Opcje przeglądania
Zawieszka miś stal nierdzewna 12.5x9mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka moneta motyl stal nierdzewna 14.5x12mm złota (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka słonik stal chirurgiczna pozłacana 11x10.5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka krzyżyk stal nierdzewna 18.5x8mm złota (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka korona stal chirurgiczna pozłacana IP 14x11mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar: | 14 x 11 mm |
| Grubość: | 1.4 mm |
| Średnica otworu: | ok. 1.4 mm |
| Kształt: | Korona |
| Wykończenie: | Pozłacane metoda IP |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Zastosowanie: | Bransoletki modułowe, naszyjniki z dedykacją, kolczyki, charmsy |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce stal chirurgiczna pozłacana z masą perłową 11.5x11mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar: | 11.5 x 11 mm |
| Grubość: | 4 mm |
| Średnica otworu: | ok. 1.8 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana IP, masa perłowa |
| Zastosowanie: | Ekskluzywna biżuteria handmade, naszyjniki, bransoletki |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka miś stal chirurgiczna pozłacana 12.5x9mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 sztuka |
| Wymiary: | 12.5 mm x9 mm |
| Grubość: | 0.9 mm |
| Średnica otworu: | 1.2 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 201 pozłacana |
| Kolor: | Złoty lśniący |
| Zastosowanie: | Bransoletki, naszyjniki kaskadowe, kolczyki, biżuteria sentymentalna |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka listek 14x6mm stal chirurgiczna pozłacana (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Wymiary zawieszki: | 14 x 6 mm |
| Grubość elementu: | 0.45 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.8 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 pozłacana |
| Zastosowanie: | Biżuteria botaniczna, styl boho, naszyjniki kaskadowe |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka koło kwiatek stal chirurgiczna pozłacana 14x12mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka koło ażur stal nierdzewna pozłacana 14x12mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar zawieszki: | 14x12 mm |
| Średnica ogniwka: | 5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Grubość: | 1 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana |
| Kolor: | Złoty |
| Zastosowanie: | Naszyjniki, bransoletki, biżuteria autorska |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka drzewo życia moneta stal chirurgiczna pozłacana 12x10mm (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka kość dla psa stal nierdzewna 15x10mm złota (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce stal chirurgiczna pozłacana 15x14.5mm (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce linia życia stal nierdzewna pozłacana 13x12mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka krzyżyk stal nierdzewna 14.5x9mm złota (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka gałązka stal chirurgiczna pozłacana 17.5x8mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar: | 17.5 x 8 mm |
| Grubość: | 0.9 mm |
| Średnica otworu: | ok. 1.4 mm |
| Motyw: | Gałązka / Liście |
| Wykończenie: | Pozłacane powłoka IP |
| Materiał: | Stal nierdzewna 201 |
| Zastosowanie: | Kolczyki boho, bransoletki, naszyjniki z motywem natury |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka słonik stal chirurgiczna pozłacana 8.5x7.5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka kotek stal nierdzewna pozłacana 17x7.5mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 sztuka |
| Wymiary zawieszki: | 17 mm x 7.5 mm |
| Grubość: | 0.9 mm |
| Ogniwko montażowe: | W zestawie, 5 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna pozłacana |
| Kolor: | Złoty lśniący |
| Zastosowanie: | Naszyjniki, bransoletki, kolczyki wiszące, biżuteria personalizowana |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka koniczynka stal chirurgiczna pozłacana 11.5x9.5mm (1szt.)
| Ilość w opakowaniu: | 1 szt. |
| Rozmiar: | 11.5 mm x 9.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Grubość: | 0.95 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka księżyc stal chirurgiczna pozłacana z masą perłową 16x13mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 sztuka |
| Wymiary: | 16 mm x 13 mm |
| Grubość: | 2 mm |
| Średnica otworu: | 1.4 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 z powłoką IP, Masa perłowa |
| Kolor: | Złoty, biały perłowy |
| Zastosowanie: | Naszyjniki kaskadowe, chokery, kolczyki boho, biżuteria z motywem nieba |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce drzewo życia stal chirurgiczna pozłacana IP 12x11mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar: | 12 x 11 mm |
| Grubość: | 1.4 mm |
| Średnica otworu: | ok. 1.6 mm |
| Kształt: | Serce / Drzewo Życia |
| Wykończenie: | Pozłacane (powłoka IP) |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Zastosowanie: | Charmsy, naszyjniki, bransoletki, biżuteria symboliczna |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka moneta ażur stal chirurgiczna pozłacana 12x10mm (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka kwiatek ażur stal chirurgiczna pozłacana 15x13mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar zawieszki: | 15x13 mm |
| Średnica otworu: | 1.4 mm |
| Grubość: | 0.95 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304, powłoka IP |
| Kolor: | Złoty |
| Zastosowanie: | Naszyjniki, bransoletki, biżuteria autorska |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka rybka stal nierdzewna 15x7.5mm złota (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka liść monstery stal nierdzewna 13x9mm złota (1szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka koniczynka ażur stal chirurgiczna pozłacana 13x11mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar: | 13x11 mm |
| Średnica otworu: | 1.4 mm |
| Grubość: | 1.4 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304pozłacana, powłoka PVD |
| Kolor: | Złoty |
| Zastosowanie: | Naszyjniki, bransoletki, biżuteria autorska |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka rybka stal nierdzewna 11.5x10mm złota (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka koło ażur stal chirurgiczna pozłacana 14x12mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka krzyżyk stal nierdzewna 23x12.5mm złota (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka moneta ażur stal chirurgiczna pozłacana 13x11mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar zawieszki: | 13 x 11 mm |
| Grubość elementu: | 0.5 mm |
| Średnica otworu: | ok. 1.4 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 pozłacana 14k |
| Zastosowanie: | Naszyjniki boho, bransoletki z zawieszkami, kolczyki handmade |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce stal chirurgiczna pozłacana 10x10mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Wymiary serca: | 10 x 10 x 1 mm |
| Średnica otworu: | ok. 1.2 mm |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 pozłacana 18k |
| Zastosowanie: | Naszyjniki celebrytki, bransoletki z charmsami, kolczyki handmade |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Sztyfty gwiazdki stal chirurgiczna pozłacana 12x10mm (1kpl.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka kulka stal nierdzewna 7x4mm ciemna srebrna (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar całkowity: | 7x4 mm |
| Średnica kulki: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 1.8 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Zastosowanie: | Zawieszka dekoracyjna, charms |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Sztyfty serca 12x8mm stal nierdzewna pozłacana (1kpl.)
| Opakowanie: | 1 kpl. (2 szt.) + baranki |
| Rozmiar serca: | ok. 8 x 8 mm |
| Długość sztyftu: | ok. 12 mm |
| Średnica otworu montażowego: | ok. 0.8 mm |
| Kolor | Złoty |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana |
| Zastosowanie: | Kolczyki sztyfty z wiszącymi elementami, kolczyki handmade |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka kulka stal chirurgiczna pozłacana 7x4mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar: | Długość 7 mm, kulka 4 mm |
| Średnica otworu: | ok. 1.8 mm |
| Kształt: | Kulka |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 pozłacana 18k powłoka IP |
| Zastosowanie: | Minimalistyczne bransoletki, naszyjniki kaskadowe, kolczyki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce stal chirurgiczna pozłacana 7.5x6x4mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce stal chirurgiczna 7.5x6x4mm ciemna srebrna (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Wymiary serca: | 7.5 x 6 x 4 mm |
| Średnica kółeczka: | ok. 1 mm |
| Kształt: | Puchate serce 3D |
| Kolor: | Ciemny srebrny, stalowy |
| Materiał: | Stal chirurgiczna |
| Zastosowanie: | Bransoletki charms, naszyjniki kaskadowe, kolczyki autorskie |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie skręcane ze stali chirurgicznej pozłacanej 12x5mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar: | 12x5 mm |
| Średnica otworu: | 0.7 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana, powłoka IP |
| Kolor: | Złoty |
| Zastosowanie: | Zapięcie do naszyjników i bransoletek |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie na wcisk stal chirurgiczna pozłacana 13x9mm (1szt.)
| Ilość w opakowaniu: | 1 szt. |
| Rozmiar całkowity: | 13.0 mm x 9.0 mm |
| Średnica otworu: | 1.8 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna pozłacana |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin