Opcje przeglądania
Zawieszka serce stal chirurgiczna pozłacana 7.5x6x4mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka podkowa stal nierdzewna 13x10mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka róża stal nierdzewna 17x9x1mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka serce z ogniwkiem stal nierdzewna pozłacana 17x13x1.4mm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar: | 17 x 13 x 1.4 mm |
| Ogniwko: | 5 mm |
| Średnica otworu: | ok. 1 mm |
| Motyw: | Serce ze stópkami dziecka |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 pozłacana PVD |
| Zastosowanie: | Biżuteria dla mam, bransoletki pamiątkowe, naszyjniki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Ogniwko montażowe sprężynka stal nierdzewna 8mm ciemne srebrne (50szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk 10x5mm z przedłużką 5cm stal nierdzewna pozłacana (1szt.)
| Ilość w opakowaniu: | 1 szt. |
| Rozmiar karabińczyka: | 10 mm x 6 mm |
| Długość przedłużki: | 5 cm |
| Średnica otworu: | 0,9 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna pozłacana 304 |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Szpilki gwoździe stal nierdzewna 35x0.6mm ciemno srebrna (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kuleczki dystansowe 2mm stal nierdzewna ciemna srebrna (100szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie koło stal chirurgiczna 16x12mm ciemne srebrne (1kpl.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie skręcane ze stali nierdzewnej 12x5mm ciemne srebrne (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie skręcane ze stali nierdzewnej pozłacanej IP 12x5mm (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Nakładka kwiatek stal nierdzewna 6x1.5mm ciemna srebrna (10szt.)
| Opakowanie: | 10 szt. |
| Średnica zewnętrzna: | 6 mm |
| Grubość: | 1.5 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Zastosowanie: | Czapeczka do koralików, wykończenie naszyjników |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kuleczki dystansowe przekładki 3mm stal nierdzewna pozłacana (10szt.)
| Opakowanie: | 10 szt. |
| Rozmiar: | 3x2.8 mm |
| Średnica otworu: | 1.2 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 pozłacana |
| Kolor: | Złoty |
| Zastosowanie: | Przekładka do bransoletek, naszyjników i kolczyków |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kuleczki dystansowe przekładki stal nierdzewna pozłacana 2mm (20szt.)
| Ilość w opakowaniu: | 20 szt. |
| Rozmiar: | 2 x 1,8 mm |
| Średnica otworu: | 0,8 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 pozłacana 18k złotem |
| Kolor: | Złoty |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Szpilki gwoździe stal chirurgiczna pozłacana 30x0.7mm (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponka stal nierdzewna 4x3mm ciemna srebrna (6szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Przekładka walec stal chirurgiczna pozłacana 2x2mm (6szt.)
| Opakowanie: | 6 szt. |
| Rozmiar: | 2 x 2 mm |
| Średnica otworu: | ok. 1 mm |
| Kształt: | Walec |
| Wykończenie: | Pozłacane |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Zastosowanie: | Przekładki do kamieni, cienkie bransoletki, naszyjniki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka księżyc stal nierdzewna pozłacana 16x11mm (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Przekładka walec stal nierdzewna 2x2mm ciemna srebrna (6szt.)
| Ilość w opakowaniu: | 6 szt. |
| Rozmiar: | 2 mm x 2 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Przekładka walec stal nierdzewna 3x2mm ciemna srebrna (6szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Przekładka oliwka stal nierdzewna 5x4mm ciemna srebrna (4szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie na wcisk stal chirurgiczna 13x9mm ciemne srebrne (1szt.)
| Ilość w opakowaniu: | 1 szt. |
| Rozmiar: | 13 mm x 9 mm |
| Średnica otworu: | 1,8 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zestaw karabińczyk i zaciski ze stali nierdzewnej 30x7mm ciemny srebrny (1kpl.)
| Ilość w opakowaniu: | 1 komplet |
| Rozmiar zestawu: | 30 mm x 7 mm |
| Wymiary zacisków: | 9 mm x 4 mm (wew. 3,5 mm) |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka listek stal nierdzewna 13x5.5mm ciemny srebrny (10szt.)
| Opakowanie: | 10 szt. |
| Wymiary listka: | 13 mm x 5.5 mm |
| Grubość (filigran): | 0.4 mm |
| Średnica oczka: | 0.8 mm |
| Kolor: | Ciemny srebrny, stalowy |
| Materiał: | Stal chirurgiczna |
| Zastosowanie: | Kolczyki grona, naszyjniki kaskadowe, bransoletki charms, DIY |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk stal nierdzewna 12x7mm z ogniwkiem ciemny srebrny (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk 12x7mm z ogniwkiem stal nierdzewna pozłacana (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie karabińczyk stal nierdzewna 9x5mm z przedłużką 5cm (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Rozmiar karabińczyka: | 9x5 mm |
| Długość przedłużki: | 5 cm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Kolor: | Ciemne srebro |
| Zastosowanie: | Zapięcie z regulacją długości |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Podwieszka stal nierdzewna 8.5x6x2mm ciemna srebrna (2szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka słonik stal nierdzewna 17x11.5mm złota (1szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie toggle koło stal chirurgiczna pozłacana 20.5x16mm (1kpl.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zapięcie koło stal chirurgiczna pozłacana 19x14mm (1kpl.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka skrzydło stal nierdzewna 13.5x5mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka do wklejania stal nierdzewna 7x6mm złota (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka koniczynka stal nierdzewna 16x14mm złota (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka koniczynka stal nierdzewna 17x15mm złota (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka księżyc stal nierdzewna 10x6mm złota (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka/łącznik stal nierdzewna góry 19x15mm złota (1szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka stal nierdzewna góry 14x12mm ciemna srebrna (1szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Oponka stal nierdzewna 2.5x1.5mm ciemna srebrna (10szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin