Opcje przeglądania
Zapięcie karabińczyk 10x6mm z przedłużką 5cm stal chirurgiczna pozłacana (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk 10x6mm z przedłużką 5cm stal chirurgiczna (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar karabińczyka: | 10x6 mm |
| Długość przedłużki: | 5 cm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Zastosowanie: | Zapięcie z regulacją do biżuterii |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk 10x6mm z przedłużką 5cm stal chirurgiczna pozłacana (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk 10x6mm z przedłużką 5cm stal chirurgiczna (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar karabińczyka: | 10x6 mm |
| Długość przedłużki: | 5 cm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Zastosowanie: | Zapięcie z regulacją długości |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Przekładka oponka ryflowana stal chirurgiczna 3x2.9mm ciemna srebrna (6szt.)
| Opakowanie: | 6 szt. |
| Rozmiar: | 3x2.9 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 201 |
| Zastosowanie: | Ozdobne przekładki do bransoletek i naszyjników |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Przekładka kostka stal chirurgiczna 2.5mm ciemna srebrna (10szt.)
| Opakowanie: | 10 szt. |
| Rozmiar: | 2.5x2.5 mm |
| Średnica otworu: | 2 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 201 |
| Kolor: | Ciemne srebro |
| Zastosowanie: | Przekładka do sznurków i rzemieni |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zaciski krokodylki stal chirurgiczna pozłacana do bransoletek 20x9mm (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki do wklejania stal chirurgiczna pozłacana 9x4mm wew. 3mm (2szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik na 3 sznury stal chirurgiczna pozłacana 15x9mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar zewnętrzny: | 15 x 9 mm |
| Średnica otworów: | ok. 2 mm |
| Liczba otworów: | na 3 sznury |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana |
| Zastosowanie: | Bransoletki i naszyjniki wielorzędowe, makrama |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Szpilki z uszkiem stal chirurgiczna pozłacana 18x0.7mm (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki do wklejania stal chirurgiczna pozłacana 8x3mm wew. 2.5mm (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik na 3 sznury stal chirurgiczna 15x9mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krawatka zaciskana stal chirurgiczna pozłacana 7x6.5mm (5szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Tulejki końcówki do wklejania stal chirurgiczna pozłacana 10x5mm wew. 4mm (2szt.)
| Opakowanie: | 2 szt. (para) |
| Rozmiar zewnętrzny: | 10 x 5 mm |
| Średnica wewnętrzna (otwór na wklejenie): | ok. 4 mm |
| Średnica oczka montażowego: | ok. 1.6 mm |
| Kształt: | Tulejka / Końcówka do wklejania z oczkiem |
| Wykończenie: | Pozłacane |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 201 |
| Zastosowanie: | Zakończenia do rzemieni, sznurków, makramy, bransoletek szydełkowych |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krawatka zaciskana stal chirurgiczna 8x6mm ciemna srebrna (4szt.)
| Opakowanie: | 4 szt. |
| Wymiar: | 8 mm x 6 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Montaż: | Zaciskana bolcami |
| Zastosowanie: | Kamienie z poprzecznym otworem, kryształy |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki do wklejania stal chirurgiczna pozłacana 10x6mm wew. 5mm (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Podkówki ochronki linek stal chirurgiczna 6x4.5mm ciemne srebrne (6szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Podkówki ochronki linek stal chirurgiczna pozłacana 5x4mm (6szt.)
| Opakowanie: | 6 sztuk |
| Wymiary: | 5 mmx 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.7 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana 18k złotem |
| Kolor: | Złoty lśniący |
| Typ: | Podkówka ochronka do linki |
| Zastosowanie: | Zabezpieczanie linek jubilerskich, montaż zapięć, profesjonalne wykończenie naszyjników |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki wsuwane Slide stal chirurgiczna pozłacana do bransoletek 16x4mm (2szt.)
| Opakowanie: | 2 szt. |
| Rozmiar zewnętrzny: | 16x4 mm |
| Średnica otworu (wewn.): | 3.4 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana |
| Kolor: | Złoty |
| Zastosowanie: | Wykończenie bransoletek płaskich |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka moneta Love psia łapa stal chirurgiczna pozłacana 14x12mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar monety: | 14 x 12 x 1 mm |
| Średnica ogniwka: | 5 mm |
| Średnica otworu: | ok. 1 mm |
| Motyw: | Moneta Love / Psia łapa |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana |
| Zastosowanie: | Bransoletki dla miłośników zwierząt, naszyjniki, charmsy |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki wsuwane Slide stal chirurgiczna pozłacana do bransoletek 20x4mm (2szt.)
| Opakowanie: | 2 sztuki |
| Wymiary zewnętrzne: | 20 mm x 4 mm |
| Średnica otworu wlotowego: | 3.4 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana 18k złotem |
| Kolor: | Złoty lśniący |
| Typ: | Końcówka wsuwana Slide |
| Zastosowanie: | Szerokie bransoletki z koralików TOHO i Miyuki, tkanie na krośnie, haft koralikowy |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki wsuwane Slide stal chirurgiczna pozłacana do bransoletek 25x4mm (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Przekładka kolumna stal chirurgiczna 5x4.5mm ciemna srebrna (4szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki wsuwane Slide stal chirurgiczna pozłacana do bransoletek 30x4mm (2szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki wsuwane Slide stal chirurgiczna pozłacana do bransoletek 13x4mm (2szt.)
| Opakowanie: | 2 sztuki |
| Wymiary zewnętrzne: | 13 mm x 4 mm |
| Średnica otworu wlotowego: | 3 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana |
| Kolor: | Złoty lśniący |
| Typ: | Końcówka wsuwana Slide |
| Zastosowanie: | Bransoletki z koralików TOHO, Miyuki, tkanie na krośnie, haft koralikowy |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki wsuwane Slide stal chirurgiczna pozłacana do bransoletek 10x4mm (2szt.)
| Ilość w opakowaniu: | 2 szt. - para |
| Wymiary zewnętrzne: | 10 mm x 4 mm |
| Szerokość tulejki (wew.): | 3 mm |
| Otwór montażowy: | 2.5 mm x 1.2 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zaciski krokodylki do bransoletek stal chirurgiczna pozłacana 11x10mm (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zaciski krokodylki do bransoletek stal chirurgiczna pozłacana 15x9mm (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łańcuszek ze stali chirurgicznej rolo okrągły 2.5mm ciemny srebrny 1metr
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Szpilki z uszkiem stal chirurgiczna pozłacana 26x0.6mm (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łańcuszek ze stali chirurgicznej owal 2x1.5mm ciemny srebrny 1metr
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łańcuszek ze stali chirurgicznej na przedłużki 4x3mm ciemny srebrny 1metr
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łańcuszek ze stali chirurgicznej owal płaski 6.5x2.5mm ciemny srebrny 1metr
| Opakowanie: | 1 metr |
| Wymiar ogniwka: | 6.5x2.5 mm |
| Grubość drutu: | 0.5 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Kolor: | Ciemny srebrny |
| Zastosowanie: | Baza do naszyjników, bransoletek, przedłużki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łańcuszek ze stali chirurgicznej owal płaski 2x1.5mm pozłacany PVD 1metr
| Opakowanie: | 1 metr |
| Wymiar ogniwka: | 2x1.5 mm |
| Grubość drutu: | 0.4 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana16k, powłoka PVD |
| Kolor: | Złoty |
| Zastosowanie: | Baza do naszyjników, bransoletek i kolczyków |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łańcuszek ze stali chirurgicznej owal płaski 2.4x1.4mm pozłacany PVD 1metr
| Opakowanie: | 1 metr |
| Wymiar ogniwka: | 2.4x1.4 mm |
| Grubość drutu: | 0.3 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana, powłoka PVD |
| Kolor: | Złoty |
| Zastosowanie: | Bazy do naszyjników, bransoletek i kolczyków |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łańcuszek ze stali chirurgicznej owal płaski 1.6x1.3mm ciemny srebrny 1metr
| Opakowanie: | 1 metr - wielokrotność w miarę możliwości wysyłamy w jednym odcinku |
| Wymiar ogniwka: | 1.6x1.3 mm |
| Grubość drutu: | 0.3 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Kolor: | Ciemne srebro |
| Zastosowanie: | Naszyjniki kaskadowe, bazy pod minerały |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łańcuszek ze stali chirurgicznej owal płaski 3x1.6mm ciemny srebrny 1metr
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łańcuszek ze stali chirurgicznej owal płaski 2.4x1.4mm ciemny srebrny 1metr
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Szpilki z kulką stal chirurgiczna pozłacana 20x0.6mm (10szt.)
| Opakowanie: | 10 sztuk |
| Długość: | 20 mm |
| Grubość drutu: | 0.6 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana 24k |
| Kolor: | Złoty lśniący |
| Zakończenie: | Ozdobna kulka |
| Zastosowanie: | Tworzenie kolczyków, wisiorków, wykańczanie gron i bransoletek charms |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin