Opcje przeglądania
Łącznik koło stal nierdzewna 16x14.5mm ciemny srebrny (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik serce stal nierdzewna 23x11.5mm ciemny srebrny (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik ze stali nierdzewnej z cyrkonią różową 12x6.5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka słonik stal nierdzewna 14x11mm złoty (1szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik ze stali nierdzewnej z cyrkonią jasna niebieską 12x6.5mm (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka listek stal chirurgiczna pozłacana IP 13x5.5mm (2szt.)
| Opakowanie: | 2 szt. |
| Rozmiar: | 13 x 5.5 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.8 mm |
| Grubość: | 0.4 mm |
| Kształt: | Listek ażurowy |
| Wykończenie: | Pozłacane (metoda IP) |
| Materiał: | Stal nierdzewna (chirurgiczna) |
| Zastosowanie: | Naszyjniki celebrytki, delikatne kolczyki, charmsy, bransoletki modułowe |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik ze stali nierdzewnej z cyrkonią przezroczystą 12x6.5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka gwiazdka 11mm stal nierdzewna pozłacana (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik ze stali nierdzewnej z cyrkonią czarną 12x6.5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka gwiazdka stal nierdzewna pozłacana 10mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik ze stali nierdzewnej z cyrkonią zieloną 12x6.5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik z cyrkonią jasną niebieską 12x6.5mm stal chirurgiczna pozłacana (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar: | 12 x 6.5 x 4 mm |
| Średnica otworu: | ok. 2 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana, szkło niebieskie |
| Zastosowanie: | Bransoletki, naszyjniki, kolczyki, charmsy |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik z cyrkonią różową 12x6.5mm stal chirurgiczna pozłacana (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Wymiary elementu: | 12 x 6.5 x 4 mm |
| Średnica otworu: | ok. 2 mm |
| Kształt/Rodzaj: | Okrągły łącznik z cyrkonią z 2 oczkami |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 pozłacana, szkło |
| Zastosowanie: | Eleganckie bransoletki sznurkowe, kaskadowe naszyjniki, ozdobne kolczyki autorskie |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik romb ze stali nierdzewnej 19x14mm złoty (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik owal stal nierdzewna 15x10mm złoty (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik nieskończoność stal nierdzewna 19x8mm złoty (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik owal stal nierdzewna 9x5.5mm złoty (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik owal stal nierdzewna 12x3.5x2.5mm złoty (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik ze stali nierdzewnej z cyrkonią czarną 12x6.5mm (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik ze stali nierdzewnej z cyrkonią brudny róż 12x6.5mm (1szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki wsuwane Slide do bransoletki stal chirurgiczna 13x4mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki wsuwane Slide do bransoletki 25x4mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki wsuwane Slide do bransoletki 35x4mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki wsuwane do bransoletki 20x4mm ciemna srebrna (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki wsuwane Slide do bransoletki 8x4mm ciemne srebrne (4szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki wsuwane Slide do bransoletki 10x4mm ciemne srebrne (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka ze stali chirurgicznej z cyrkonią różową 9x6.5mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Wymiary oprawy: | 9 mm x 6.5 mm |
| Grubość elementu: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 1.4 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304, szkło |
| Zastosowanie: | Kolczyki typu grona, naszyjniki kaskadowe, charmsy do bransolet |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka łapka stal nierdzewna 14x12mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka dziewczynka stal nierdzewna 15x11.5mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka żółw stal nierdzewna 15x10mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka aniołek stal nierdzewna 13x13mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka ważka stal nierdzewna 18x16mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka słonik stal nierdzewna 17x11.5mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka aniołek stal nierdzewna 17x13mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka kotek stal nierdzewna 14x11.5mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka aniołek stal nierdzewna 15x14.5mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka stal nierdzewna 14.5x12.5mm ciemna srebrna (2szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie regulowane z stali nierdzewnej 12cm złote (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie regulowane z stali nierdzewnej 12cm ciemno srebrne (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Długość: | 12 cm |
| Otwór ogniwka: | 2 mm |
| Kolor: | Ciemne srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie: | Zapięcie regulowane, bransoletki, naszyjniki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin