Apatyt kulki fasetowane 4mm (10szt.)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Opakowanie: 10 szt.
Rozmiar: Średnica 4 mm
Średnica otworu: 0.9 mm
Materiał: Kamień naturalny

 

Cena: 4,90 zł

Cena regularna:

4.90
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 4 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: ArtFan
Kod produktu: A5940

Opis

Apatyt Fasetowany 4mm – Intensywny Blask w Twojej Biżuterii

Dodaj swoim projektom Handmade wyjątkowej energii dzięki fasetowanym kulkom apatytu. Ten kamień naturalny o głębokim, niebieskim odcieniu przyciąga wzrok dzięki precyzyjnemu szlifowi, który pięknie odbija światło. Jest to doskonały wybór do tworzenia biżuterii na specjalne okazje, jak i do codziennych, letnich stylizacji, w których królują barwy oceanu. Praca z apatytem w ramach projektów DIY pozwala uzyskać profesjonalny i elegancki efekt przy minimalnym nakładzie pracy.


Specyfikacja Produktu

Materiał Kamień naturalny (Apatyt)
Kształt Kulka fasetowana
Kolor Intensywny niebieski / morski
Rozmiar 4 mm
Średnica otworu 0.9 mm
Opakowanie 10 sztuk

Zastosowanie i Inspiracje

  • Kompozycje kolorystyczne: Intensywny błękit apatytu efektownie komponuje się z elementami ze stali chirurgicznej. Srebrny odcień stali szlachetnej wydobywa głębię kamienia, tworząc nowoczesne i chłodne zestawienia.
  • Z czym łączyć: Fasetowane kulki 4mm świetnie wyglądają w towarzystwie kryształu górskiego, pirytu lub białej masy perłowej. Taki kontrast nadaje biżuterii luksusowego charakteru.
  • Pomysły DIY: Wykorzystaj te koraliki do stworzenia delikatnych pierścionków na gumce, subtelnych naszyjników typu "choker" lub eleganckich kolczyków gronowych.

Pielęgnacja i Przechowywanie

  • Cechy naturalne: Każdy koralik może posiadać drobne inkluzje, naturalne niedoskonałości lub delikatne różnice w odcieniu, co jest typowe dla kamieni naturalnych.
  • Organizacja: Aby chronić fasetowane krawędzie przed zarysowaniami i zmatowieniem, zalecamy przechowywanie kamieni w naszych organizerach.
  • Czyszczenie: Biżuterię należy przecierać wyłącznie miękką szmatką. Unikaj kontaktu z domową chemią oraz silnymi detergentami, aby zachować blask szlifu na długo.

Podkreśl swój styl blaskiem fasetowanego apatytu!

Bezpieczeństwo

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium