Opcje przeglądania
Sztyfty z kulką stal nierdzewna 16x4mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka księżyc stal nierdzewna 16x7mm złota (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Bigle kajdanki stal chirurgiczna pozłacana 12x11mm (2szt.)
| Opakowanie: | 2 szt. (1 para) |
| Rozmiar zewnętrzny: | 12 x 11 mm |
| Średnica otworu: | ok. 1.4 mm |
| Rodzaj zapięcia: | Bigle zatrzaskowe, kajdanki |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 pozłacana 24k złotem |
| Zastosowanie: | Bazy do kolczyków wiszących, biżuteria autorska, rękodzieło |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka motyl stal nierdzewna pozłacana 17x13mm (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Bigle kajdanki stal nierdzewna 12x11mm ciemne srebrne (2szt.)
| Opakowanie: | 2 sztuki - jedna para |
| Wymiary: | 12 mm x 11 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Ciemne srebrne |
| Typ zapięcia: | Bigle zamknięte kajdanki |
| Zastosowanie: | Kolczyki wiszące, biżuteria minimalistyczna |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka muszelka stal chirurgiczna pozłacana 7.5x5.5mm (4szt.)
| Opakowanie: | 4 szt. |
| Rozmiar elementu: | 7.5 x 5.5 x 0.5 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.8 mm |
| Motyw: | Muszelka |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana 24k |
| Zastosowanie: | Biżuteria morska, letnie bransoletki, naszyjniki boho |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Bigle koła stal nierdzewna 24x20mm pozłacane (2szt.)
| Opakowanie: | 2 szt. (1 para) |
| Rozmiar bazy: | 24 x 20 mm |
| Średnica otworu: | 2.8 mm |
| Rodzaj zapięcia: | Otwarte koła / sztyft 0.8mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 pozłacana 24k |
| Zastosowanie: | Baza do kolczyków wiszących, biżuteria modułowa |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce z ogniwkiem stal nierdzewna pozłacana 12.5x12mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka pióro stal nierdzewna 17x4mm złota (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka łapka stal nierdzewna 13x12mm złota (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce stal chirurgiczna pozłacana 14x10mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łańcuszek kulkowy 1.5mm stal nierdzewna ciemny srebrny (1m)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łańcuszek kulkowy 2.4mm stal chirurgiczna ciemny srebrny (1m)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie stal nierdzewna do łańcuszka kulkowego 1.5mm ciemne srebrne (4szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie stal nierdzewna do łańcuszka kulkowego 2.4mm ciemne srebrne (4szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Ogniwko montażowe otwarte stal chirurgiczna 8x1mm ciemne srebrne (50szt.)
| Opakowanie: | Około 50 szt. |
| Średnica zewnętrzna: | 8 mm |
| Grubość drutu: | 1 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Kolor: | Ciemne srebro |
| Typ: | Otwarte |
| Zastosowanie: | Montaż biżuterii, łącznik, DIY |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Ogniwko montażowe otwarte stal chirurgiczna 6x0.7mm ciemne srebrne (100szt.)
| Ilość w opakowaniu: | Około 100 szt. |
| Wymiary: | 6 x 0,7 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Ogniwko montażowe otwarte stal chirurgiczna 4x0.7mm ciemne srebrne (100szt.)
| Opakowanie: | Około 100 sztuk |
| Średnica | 4 mm |
| Grubość drutu: | 0.7 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Kolor: | Ciemne srebrne |
| Typ: | Ogniwko otwarte okrągłe |
| Zastosowanie: | Łączenie zapięć, mocowanie zawieszek, montaż kolczyków, przedłużki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Ogniwko montażowe sprężynka stal chirurgiczna 4.5mm ciemne srebrne (100szt.)
| Opakowanie: | około 100 szt. |
| Rozmiar: | 4.5x1.2 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Kolor: | Ciemne srebro |
| Zastosowanie: | Łączenie elementów biżuterii |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Ogniwko montażowe sprężynka stal chirurgiczna pozłacana 5mm (10szt.)
| Opakowanie: | 10 szt. |
| Rozmiar: | 5x1 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana 18k zlotem |
| Kolor: | Złoty |
| Zastosowanie: | Łącznik do zapięć, zawieszek i końcówek |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Ogniwko sprężynka stal chirurgiczna pozłacana 6mm (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Ogniwko montażowe otwarte stal chirurgiczna pozłacana 4x0.7mm (20szt.)
| Ilość w opakowaniu: | 20 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm x 0,7 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana 18k złotem |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Ogniwko otwarte stal chirurgiczna pozłacana 4x0.8mm (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Sztyfty koła z otworem ze stali nierdzewnej 12x10mm złoty (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki wsuwane stal nierdzewna do bransoletki 30x4mm ciemno srebrna (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki wsuwane Slide stal nierdzewna do bransoletki 40x4mm ciemno srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Sztyfty płaski do naklejania ze stali nierdzewnej 12x8mm złote (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Sztyfty płaski do naklejania ze stali nierdzewnej 12x6mm (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Sztyfty płaski do naklejania ze stali nierdzewnej pozłacanej 12x6mm (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Sztyfty płaski do naklejania ze stali nierdzewnej 12x8mm (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponka stal chirurgiczna pozłacana 1.5x0.8mm (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponka z silikonem blokada stal nierdzewna 6x3mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponka z silikonem blokada stal chirurgiczna pozłacana 6x3mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łapaczki dziewczynki stal chirurgiczna pozłacana 7x4mm (10szt.)
| Ilość w opakowaniu: | 10 szt. |
| Rozmiar: | 7.0 mm x 4.0 mm |
| Średnica otworu: | 1.0 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana 18k złotem |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Szpilki gwoździe stal nierdzewna pozłacana 40x0.7mm (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łapaczki boczne stal chirurgiczna pozłacana 6x3mm (10szt.)
| Opakowanie: | 10 szt. |
| Rozmiar: | 6 x 3 mm |
| Średnica otworu: | ok. 1 mm |
| Rodzaj: | Łapaczki boczne |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana 18k złotem |
| Zastosowanie: | Estetyczne maskowanie supełków i zacisków na linkach oraz niciach |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Szpilki z kulką stal nierdzewna pozłacana 40x0.7mm (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka miś stal chirurgiczna pozłacana 18x14mm (1szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Zacisk stal nierdzewna 8x4x3xmm złoty (4szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin