Oponki fasetowane ze szkła 4x3mm ciemny fiolet (110szt.)
| Opakowanie: | ok. 110 szt. |
| Rozmiar: | 4x3 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Oponka fasetowana |
| Kolor: | Ciemny fiolet |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | biżuteria handmade, bransoletki, beading |
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Fasetowane oponki 4x3 mm – głęboki fiolet do Twoich projektów
Wprowadź do swoich prac intensywny kolor i kryształowy blask. Te fasetowane oponki w odcieniu ciemnego fioletu to doskonałe koraliki szklane do tworzenia efektownych sznurów i warstwowych kompozycji. Dzięki precyzyjnemu szlifowi, koraliki te świetnie sprawdzają się w projektach Handmade, gdzie detal odgrywa kluczową rolę. Ich spłaszczony kształt pozwala na tworzenie biżuterii o unikalnej strukturze, idealnej dla twórców, których pasją jest biżuteria autorska.
Zastosowania i inspiracje
Te oponki to idealne dodatki do rękodzieła w technice beading – wykorzystaj je jako lśniące akcenty w naszyjnikach lub kolczykach typu grona. W prostych projektach DIY nawlecz je na gumki, by stworzyć mieniące się pierścionki lub bransoletki. Ciemny fiolet doskonale komponuje się z kamieniami naturalnymi, takimi jak hematyt, tworząc nowoczesne, surowe zestawy. Możesz je także wpleść w cienkie sznurki w technice makramy, nadając splotom eleganckiego wykończenia.
Specyfikacja techniczna
| Opakowanie | ok. 110 szt. |
| Rozmiar | 4x3 mm |
| Średnica otworu | 0.9 mm |
| Kształt | Oponka fasetowana |
| Materiał | Szkło |
| Kolor | Ciemny fiolet |
Kreatywne pomysły na zestawy
✓ Srebrna elegancja: Połącz fioletowe oponki z elementami w kolorze srebrnym, korzystając z szerokiego wyboru zawieszek. Chłodny odcień srebra podbije głębię fioletu.
✓ Jesienne barwy: Zestaw te koraliki z odcieniami musztardy i miedzi. Takie połączenie stworzy radosny, boho klimat w Twoich bransoletkach.
✓ Tajemniczy mat: Wymieszaj fasetowane oponki z matowymi koralikami szklanymi w podobnej tonacji, aby uzyskać ciekawą grę tekstur w naszyjniku.
Pielęgnacja i przechowywanie
Dla zachowania intensywnej barwy koralików, unikaj kontaktu biżuterii z wodą, silnymi detergentami oraz perfumami.
Swoje półfabrykaty przechowuj w suchym miejscu, z dala od kurzu. Do odświeżenia blasku szklanych ścianek wystarczy miękka, sucha ściereczka.
Zrealizuj swoje wizje z produktami ArtFan! ✨
Dane techniczne
| Wielkość | 4x3.5mm |
| Kształt | Oponki |
| Kolor | Fioletowy |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt.