Opcje przeglądania
Rurka prosta ze stali nierdzewnej 10x1.5mm ciemna srebrna (10szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Baza ze stali nierdzewnej do kaboszonów 20mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik/Baza ze stali nierdzewnej do kaboszonów 20mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Baza ze stali nierdzewnej do kaboszonów 18x13mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Baza owalna do kaboszonów stal chirurgiczna 25x18mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Baza ze stali nierdzewnej do kaboszonów 18x13mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik/Baza ze stali nierdzewnej do kaboszonów 18x13mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Rurka prosta ze stali nierdzewnej 15x1.5mm ciemna srebrna (10szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki do wklejania stal chirurgiczna 14x11mm wew. 10mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka kotek stal nierdzewna 12x12mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka miś stal chirurgiczna 18x14mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka/łącznik aniołek stal nierdzewna 20x15.5mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka/łącznik stopki stal nierdzewna 19x15mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka słońce stal nierdzewna 14x12mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka łapka stal nierdzewna 14x12mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka dziewczynka stal nierdzewna 14x7mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka chłopczyk stal nierdzewna 14x7mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka koniczynka stal nierdzewna pozłacana 13.5x10mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar: | 13.5 x 10 x 0.8 mm |
| Średnica otworu: | ok. 1 mm |
| Kształt: | Koniczynka czterolistna |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 pozłacana 24k złotem |
| Zastosowanie: | Bransoletki handmade, charmsy, naszyjniki celebrytki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka kotek stal nierdzewna 13.5x5.5mm ciemna srebrna (2szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka korona stal nierdzewna 13.5x10.5mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka księżyc stal nierdzewna 10x7mm ciemna srebrna (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka love stal nierdzewna 14x12mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka śnieżynka stal nierdzewna 14x12mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka krzyżyk stal nierdzewna 14x12mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krawatka zaciskana stal nierdzewna 10x8mm ciemna srebrna (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krawatka zaciskana stal nierdzewna 9x7mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Szpilki z uszkiem stal chirurgiczna 40x0.6mm ciemno srebrne (10szt.)
| Ilość w opakowaniu: | 10 sztuk |
| Długość: | 40 mm |
| Grubość drutu: | 0.6 mm |
| Średnica oczka: | 1.6 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna |
| Kolor: | Ciemny srebrny |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Bigle otwarte rybki stal nierdzewna 25x15mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Szpilki z uszkiem stal chirurgiczna 30x0.6mm ciemno srebrne (10szt.)
| Opakowanie: | 10 szt. |
| Długość: | 30 mm |
| Grubość drutu: | 0.6 mm |
| Średnica uszka: | 1.6 mm |
| Kolor: | Ciemne srebro |
| Materiał: | Stal chirurgiczna |
| Zastosowanie: | Kolczyki, łączniki, DIY |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Bigle otwarte rybki stal nierdzewna 30x18mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Szpilki z uszkiem stal chirurgiczna pozłacana 40x0.6mm (10szt.)
| Opakowanie: | 10 szt. |
| Rozmiar: | 40x0.6 mm |
| Średnica oczka: | 1.6 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana |
| Kolor: | Złoty |
| Zastosowanie: | Kolczyki, łączniki, zawieszki z kamieni |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Bigle otwarte stal nierdzewna 12mm ciemne srebrne (6szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Sztyfty sople do kolczyków stal chirurgiczna pozłacana 15mm (2szt.)
| Ilość w opakowaniu: | 2 szt. (1 para) |
| Długość elementu: | 15.0 mm |
| Grubość sztyftu: | 0.8 mm |
| Średnica otworu: | 1.8 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna pozłacana 18k złotem |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Klipsy stal nierdzewna z kółeczkiem 12.5x8mm ciemne srebrne (2szt.)
| Opakowanie: | 2 szt. (1 para) |
| Wymiary bazy: | 12.5 mm x 8 mm |
| Średnica kółeczka: | ok. 1 mm |
| Kolor: | Ciemny srebrny, stalowy |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Zastosowanie: | Klipsy wiszące DIY, biżuteria autorska bez przekłuwania uszu |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Bigle zamknięte stal nierdzewna pozłacana 20x12mm (2szt.)
| Opakowanie: | 2 szt. (para) |
| Rozmiar: | 20x12 mm |
| Grubość drutu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana 18k |
| Kolor: | Złoty |
| Zastosowanie: | Baza do kolczyków wiszących |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka gwiazdka stal nierdzewna 15x13mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Bigle zamknięte stal chirurgiczna 25x12mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka literka A stal nierdzewna 12mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Bigle zamknięte stal nierdzewna 20x12mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin