Opcje przeglądania
Końcówki do wklejania stal nierdzewna 11x5mm wew. 4mm ciemne srebrne (2szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Przekładka serce stal nierdzewna 10.5x8.5x6.5mm ciemna srebrna (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Wymiary: | 10.5 x 8.5 x 6.5 mm |
| Średnica otworu: | 1.8 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Zastosowanie: | Przekładka do bransolet, wisiorki, biżuteria męska i damska |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki do wklejania stal nierdzewna 8x4mm wew. 3mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki do wklejania stal nierdzewna 8.5x2.5mm wew. 2mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki do wklejania stal nierdzewna 7.5x2mm wew. 1.5mm ciemne srebrne (2szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki do wklejania stal nierdzewna pozłacana 8.5x2.5mm wew.2mm (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Końcówki do wklejania stal nierdzewna 7x2.5mm wew. 2mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka róg obfitości stal chirurgiczna 16.5x15.5mm ciemna srebrna (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar: | 16.5x15.5x3 mm |
| Średnica otworu: | 2.6 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Kolor: | Ciemne srebro |
| Zastosowanie: | Naszyjniki, bransoletki, biżuteria męska |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka róg obfitości stal chirurgiczna pozłacana 16.5x15.5mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar: | 16.5x15.5x3 mm |
| Średnica otworu: | 2.6 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana |
| Kolor: | Złoty |
| Zastosowanie: | Naszyjniki, bransoletki z kamieni, talizmany |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Gotowy łańcuszek z zapięciem stal nierdzewna pozłacana (40cm+5cm)
| Opakowanie: | 1 sztuka - 45 cm |
| Długość splotu: | 39 cm |
| Długość przedłużki: | 5 cm |
| Wielkość karabińczyka: | 10 mm |
| Wymiary ogniwek: | 2 mm x 1.6 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 pozłacana |
| Kolor: | Złoty lśniący |
| Zastosowanie: | Baza do naszyjnika celebrytki, chokery, naszyjniki z drobnymi zawieszkami |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Gotowy łańcuszek z zapięciem stal nierdzewna ciemny srebrny (40cm+5cm)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Gotowy łańcuszek z zapięciem stal nierdzewna ciemny srebrny (45cm+5cm)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kuleczka przekładka stal chirurgiczna 3mm ciemna srebrna (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Gotowy łańcuszek z zapięciem stal chirurgiczna ciemny srebrny (51cm)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponka stal nierdzewna 2x1.4mm ciemna srebrna (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Gotowy łańcuszek z zapięciem stal nierdzewna (50cm)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponka stal nierdzewna 1.5x0.8mm ciemna srebrna (20szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik owal stal nierdzewna 15x10mm ciemny srebrny (1szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce stal nierdzewna 13mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik serca stal nierdzewna 13.5x10mm ciemny srebrny (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka kwiatek stal nierdzewna 15mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik serce stal nierdzewna 11x10mm ciemny srebrny (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka ważka stal nierdzewna 17x14mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik serce stal nierdzewna 15x14mm ciemny srebrny (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik krzyż stal nierdzewna 23x12.5mm ciemny srebrny (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki stal chirurgiczna pozłacana 2.5x1.5mm (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik pióro stal nierdzewna 28.5x7mm ciemny srebrny (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik kwiatek stal nierdzewna 14mm ciemny srebrny (1szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik róża stal nierdzewna 14x11mm ciemny srebrny (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka gwiazdka stal chirurgiczna 11mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik koło stal nierdzewna 11mm ciemny srebrny (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka koniczynka stal nierdzewna 13.5x10mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie toggle koło stal chirurgiczna pozłacana 16x12mm (1kpl.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik owal stal nierdzewna 12x3.5x2.5mm ciemny srebrny (2szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka motyl stal nierdzewna 15x12mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie toggle koło stal chirurgiczna 16x12mm srebrne (1kpl.)
| Ilość w opakowaniu: | 1 kpl. |
| Rozmiar kółka: | 16 mm x 12 mm |
| Długość patyczka: | 18 mm |
| Średnica otworu: | 2,6 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie toggle koło stal chirurgiczna 16x12mm ciemne srebrne (1kpl.)
| Opakowanie: | 1 komplet |
| Rozmiar koła: | 16x12 mm |
| Długość patyczka: | 18 mm |
| Średnica otworu: | 2.6 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Zastosowanie: | Zapięcie do bransoletek i naszyjników |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik nieskończoność stal nierdzewna 19.5x8mm ciemny srebrny (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łącznik krzyżyk stal nierdzewna 17x9.5mm ciemny srebrny (2szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin