Oponki fasetowane ze szkła 4x3.5mm bursztynowe AB (110szt.)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Koraliki Szklane Oponki Fasetowane 4x3.5mm – Bursztynowe AB
Drobne, fasetowane koraliki wykonane ze szkła, o kształcie oponki o wymiarach 4x3.5 mm. Przezroczysta, bursztynowa barwa została pokryta lśniącym, opalizującym efektem AB (Aurora Borealis), który sprawia, że koraliki mienią się na złoto i różowo w świetle. Liczne fasetki i efekt AB dodają intensywnego blasku każdemu projektowi Handmade. Drobny rozmiar jest idealny do tworzenia delikatnych kolczyków naszyjników.
Bursztynowy kolor symbolizuje ciepło, optymizm i sukces, a połączenie go z efektem AB tworzy luksusowy i radosny akcent. Kształt oponki jest idealny do nawlekania, tworząc płynne przejścia w biżuterii. Świetnie sprawdzą się w łączeniu z jasnymi i ciemnymi kolorami, dodając im słonecznego blasku.
Specyfikacja Produktu
- Opakowanie: Sznur (zawiera około 110 sztuk).
- Rozmiar: 4 mm x 3.5 mm.
- Średnica otworu: 0.9 mm.
- Kształt: Oponka fasetowana.
- Kolorystyka: Bursztynowy z efektem AB (opalizujący).
- Materiał: Szkło.
Zastosowanie w Biżuterii
- Kolczyki naszyjniki: Idealne do tworzenia subtelnych naszyjników i kolczyków, które mają migotać przy ruchu.
- Handmade: Podstawowy element do projektów robionych ręcznie, które wymagają intensywnego blasku, np. jako delikatne wykończenia.
- Koraliki do bransoletek: Stosowane w bransoletkach jako lśniące przekładki.
- Biżuteria letnia: Używane do projektów o ciepłym, słonecznym charakterze.
Dbanie i Pielęgnacja
- Czyszczenie: Czyść koraliki miękką, suchą ściereczką.
- Trwałość: Szkło jest materiałem wytrzymałym. Unikaj kontaktu z silnymi chemikaliami, by nie uszkodzić powłoki AB.
- Przechowywanie: Zawsze przechowuj biżuterię/koraliki w suchym miejscu, najlepiej w szkatułce lub woreczku, aby chronić fasetki przed zarysowaniami.
Oponki szklane – bursztynowy kolor i efekt AB dla Twoich projektów Handmade!
Dane techniczne
| Wielkość | 4x3.5mm |
| Kształt | Oponki |
| Kolor | Złoty |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt.