Czeskie perły ze szkła 2mm Light Grey (150szt.)

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Opakowanie: ok. 150 szt.
Rozmiar: 2 mm
Średnica otworu: ok. 0.5 mm
Kształt: Kulka
Kolor: Light Grey (szary)
Materiał: Czeskie szkło z powłoką perłową
Zastosowanie: Mikrobeading, detal w sutaszu, biżuteria minimalistyczna

 

Cena: 14,50 zł

Cena regularna:

14.50
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 14 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: ArtFan
Kod produktu: A7614

Opis

Subtelna Szarość w Formie Mikro – Czeskie Perły Szklane 2mm Light Grey

Czeskie perły szklane 2mm w odcieniu Light Grey to propozycja dla projektantek ceniących stonowaną, nowoczesną elegancję. Ten drobny rozmiar idealnie nadaje się do prac wymagających chirurgicznej precyzji – od misternego haftu koralikowego po subtelne wykończenia biżuterii ślubnej i wieczorowej. Wyprodukowane w Czechach z najwyższej jakości szkła, posiadają trwałą powłokę perłową o głębokim połysku, która doskonale współpracuje ze światłem, nadając projektom trójwymiarowości.

Ciekawostka o produkcie i inspiracje projektowe

Odcień Light Grey jest jednym z najbardziej poszukiwanych kolorów neutralnych. W przeciwieństwie do czystej bieli, jasna szarość dodaje projektom nowoczesnego charakteru i świetnie łagodzi jaskrawe barwy. Perły 2mm są niezastąpione przy tworzeniu gradientów i przejść tonalnych w dużych naszyjnikach beadingowych.

W technice sutaszu te mikrokoraliki służą do precyzyjnego wypełniania najmniejszych luk, gdzie większy rozmiar mógłby zaburzyć linię sznurka. Wykorzystaj je również do stworzenia ultra-lekkich, minimalistycznych bransoletek na nici jedwabnej – efekt "drugiej skóry" z delikatnym perłowym blaskiem jest obecnie jednym z najsilniejszych trendów w rękodziele.

Cechy produktu

Opakowanie ok. 150 szt.
Rozmiar 2 mm
Średnica otworu ok. 0.5 mm
Kształt Kulka
Kolor Light Grey (szary)
Materiał Czeskie szkło z powłoką perłową

Zastosowanie – daj się zainspirować!

✓ Mikrobeading: Idealne do ściegu murarskiego (brick stitch) oraz peyote. Dzięki regularności kształtu, perły 2mm tworzą perfekcyjnie równą taflę koralikową, która zachwyca precyzją wykonania.

✓ Delikatne Akcenty: Połącz szarość z koralikami TOHO w kolorach srebra lub hematytu, aby uzyskać biżuterię o surowym, industrialnym wyglądzie.

✓ Haft Artystyczny: Użyj ich jako wypełnienia w hafcie płaskim. Mały rozmiar pozwala na oddanie najdrobniejszych detali wzoru, nadając mu luksusowe wykończenie.

Pielęgnacja i wskazówka warsztatowa

  • Wskazówka warsztatowa: Przy pracy z perłami 2mm kluczowa jest precyzja nawlekania. Zalecamy stosowanie igieł beadingowych w rozmiarze 12/0 lub 13/0, które płynnie przechodzą przez otwór 0.5 mm, chroniąc krawędzie powłoki perłowej przed odpryskami.
  • Trwałość koloru: Aby zachować jasnoszary blask Light Grey, gotowe wyroby należy chronić przed kontaktem z perfumami, lakierem do włosów oraz detergentami. Przechowywanie w suchym, zaciemnionym miejscu zapobiegnie utlenianiu się emulsji.

Stwórz biżuterię pełną klasy. Wybierz czeskie perły Light Grey w ArtFan.pl! ✨

Bezpieczeństwo

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium