Opcje przeglądania
Końcówki tulejki do wklejania stal chirurgiczna 12.5x9mm wew. 8mm ciemne srebrne (2szt.)
| Opakowanie: | 2 szt. |
| Wymiar zewnętrzny: | 12.5 mm x 9 mm |
| Wymiar wewnętrzny: | 8 mm |
| Średnica otworu: | 2.8 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Zastosowanie: | Sznury koralikowe, rzemienie 8 mm |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki do wklejania stal chirurgiczna 13x10mm wew. 9mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk stal nierdzewna 12x7mm kolor ciemny srebrny (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk stal chirurgiczna 13x8mm ciemne srebrne (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk stal nierdzewna 15x9mm ciemny srebrny (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka ze stali chirurgicznej z cyrkonią 9x6.5mm ciemna srebrna (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Wymiary: | 9 mm x 6.5 mm |
| Średnica oczka: | 1.4 mm |
| Kolor: | Ciemny srebrny, bezbarwna cyrkonia |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304, szkło cyrkonia |
| Zastosowanie: | Naszyjniki, bransoletki charms, kolczyki handmade |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin