 14x10mm złota (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk stal chirurgiczna pozłacana 12x7mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk stal chirurgiczna pozłacana 10x6mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk stal chirurgiczna pozłacana 9x5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Bigle otwarte stal nierdzewna 14.5mm ciemne srebrne (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Sztyfty z kulką do kolczyków stal nierdzewna pozłacana 16x5mm (2szt.)
| Ilość w opakowaniu: | 2 szt. (1 para) |
| Średnica kulki: | 5.0 mm |
| Długość sztyftu: | 11.0 mm |
| Średnica otworu: | 1.6 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana 24k złotem |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łańcuszek stal chirurgiczna 4x3mm ciemny srebrny (1metr)
| Opakowanie: | 1 metr |
| Wymiar ogniwa: | 4x3 mm |
| Grubość drutu: | 0.5 mm |
| Kolor: | Ciemny srebrny |
| Materiał: | Stal chirurgiczna |
| Zastosowanie: | Naszyjniki, bransoletki, przedłużki, DIY |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Bigle otwarte stal chirurgiczna pozłacana 14.5mm (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łańcuszek przedłużka stal chirurgiczna pozłacana 40mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 sztuka |
| Długość całkowita: | 40 mm |
| Wymiar ogniwka: | 4 mm x3 mm |
| Grubość drutu: | 0.6 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 pozłacana, powłoka IP |
| Kolor: | Złoty lśniący |
| Zastosowanie: | Regulacja długości naszyjników, bransoletek, zakończenie biżuterii |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Baranki stal chirurgiczna pozłacana 6x4.5mm (2szt.)
| Opakowanie: | 2 szt. (para) |
| Rozmiar: | 6x4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana |
| Kolor: | Złoty |
| Zastosowanie: | Zapięcia do kolczyków typu sztyfty |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Szpilki gwoździe ze stali nierdzewnej 30x0.6mm ciemno srebrne (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Ogniwko otwarte stal chirurgiczna pozłacana 6x0.8mm (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Ogniwko montażowe otwarte stal chirurgiczna pozłacana 5x0.7mm (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki do wklejania stal nierdzewna 11x7mm wewnątrz 6mm złote (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie magnetyczne stal chirurgiczna 20x9mm, wew. 8mm ciemne srebrne (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Podwieszka stal chirurgiczna 7x4mm ciemna srebrna (2szt.)
| Opakowanie: | 2 szt. |
| Wymiar zewnętrzny: | 7 mm x 4 mm |
| Średnica otworu: | 2 mm |
| Typ uszka: | Otwarte (przecięte) |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Zastosowanie: | Baza do zawieszek, krawatka przelotowa |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponka stal chirurgiczna 4x1.5mm ciemna srebrna (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie magnetyczne stal chirurgiczna 18x8mm, wew. 6mm ciemne srebrne (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Szpilki gwoździe stal chirurgiczna 40x0.7mm ciemno srebrna (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zacisk stal nierdzewna 15x10mm ciemny srebrny (2szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zacisk stal nierdzewna 20x9.5mm cimny srebrny (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kuleczka stal chirurgiczna 5mm ciemna srebrna (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin