Opcje przeglądania
Łańcuszek ze stali chirurgicznej owal 2x1.5mm ciemny srebrny 1metr
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łańcuszek ze stali chirurgicznej na przedłużki 4x3mm ciemny srebrny 1metr
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łańcuszek ze stali chirurgicznej owal płaski 6.5x2.5mm ciemny srebrny 1metr
| Opakowanie: | 1 metr |
| Wymiar ogniwka: | 6.5x2.5 mm |
| Grubość drutu: | 0.5 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Kolor: | Ciemny srebrny |
| Zastosowanie: | Baza do naszyjników, bransoletek, przedłużki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łańcuszek ze stali chirurgicznej owal płaski 2x1.5mm pozłacany PVD 1metr
| Opakowanie: | 1 metr |
| Wymiar ogniwka: | 2x1.5 mm |
| Grubość drutu: | 0.4 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana16k, powłoka PVD |
| Kolor: | Złoty |
| Zastosowanie: | Baza do naszyjników, bransoletek i kolczyków |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łańcuszek ze stali chirurgicznej owal płaski 2.4x1.4mm pozłacany PVD 1metr
| Opakowanie: | 1 metr |
| Wymiar ogniwka: | 2.4x1.4 mm |
| Grubość drutu: | 0.3 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana, powłoka PVD |
| Kolor: | Złoty |
| Zastosowanie: | Bazy do naszyjników, bransoletek i kolczyków |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łańcuszek ze stali chirurgicznej owal płaski 1.6x1.3mm ciemny srebrny 1metr
| Opakowanie: | 1 metr - wielokrotność w miarę możliwości wysyłamy w jednym odcinku |
| Wymiar ogniwka: | 1.6x1.3 mm |
| Grubość drutu: | 0.3 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Kolor: | Ciemne srebro |
| Zastosowanie: | Naszyjniki kaskadowe, bazy pod minerały |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łańcuszek ze stali chirurgicznej owal płaski 3x1.6mm ciemny srebrny 1metr
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łańcuszek ze stali chirurgicznej owal płaski 2.4x1.4mm ciemny srebrny 1metr
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Szpilki z kulką stal chirurgiczna pozłacana 20x0.6mm (10szt.)
| Opakowanie: | 10 sztuk |
| Długość: | 20 mm |
| Grubość drutu: | 0.6 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana 24k |
| Kolor: | Złoty lśniący |
| Zakończenie: | Ozdobna kulka |
| Zastosowanie: | Tworzenie kolczyków, wisiorków, wykańczanie gron i bransoletek charms |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łańcuszek ze stali chirurgicznej skręcany 4x3mm ciemny srebrny 1metr
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka motylek stal nierdzewna 10x8mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce stal nierdzewna 10x10mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka ważka w kole stal nierdzewna 12x10mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka koło ażur stal nierdzewna 14x12mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka krzyżyk stal nierdzewna 15x13.5mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka kwiatek ażur stal nierdzewna 15x13mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Szpilki gwoździe stal nierdzewna 30x0.7mm ciemno srebrna (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce stal chirurgiczna pozłacana z masą perłową 11.5x11mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar: | 11.5 x 11 mm |
| Grubość: | 2 mm |
| Średnica otworu: | ok. 1 mm |
| Kształt: | Serce |
| Wykończenie: | Pozłacane (metoda IP) |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304, masa perłowa |
| Zastosowanie: | Naszyjniki, bransoletki, charmsy, biżuteria ślubna i romantyczna |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka krzyżyk stal nierdzewna 15.5x9.5mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka kość dla psa stal nierdzewna 15x10mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka słonik stal nierdzewna 11x10.5mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka kotek stal chirurgiczna pozłacana 12.5x12mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar zawieszki: | 12.5x12 mm |
| Średnica ogniwka: | 5 mm |
| Średnica otworu: | 1.4 mm |
| Grubość: | 0.95 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna pozłacana |
| Kolor: | Złoty |
| Zastosowanie: | Bransoletki, naszyjniki |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce linia życia stal nierdzewna 13x12mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka gwiazda stal nierdzewna z masą perłową 15x14mm złota (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce stal nierdzewna 15x14.5mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka wieloryb stal nierdzewna pozłacana 15x10mm (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka gwiazda stal chirurgiczna z masą perłową 15x14mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka ważka w kole stal chirurgiczna pozłacana 12x10mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka moneta motyl 14.5x12mm stal chirurgiczna ciemna srebrna (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Wymiary monety: | 14.5 x 12 mm |
| Grubość elementu: | ok. 1 mm |
| Średnica otworu: | ok. 1.4 mm |
| Kolor: | Ciemny srebrny, stalowy |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Zastosowanie: | Biżuteria botaniczna, bransoletki na sznurku, naszyjniki kaskadowe DIY |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka krzyżyk stal nierdzewna 15x13.5mm złota (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka rybka stal nierdzewna 15x7.5mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka rybka stal nierdzewna 16x9mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka koniczynka ażur stal chirurgiczna 13x11mm ciemna srebrna (1szt.)
| Opakowanie: | 1 sztuka |
| Wymiary: | 13 mm x 11 mm |
| Grubość: | 1.4 mm |
| Średnica otworu: | 1.4 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Kolor: | Ciemny srebrny |
| Wzór: | Koniczynka ażurowa |
| Zastosowanie: | Naszyjniki na szczęście, bransoletki kaskadowe, kolczyki wiszące, biżuteria talizman |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka koło ażur stal nierdzewna 14x12mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka/łącznik stal nierdzewna góry 19x15mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka słonik stal nierdzewna 16.5x15mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka rybka stal nierdzewna 11.5x10mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka gałązka stal chirurgiczna 17.5x8mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka koło kwiatek stal nierdzewna 14x12mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin