Opcje przeglądania
Kategorie
Wielkość
-
2x1.5mm
(10)
-
2.5x2mm
(14)
-
3x2mm
(12)
-
3x2.5mm
(15)
-
3.5x3mm
(6)
-
4x3.5mm
(43)
-
6x4mm
(122)
-
6x5mm
(5)
-
6x5.5mm
(7)
-
8x5mm
(16)
-
8x6mm
(65)
-
9x4mm
(10)
-
10x4mm
(2)
-
10x7mm
(8)
-
10x8mm
(2)
-
11.5x7mm
(2)
-
11x8mm
(18)
-
12x6mm
(11)
-
12x9mm
(1)
-
13x10mm
(6)
-
14x8mm
(5)
-
15x10mm
(1)
-
15x11mm
(2)
-
16x12mm
(2)
-
16x9mm
(2)
-
17x11mm
(4)
-
22x13mm
(13)
-
23x15mm
(2)
-
31x28mm
(11)
-
2mm
(17)
-
2.5mm
(6)
-
3mm
(46)
-
3.5mm
(3)
-
4mm
(179)
-
4.5mm
(34)
-
5.5mm
(5)
-
6mm
(135)
-
8mm
(69)
-
10mm
(36)
-
12mm
(1)
-
14mm
(10)
Kształt
Kulki fasetowane disco ze szkła 8mm opalowe AB (10szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 8mm przezroczyste AB (20szt.)
| Opakowanie: | 20 szt. |
| Rozmiar: | 8 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Kształt: | Kula |
| Materiał: | Szkło |
| Kolor: | Przezroczysty z powłoką AB (tęczowy) |
| Zastosowanie: | Bransoletki na gumce, naszyjniki, kolczyki, biżuteria DIY |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane disco ze szkła 6mm białe AB (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 6mm przezroczyste AB (95szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 95 sztuk |
| Wymiary: | Średnica 6 mm |
| Średnica otworu: | 1.2 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane z powłoką AB |
| Kolor: | Bezbarwny przezroczysty z refleksem tęczowym |
| Kształt: | Fasetowana kulka |
| Zastosowanie: | Biżuteria ślubna, naszyjniki kaskadowe, bogaty sutasz |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kwadraty fasetowane ze szkła 6x6x4mm białe AB (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm ciemne morskie AB (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 10mm niebieskie (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm niebieskie (20szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane disco ze szkła 6mm ciemne srebrne (20szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 10mm morskie (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm niebieskie z połyskiem (20szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 10mm przezroczyste (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm pomarańczowe z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm jasne niebieskie (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łezki ze szkła 11x8x4.5mm przezroczyste AB (10szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm fioletowe z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Pastylki szlifowane ze szkła 6x4mm lawendowe (20szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4mm szare z połyskiem (20szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm żółte z połyskiem (20szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm pomarańczowe z połyskiem (20szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm granatowe z perłowym połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane disco ze szkła 8mm białe AB (10szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Łezki ze szkła 14x8x5mm różowe cieniowane (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3.5mm zielone z perłowym połyskiem (110szt.)
| Opakowanie: | Około 110 szt. |
| Wymiary: | 4 mm x 3.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Zastosowanie: | Bransoletki kaskadowe, przekładki, biżuteria autorska |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łezki ze szkła 14x8x5mm zielono-turkusowe (4szt.)
| Opakowanie: | 4 szt. |
| Wymiary: | 14 mm x 8 mm x 5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło gładkie przezroczyste |
| Zastosowanie: | Kolczyki gronka, zawieszki do naszyjników, biżuteria autorska |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3.5mm niebieskie z połyskiem (110szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łezki ze szkła 14x8x5mm różowo-żółte (4szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3.5mm żółte z połyskiem (110szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3.5mm szare z połyskiem (110szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3.5mm granatowe z perłowym połyskiem (110szt.)
| Opakowanie: | ok. 110 szt. |
| Rozmiar: | 4x3.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kolor: | Granatowy perłowy |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Zastosowanie: | beading, makrama, biżuteria handmade |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3.5mm czerwone z połyskiem (110szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3.5mm niebieskie z połyskiem (110szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3.5mm żółte z połyskiem (110szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4.5x3.5mm jasne turkusowe z perłowym połyskiem (110szt.)
| Opakowanie: | Około 110 sztuk |
| Wymiary: | 4.5 mm x 3.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Oponka fasetowana rondelle |
| Kolor: | Jasny turkus z perłowym połyskiem |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Zastosowanie: | Eleganckie przekładki, beading, kolczyki grona |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3.5mm fioletowe z połyskiem (120szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 3x2mm czerwone z połyskiem (150szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łezki ze szkła 14x8x5mm zielono-żółte (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3.5mm czarne z perłowym połyskiem (110szt.)
| Opakowanie: | Około 110 szt. |
| Rozmiar: | 4 x 3.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4.5x4mm ciemno brązowe metaliczne (80szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin