Opcje przeglądania
Kategorie
Wielkość
-
2x1.5mm
(10)
-
2.5x2mm
(14)
-
3x2mm
(12)
-
3x2.5mm
(15)
-
3.5x3mm
(6)
-
4x3.5mm
(43)
-
6x4mm
(122)
-
6x5mm
(5)
-
6x5.5mm
(7)
-
8x5mm
(16)
-
8x6mm
(65)
-
9x4mm
(10)
-
10x4mm
(2)
-
10x7mm
(8)
-
10x8mm
(2)
-
11.5x7mm
(2)
-
11x8mm
(18)
-
12x6mm
(11)
-
12x9mm
(1)
-
13x10mm
(6)
-
14x8mm
(5)
-
15x10mm
(1)
-
15x11mm
(2)
-
16x12mm
(2)
-
16x9mm
(2)
-
17x11mm
(4)
-
22x13mm
(13)
-
23x15mm
(2)
-
31x28mm
(11)
-
2mm
(17)
-
2.5mm
(6)
-
3mm
(46)
-
3.5mm
(3)
-
4mm
(179)
-
4.5mm
(34)
-
5.5mm
(5)
-
6mm
(135)
-
8mm
(69)
-
10mm
(36)
-
12mm
(1)
-
14mm
(10)
Kształt
Kryształki ze szkła 6mm morski (45-48szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4mm ciemny fiolet (85szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 6mm ciemny zielony (45szt.)
| Opakowanie: | ok. 45 szt. |
| Rozmiar: | 6x5.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kolor: | Ciemny zielony |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Zastosowanie: | beading, biżuteria autorska, DIY, sploty koralikowe |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4mm zielone (80szt.)
| Opakowanie: | ok. 85 szt. |
| Rozmiar: | 4x4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kolor: | Soczysta zieleń |
| Materiał: | Szkło szlifowane |
| Zastosowanie: | beading, haft koralikowy, ozdoby do włosów |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 6mm niebieskie (45szt.)
| Opakowanie: | Około 45 szt. |
| Rozmiar: | 6 mm x 5.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | Bransoletki, naszyjniki, kolczyki |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4mm jasno różowe (75szt.)
| Opakowanie: | Około 75 szt. |
| Wymiary: | 4 mm x 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Kolor: | Jasny różowy przezroczysty |
| Zastosowanie: | Biżuteria ślubna, kolczyki gronki, beading |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 6mm pomarańczowe (45szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki ze szkła 6mm fioletowe (45-48szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki ze szkła 6mm ciemny fiolet (45-48szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 6mm zielone (45szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 6mm szare z połyskiem (45szt.)
| Opakowanie: | ok. 45 szt. |
| Rozmiar: | 6x5.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kolor: | Szary z połyskiem |
| Zastosowanie: | beading, biżuteria autorska, rękodzieło |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4mm niebieskie (80szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4mm czerwone (80szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 80 sztuk |
| Wymiary: | 4 mm x 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło szlifowane |
| Kolor: | Intensywny czerwony przezroczysty |
| Kształt: | Bicone diamentowy szlif |
| Zastosowanie: | Biżuteria ślubna, kolczyki grona, haft koralikowy, ozdoby do włosów |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki ze szkła 4mm jasne niebieskie (85szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4mm jasny beż (80szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 80 sztuk |
| Wymiary: | 4 mm x 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Kolor: | Jasny beż |
| Kształt: | Bicone szlifowany |
| Zastosowanie: | Subtelne kolczyki na sztyftach, naszyjniki z zapięciem toggle, haft sutasz, eleganckie breloczki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4mm ciemne zielone (80szt.)
| Opakowanie: | Około 80 szt. |
| Wymiary: | 4 mm x 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Kolor | Ciemny zielony |
| Zastosowanie: | Kolczyki gronka, bransoletki kaskadowe, bazy do beading |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4mm niebieskie (80szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 6mm jasne szafirowe (45szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4mm pomarańczowe (75szt.)
| Opakowanie: | Około 75 szt. |
| Wymiary: | 4 mm x 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Kolor: | Pomarańczowy przezroczysty |
| Zastosowanie: | Kolczyki gronki, bransoletki letnie, dodatki DIY |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 6mm jasny beż (45szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4mm fioletowe (80szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x5mm mix zielony (90szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x5mm mix różowy (90szt.)
| Opakowanie: | ok. 90 szt. |
| Rozmiar: | 6x5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kolor: | Mix różowy |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Zastosowanie: | breloczki, biżuteria autorska, DIY |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x5mm mix niebieski (90szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm mix żółty perłowy (95szt.)
| Opakowanie: | Około 95 szt. |
| Wymiary: | 4 mm - 4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło gładkie |
| Kolor: | Mix żółty perłowy |
| Zastosowanie: | Biżuteria letnia, akcesoria ślubne, personalizowane breloki |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm mix zielony perłowy (95szt.)
| Opakowanie: | Około 95 szt. |
| Wymiary: | 4 mm - 4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło gładkie |
| Kolor: | Mix zielony perłowy |
| Zastosowanie: | Bransoletki leśne, akcesoria do włosów, bazy DIY |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm mix niebieski perłowy (95szt.)
| Opakowanie: | Około 95 szt. |
| Wymiary: | Średnica 4 mm - 4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło gładkie |
| Kolor: | Mix niebieski perłowy |
| Zastosowanie: | Bransoletki kaskadowe, chokery, biżuteria autorska |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 6mm mix zielony (95szt.)
| Opakowanie: | ok. 95 szt. |
| Rozmiar: | 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kolor: | Mix zielony |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | biżuteria handmade, kolczyki, naszyjniki |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm mix szary AB (95szt.)
| Opakowanie: | Około 95 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm - 4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 6mm mix żółty (95szt)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm mix pastelowy (95szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 6mm mix szary (95szt.)
| Opakowanie: | ok. 95 szt. |
| Rozmiar: | 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kolor: | Mix szary |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Zastosowanie: | biżuteria handmade, bransoletki, naszyjniki |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x5mm mix żółty (90szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 6mm mix niebieski (95szt.)
| Opakowanie: | ok. 95 szt. |
| Rozmiar: | 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Kulka fasetowana |
| Kolor: | Niebieski mix |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | bransoletki, naszyjniki, biżuteria letnia |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x5mm mix fioletowy (90szt.)
| Opakowanie: | ok. 90 szt. |
| Rozmiar: | 6x5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Oponka fasetowana |
| Kolor: | Mix fioletowy / Tęczowy |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Zastosowanie: | kolczyki, naszyjniki, beading |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 6mm czerwone (45szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 6mm mix pomarańczowy (95szt.)
| Opakowanie: | Około 95 szt. |
| Średnica: | 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x5mm mix pomarańczowy (90szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x5mm mix szary (90szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin