Koraliki Fire Polish ze szkła 4mm Sapphire AB (40szt.)
| Opakowanie: | Ok. 40 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Kolor: | Sapphire AB |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Czeskie szkło |
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sapphire AB – Głęboki Błękit z Efektem Zorzy Polarnej
Przenieś blask bezchmurnego nieba do swojej biżuterii dzięki czeskim koralikom w odcieniu Sapphire AB. Te 4-milimetrowe koraliki szklane o szafirowej barwie zostały wzbogacone powłoką Aurora Borealis, która mieni się feerią barw przy każdym ruchu. Dzięki precyzyjnemu szlifowaniu metodą Fire Polish, koraliki te stanowią idealny balans między klasyczną elegancją a nowoczesnym blaskiem w projektach Handmade.
Cechy produktu
| Typ koralika | Oszlifowane czeskie szkło |
| Kolor | Sapphire AB (szafirowy tęczowy) |
| Rozmiar | 4 mm |
| Średnica otworu | 0.8 mm |
| Ilość w opakowaniu | Ok. 40 szt. |
Inspiracja: Legendarna Bransoletka Caprice
Koraliki Sapphire AB to absolutny must-have do wykonania zjawiskowej bransoletki Caprice. Ten efektowny, ażurowy splot w formie "siatki" najlepiej prezentuje się właśnie z wykorzystaniem fasetowanego szkła 4 mm.
Do wykonania bransoletki Caprice przygotuj:
- Ok. 400 sztuk (10 opakowań) koralików Fire Polish 4 mm Sapphire AB.
- Ok. 20 g koralików TOHO 11/0 do stworzenia bazy siatki.
- Ok. 5 g koralików TOHO 15/0 do wykończenia detali.
- Żyłkę jubilerską (np. 0.20 mm) oraz cienką igłę w rozmiarze 12 lub 13.
Inne zastosowania DIY
- Kolczyki grona: Intensywny błękit Sapphire AB świetnie komponuje się z elementami ze stali szlachetnej, tworząc biżuterię odporną na czynniki zewnętrzne.
- Dodatki ślubne: Delikatna niebieska poświata koralików z powłoką AB to idealny sposób na wplecenie tradycyjnego "czegoś niebieskiego" do ślubnego naszyjnika czy ozdób do włosów.
Pielęgnacja i przechowywanie
- Technologia produkcji: Czeskie koraliki Fire Polish powstają w procesie polerowania ogniowego. Może to skutkować występowaniem drobnych niedoskonałości przy otworach lub delikatnych zarysowań, co jest naturalne dla szlifowanego szkła.
- Pielęgnacja: Aby utrzymać krystaliczny blask i intensywność powłoki AB, gotową biżuterię należy czyścić miękką ściereczką.
- Przechowywanie: Najlepiej przechowywać w suchym miejscu, w dedykowanych organizerach lub woreczkach, by chronić fasetki przed zmatowieniem.
Stwórz własną, olśniewającą bransoletkę Caprice z Sapphire AB!
Dane techniczne
| Rozmiar | 4mm |
| Kształt | Kulka fasetowana |
| Kolor | Niebieski |
| Wykończenie | Transparent AB |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt.