TOHO Round 11/0 Opaque-Frosted Sour Apple (10g)
| Opakowanie: | 10 g (+/- 1 g) – ok. 1000 szt. |
| Rozmiar: | 11/0 (2.2 mm) |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Kolor: | Opaque-Frosted Sour Apple |
| Nr Koloru TOHO™: | TR-11-44F |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | Beading, rękodzieło, biżuteria autorska |
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Energetyczna Świeżość Jabłka – TOHO 11/0 Opaque-Frosted Sour Apple
Dodaj swoim projektom wiosennej energii, wybierając koraliki szklane w soczystym odcieniu Opaque-Frosted Sour Apple. To jasna, neonowa zieleń o matowym, "mrożonym" wykończeniu, która natychmiast przyciąga wzrok i ożywia każde rękodzieło. Jeśli Twoje hobby to tworzenie dodatków z charakterem, marka TOHO™ zapewni Ci idealną kalibrację, dzięki której Twoje koralikowanie wejdzie na najwyższy poziom precyzji.
Idealne do projektów DIY i nowoczesnego beadingu
Rozmiar 11/0 (2.2 mm) z szerokim otworem (0.8 mm) to doskonały wybór do zaawansowanego beadingu. Matowa struktura "Sour Apple" sprawia, że koraliki nie ślizgają się w palcach, co ułatwia pracę przy tworzeniu skomplikowanych wzorów. Dzięki swojej regularności, koraliki te idealnie układają się w równe rzędy, nadając Twojej biżuterii autorskiej profesjonalne, aksamitne wykończenie.
Specyfikacja techniczna produktu
| Opakowanie | 10 g (+/- 1 g) – około 1000 sztuk |
| Rozmiar koralika | 11/0 (2.2 mm) |
| Kolor | Opaque-Frosted Sour Apple (Matowe Jabłko) |
| Kształt | Round (Okrągły) |
| Materiał | Szkło |
| Nr Koloru TOHO™ | TR-11-44F |
Zastosowania i inspiracje
- Letnia biżuteria owocowa: Połącz matową zieleń z koralikami w kolorze soczystej czerwieni, aby stworzyć radosne kolczyki w kształcie truskawek lub plasterków kiwi.
- Kontrastowe sploty: Odcień Sour Apple fenomenalnie komponuje się z ciemnym fioletem lub matową czernią, tworząc nowoczesne, neonowe bransoletki w stylu miejskim.
- Baza do naszyjników boho: Matowe wykończenie dodaje lekkości wielorzędowym naszyjnikom, idealnie pasując do białych, lnianych stylizacji.
- Wygoda pracy: Aby utrzymać porządek w swoim kąciku handmade, przesyp koraliki w miseczki i korzystaj z maty do koralikowania, która zapobiega ich uciekaniu.
Pielęgnacja biżuterii
Dla zachowania aksamitnej struktury powłoki frosted, unikaj kontaktu koralików z perfumami, silną chemią oraz wodą. Gotowe prace przechowuj w suchym miejscu, a do ich odświeżenia wystarczy miękka ściereczka.
Porada: Do precyzyjnego łączenia elementów polecamy profesjonalne igły do koralikowania. ✨
Poczuj orzeźwienie z zielonym TOHO!
Dane techniczne
| Rozmiar | 11/0 - 2.2mm |
| Kształt | Kulka |
| Kolor | Zielony |
| Wykończenie | Opaque-Frosted |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt.