Opcje przeglądania
Oponka stal nierdzewna 2.5x1.5mm ciemna srebrna (10szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Bigle otwarte stal nierdzewna 17mm ciemne srebrne (4szt.)
| Wymiary: | 17 x 18 mm |
| Średnica otworu: | 2 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Kolor: | Ciemne srebro |
| Ilość w opakowaniu: | 4 szt. |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Klipsy stal nierdzewna 17.5x8mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Podwieszka chropowata stal nierdzewna 7x4mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Podwieszka stal nierdzewna 8.5x6x2mm złota (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponka stal nierdzewna pozłacana 4x3mm (6szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk stal chirurgiczna 10x6mm z ogniwkiem (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk stal chirurgiczna IP 10x6mm z ogniwkiem (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka żółw stal nierdzewna 15x13mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka nutka stal nierdzewna 15x12mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka/łącznik skrzydło stal nierdzewna 20.5x7mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka/łącznik skrzydło stal nierdzewna 28x9mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka skrzydło stal chirurgiczna pozłacana 17x5.5mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar zawieszki: | 17 x 5.5 x 1 mm |
| Średnica ogniwka: | 4 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.6 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana 14k złotem |
| Zastosowanie: | Delikatne naszyjniki celebrytki, bransoletki z charmsami, kolczyki |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka żółw stal nierdzewna polerowana 15x13mm złota (1szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka nutka stal nierdzewna 12x7.5mm złota (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka filigran drzewo życia stal nierdzewna pozłacana 15x13.5mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka kotek stal nierdzewna 15.5x9mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Bigle do kolczyków otwarte stal nierdzewna pozłacana 18mm (2szt.)
| Ilość w opakowaniu: | 2 szt. (1 para) |
| Rozmiar: | 18.0 mm x 17.5 mm |
| Grubość drutu: | 0.7 mm |
| Średnica otworu: | 2.0 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka wstążka stal nierdzewna 14.5x6mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Bigle otwarte spłaszczone stal chirurgiczna pozłacana 16mm (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka wąż stal nierdzewna 17x8mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Bigle otwarte z kulką do kolczyków 19mm stal nierdzewna pozłacana (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łapaczki stal nierdzewna 7.5x4mm ciemne srebrne (10szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Łapaczki chłopczyki stal chirurgiczna pozłacana 9x4mm (10szt.)
| Opakowanie: | 10 szt. |
| Rozmiar: | 9 x 4 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.6 mm |
| Rodzaj: | Łapaczki (chłopczyki) |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana 24k złotem |
| Zastosowanie: | Estetyczne zakańczanie linek, nici i cienkich sznurków |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka miś stal nierdzewna 17x12mm ciemna srebrna (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie magnetyczne kulka stal nierdzewna 11.5x5.5mm ciemne srebrne (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Wymiary całkowite: | 11.5 mm x 5.5 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Typ zapięcia: | Magnetyczne, kulka |
| Kolor: | Ciemny srebrny, stalowy |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Zastosowanie: | Zapięcia do bransoletek DIY, naszyjniki handmade, biżuteria autorska |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Bigle zamknięte angielskie stal chirurgiczna pozłacana 15x12mm (2szt.)
| Opakowanie: | 2 szt. (para) |
| Rozmiar: | 15x12 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana 18k |
| Kolor: | Złoty |
| Zastosowanie: | Baza do kolczyków wiszących |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie federing stal nierdzewna 9x6mm ciemne srebrne (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka pióro stal nierdzewna 17x4mm złota (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka łapka stal nierdzewna 13x12mm złota (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce stal chirurgiczna pozłacana 14x10mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce stal nierdzewna pozłacana 10x9mm (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Sztyfty księżyce stal nierdzewna 15x9mm ciemne srebrne (2szt)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka stpóki dziecka stal nierdzewna pozłacana 25x19mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Sztyfty księżyce stal chirurgiczna pozłacana 15x9mm (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka liść stal nierdzewna 15x12mm złota (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Sztyfty gwiazdki do kolczyków stal chirurgiczna pozłacana 10x7.5mm (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka ważka stal nierdzewna 16x14mm złota (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Sztyfty gwiazdki stal nierdzewna 10x7.5mm ciemne srebrne (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin