Opcje przeglądania
Zawieszka góry 17x15mm stal chirurgiczna pozłacana (1szt.)
| Opakowanie: | 1 sztuka |
| Wymiary: | 17 mm x 15 mm x 0.9 mm |
| Średnica otworu: | 1.4 mm |
| Kształt: | Okrągła z wyciętym motywem gór |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 201 pozłacana |
| Zastosowanie: | Bransoletki podróżnicze, naszyjniki górskie, kolczyki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Drut okrągły stal chirurgiczna 0.6mm ciemny srebrny (ok. 20m-szpulka)
| Opakowanie: | Szpulka ok. 20 m |
| Grubość: | 0.6 mm |
| Przekrój: | Okrągły |
| Kolor: | Ciemny srebrny |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Zastosowanie: | Drut bazowy, autorskie ogniwka i szpilki, formowanie kształtów |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Drut okrągły stal chirurgiczna 0.3mm ciemny srebrny (ok. 20m-szpulka)
| Opakowanie: | Szpulka ok. 20 m |
| Grubość: | 0.3 mm |
| Przekrój: | Okrągły |
| Kolor: | Ciemny srebrny |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Zastosowanie: | Mikrosploty, nawlekanie pereł, cienki drut pracujący |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Drut okrągły stal chirurgiczna 0.4mm ciemny srebrny (ok. 20m-szpulka)
| Opakowanie: | Szpulka ok. 20 m |
| Grubość: | 0.4 mm |
| Przekrój: | Okrągły |
| Kolor: | Ciemny srebrny |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Zastosowanie: | Owijanie kamieni, precyzyjne łączenie elementów, wire-wrapping |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Sztyfty romby stal chirurgiczna pozłacana 12x8mm (1kpl.)
| Opakowanie: | 1 kpl. (para + baranki) |
| Wymiary rombu: | 12 x 8 mm |
| Długość trzpienia: | 10.5 mm |
| Średnica otworu: | 1.2 mm |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał: | Stal chirurgiczna pozłacana 304 |
| Zastosowanie: | Baza do kolczyków wiszących |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Sztyfty gwiazdki stal chirurgiczna pozłacana 12.5x12mm (1kpl.)
| Opakowanie: | 1 kpl. (para + baranki) |
| Wymiary gwiazdki: | 12.5 x 12 mm |
| Długość trzpienia: | 10.5 mm |
| Średnica otworu: | 1.2 mm |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana |
| Zastosowanie: | Baza do kolczyków wiszących |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie toggle serce stal chirurgiczna pozłacana 22x21mm (1kpl.)
| Opakowanie: | 1 kpl. |
| Wymiary: | 22 x 21 x 4 mm |
| Długość patyczka: | 30 mm |
| Średnica otworu: | 1.4 mm |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana 18k złotem |
| Zastosowanie: | Zapięcie do naszyjników i bransolet |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie toggle serce stal chirurgiczna 22x21mm ciemne srebrne (1kpl.)
| Opakowanie: | 1 kpl. |
| Wymiary: | 22 x 21 x 4 mm |
| Długość patyczka: | 30 mm |
| Średnica otworu: | 1.4 mm |
| Kolor: | Ciemne srebro |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Zastosowanie: | Zapięcie do naszyjników i bransolet |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki dystansowe przekładki stal chirurgiczna 3x2mm (10szt.)
| Wymiary: | 3 x 2 mm |
| Opakowanie: | 10 szt. |
| Średnica otworu: | 1.2 mm |
| Kształt: | Oponka gładka |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Kolor: | Ciemne srebro |
| Zastosowanie: | Przekładki dystansowe, separatory |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponka z silikonem blokada stoper stal chirurgiczna 4x3.2mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar zewnętrzny: | 4 x 3.2 mm |
| Średnica otworu w silikonie: | 0.8 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna + silikon |
| Kolor: | Ciemne srebro |
| Zastosowanie: | Blokada, stoper, zapięcie do bransolet |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk 10x6mm z przedłużką 5cm stal chirurgiczna (1szt.)
| Opakowanie: | 1 kpl. (zapięcie + przedłużka) |
| Rozmiar zapięcia: | 10x6 mm |
| Długość przedłużki: | 5 cm |
| Wymiar zawieszki: | Serduszko 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna |
| Kolor: | Ciemny Srebrny |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk 10x6mm z przedłużką 5cm stal chirurgiczna (1szt.)
| Opakowanie: | 1 kpl. (zapięcie + przedłużka) |
| Rozmiar zapięcia: | 10x6 mm |
| Długość przedłużki: | 5 cm |
| Wymiary blaszki: | 6.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk 10x6mm z przedłużką 5cm stal chirurgiczna (1szt.)
| Opakowanie: | 1 kpl. (zapięcie + przedłużka) |
| Rozmiar zapięcia: | 10x6 mm |
| Długość przedłużki: | 5 cm |
| Wymiary blaszki: | 7x4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk 10x6mm z przedłużką 5cm stal chirurgiczna pozłacana (1szt.)
| Opakowanie: | 1 kpl. (zapięcie + przedłużka) |
| Rozmiar zapięcia: | 10x6 mm |
| Długość przedłużki: | 5 cm |
| Wymiary blaszki: | 7x4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna pozłacana 304 |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk 10x6mm z przedłużką 5cm stal chirurgiczna (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar zapięcia: | 10x6 mm |
| Długość przedłużki: | 5 cm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Kolor: | Ciemny srebrny |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk 10x6mm z przedłużką 5cm stal chirurgiczna pozłacana (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar zapięcia: | 10x6 mm |
| Długość przedłużki: | 5 cm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana 18k złotem |
| Kolor: | Złoty |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie federing stal chirurgiczna 12x4mm ciemne srebrne (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar: | 12x4 mm |
| Średnica otworu: | 2.4 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Kolor: | Ciemne srebro |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Bigle łezki ze stali chirurgicznej pozłacanej 20x9mm (2szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łańcuszek ze stali chirurgicznej pozłacanej na przedłużki 4x3mm 1metr
| Opakowanie: | 1 metr |
| Wymiar ogniwka: | 4x3 mm |
| Grubość drutu: | 0.5 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana, powłoka PVD |
| Kolor: | Złoty |
| Zastosowanie: | Łańcuszek do przedłużek, bransoletki, naszyjniki |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Sztyfty z cyrkonią stal chirurgiczna pozłacana 14.5x4mm (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Przekładka kwiatek stal chirurgiczna 10x6.5mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie magnetyczne stal nierdzewna 11x6mm ciemne srebrne (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar: | 11x6 mm |
| Średnica otworu: | 1.6 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Kolor: | Ciemne srebro |
| Zastosowanie: | Zapięcie do bransoletek i naszyjników |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie szufladkowe stal chirurgiczna 20x10x5mm ciemne srebrne (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar: | 20x10x5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Kolor: | Ciemne srebro |
| Zastosowanie: | Zapięcie do szerszych bransoletek i naszyjników |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie szufladkowe stal chirurgiczna pozłacana 20x10x5mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar: | 20 x 10 x 5 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.9 mm |
| Rodzaj zapięcia: | Szufladkowe |
| Wykończenie: | Pozłacane (18k złoto) |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Zastosowanie: | Eleganckie bransoletki, naszyjniki z pereł, biżuteria autorska |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie toggle koło stal chirurgiczna 15.5x12mm ciemne srebrne (1kpl.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie toggle koło stal chirurgiczna 18.5x15.5mm ciemne srebrne (1kpl.)
| Opakowanie: | 1 komplet |
| Wymiary kółka: | 18.5 mm x 15.5 mm |
| Długość patyczka: | 20.5 mm |
| Średnica otworu: | 1.6 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Kolor: | Ciemne srebrne |
| Typ zapięcia: | Toggle - kółko z patyczkiem |
| Zastosowanie: | Zapięcie do bransoletek, naszyjników, ozdobny element centralny w biżuterii |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie toggle koło stal chirurgiczna pozłacana 18.5x15.5mm (1kpl.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie toggle serce stal chirurgiczna pozłacana 13x12mm (1kpl.)
| Opakowanie: | 1 komplet (serce + patyczek) |
| Rozmiar serca: | 13 x 12 mm |
| Długość patyczka: | 18 mm |
| Średnica otworu: | ok. 1.4 mm |
| Wykończenie: | Pozłacane 18k złotem metoda IP |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Zastosowanie: | Efektowne bransoletki z łańcuszka, naszyjniki z pereł, biżuteria autorska |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Ogniwko montażowe sprężynka stal chirurgiczna pozłacana 7mm (10szt.)
| Opakowanie: | 10 szt. |
| Rozmiar: | 7 - 7.3 mm x 1.4 mm |
| Rodzaj: | Ogniwko montażowe |
| Wykończenie: | Pozłacane 18k złoto |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Zastosowanie: | Łączenie elementów, montaż zapięć, wykończenie bransoletek |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Ogniwko sprężynka stal nierdzewna 7mm ciemne srebrne (50szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zestaw końcówki do wklejania stal chirurgiczna 11x6mm wew. 5mm ciemny srebrny (1kpl.)
| Ilość w opakowaniu: | 1 kpl. |
| Rozmiar: | 11 mm x 6 mm |
| Wewnątrz: | 5 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zestaw końcówki do wklejania stal chirurgiczna 9x5mm wew. 4mm ciemny srebrny (1kpl.)
| Opakowanie: | 1 komplet |
| Rozmiar: | 9x5 mm (wew. 4 mm) |
| Średnica otworu: | 1.4 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Kolor: | Ciemne srebro |
| Zastosowanie: | Wykończenie sznurów i rzemieni |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zestaw końcówki do wklejania stal chirurgiczna 9x4mm wew. 3mm ciemny srebrny (1kpl.)
| Opakowanie: | 1 komplet |
| Rozmiar tulejki: | 9x4 mm (wew. 3 mm) |
| Zapięcie: | Karabińczyk 10 mm |
| Przedłużka: | 4 cm z serduszkiem |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Zastosowanie: | Zakończenie rzemieni i sznurków 3 mm |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zestaw końcówki do wklejania stal chirurgiczna 8.5x2.5mm wew. 2mm ciemny srebrny (1kpl.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łańcuszek przedłużka z listkiem stal chirurgiczna 60mm ciemny srebrny (1szt.)
| Ilość w opakowaniu: | 1 szt. |
| Długość całkowita: | 60 mm |
| Wymiary listka: | ~12,5 mm x 6 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Bigle łezki ze stali chirurgicznej 20x9mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Sztyfty z cyrkonią stal chirurgiczna 14x4mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk 10x6mm z przedłużką 5cm stal chirurgiczna pozłacana (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar karabińczyka: | 10x6 mm |
| Długość przedłużki: | 5 cm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana |
| Kolor: | Złoty |
| Zastosowanie: | Zapięcie do naszyjników i bransoletek |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk 10x6mm z przedłużką 5cm stal chirurgiczna (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar karabińczyka: | 10x6 mm |
| Długość przedłużki: | 5 cm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Zastosowanie: | Zapięcie z regulacją długości |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin