Oponki fasetowane ze szkła 3x2mm fioletowe metaliczne (135szt.)

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 h
Opakowanie: ok. 135 szt.
Rozmiar: 3x2 mm
Średnica otworu: 0.6 mm
Kształt: Oponka fasetowana
Kolor: Fioletowy metaliczny
Materiał: Szkło galwanizowane
Zastosowanie: naszyjniki, kolczyki, bransoletki

 

Cena: 4,90 zł

Cena regularna:

4.90
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 4 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: ArtFan
Kod produktu: A7844

Opis

Fioletowe oponki fasetowane 3x2 mm – metaliczne koraliki szklane

Zastanawiasz się, jakie koraliki szklane najlepiej podkreślą wieczorowy charakter Twoich projektów? Oponki fasetowane z galwanizowanego szkła to sprawdzony wybór dla fanek Handmade, które szukają głębokiego blasku. Intensywny fioletowy odcień z lustrzanym wykończeniem sprawia, że każda szklana oponka efektownie odbija światło. Jeśli szukasz innych wariantów, sprawdź nasze pozostałe koraliki szklane.

Zastosowania i inspiracje

Drobne szklane oponki 3x2 mm idealnie sprawdzają się w projektach DIY, gdzie liczy się precyzja i detale. Ze względu na swój spłaszczony kształt, są to doskonałe koraliki do bransoletek na cienkich nitkach lub gumkach, ponieważ nie odstają od nadgarstka i tworzą gładką strukturę. W technice beading czy sutasz możesz wykorzystać je do obszywania większych elementów lub jako lśniące przekładki. Metaliczny fiolet tworzy eleganckie połączenia z elementami ze stali chirurgicznej oraz klasycznymi białymi perłami.

Cechy produktu

Opakowanie ok. 135 szt.
Rozmiar 3x2 mm
Średnica otworu 0.6 mm
Materiał Szkło galwanizowane
Kolor Fioletowy metaliczny

Zaprojektuj coś wyjątkowego

✓ Biżuteria ślubna i wieczorowa: Połącz metaliczne oponki szklane z perłami, aby uzyskać kontrastowy, luksusowy efekt w naszyjnikach typu choker.

✓ Minimalistyczne pierścionki: Wykorzystaj te małe koraliki do nawlekania na gumkę elastyczną – fioletowy blask sprawi, że pierścionek będzie wyglądał jak biżuteria z drogich kamieni.

✓ Delikatne kolczyki: Użyj fasetowanych oponek jako zakończenia szpilek w kolczykach gronkach, co doda im lekkości i optycznie je rozświetli.

Pielęgnacja i przechowywanie

Wskazówki techniczne: Szklane koraliki z powłoką wymagają uważnego nawlekania. Pamiętaj, że nitka przy zbyt mocnym naprężeniu podczas pracy może się łatwo deformować, co psuje ostateczny kształt biżuterii.

Pielęgnacja: Aby Twoje koraliki do biżuterii nie straciły blasku, unikaj wody, chemii i perfum. Przechowuj je w zamkniętych organizerach, a do czyszczenia gotowych wyrobów przyda Ci się sucha ściereczka.

Twórz z pasją i nadaj swojej biżuterii wyjątkowy blask z ArtFan! ✨

Dane techniczne

Wielkość 3x2mm
Kształt Oponki
Kolor Fioletowy

Bezpieczeństwo

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium