Opcje przeglądania
Kategorie
Wielkość
-
2x1.5mm
(10)
-
2.5x2mm
(14)
-
3x2mm
(12)
-
3x2.5mm
(14)
-
3.5x3mm
(6)
-
4x3.5mm
(42)
-
6x4mm
(122)
-
6x5mm
(5)
-
6x5.5mm
(7)
-
8x4mm
(1)
-
8x5mm
(16)
-
8x6mm
(64)
-
9x4mm
(10)
-
10x4mm
(2)
-
10x7mm
(10)
-
10x8mm
(2)
-
11.5x7mm
(2)
-
11x8mm
(18)
-
12x6mm
(11)
-
12x9mm
(1)
-
13x10mm
(6)
-
14x8mm
(5)
-
15x10mm
(1)
-
15x11mm
(2)
-
16x12mm
(2)
-
16x9mm
(2)
-
17x11mm
(4)
-
22x13mm
(13)
-
23x15mm
(2)
-
31x28mm
(7)
-
2mm
(18)
-
2.5mm
(6)
-
3mm
(47)
-
3.5mm
(3)
-
4mm
(179)
-
4.5mm
(35)
-
5.5mm
(4)
-
6mm
(135)
-
8mm
(72)
-
10mm
(36)
-
12mm
(1)
-
14mm
(10)
Kształt
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm szafirowe (20szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm szafirowe (20szt)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm pomarańczowe z tęczowym połyskiem (20szt.)
| Opakowanie: | 20 sztuk |
| Wymiary: | 6 mm x 4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Oponka fasetowana rondelle |
| Kolor: | Pomarańczowy z tęczowym połyskiem AB |
| Materiał: | Szkło fasetowane powlekane |
| Zastosowanie: | Wyraziste bransoletki, kolczyki grona, przekładki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm szare z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm wrzosowe AB (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm czarno-srebrne (20szt.)
| Opakowanie: | 20 szt. |
| Wymiary: | 6 mm x 4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Zastosowanie: | Biżuteria męska, bransoletki glamour, naszyjniki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki ze szkła 4mm kolorowe (80szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 10x7mm przezroczyste z połyskiem (10szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4mm ciemno złote metaliczne (70szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm zielone AB (20szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 10x7mm czarne (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kula Shamballa ze szklanymi cyrkoniami 10mm jasno zielona (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kula Shamballa ze szklanymi cyrkoniami 10mm szara (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kula Shamballa ze szklanymi cyrkoniami 10mm fioletowa (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kula Shamballa ze szklanymi cyrkoniami 10mm brązowa (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 10mm białe (80szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 10x7mm ciemno zielone (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 10mm czerwone (80szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 80 sztuk |
| Wymiary: | Średnica 10 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Materiał: | Szkło powlekane |
| Kolor: | Intensywny czerwony nieprzezroczysty |
| Kształt: | Gładka kulka |
| Zastosowanie: | Bransoletki na gumce, naszyjniki kaskadowe, breloki do kluczy, korale |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 10mm czarne (80szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3mm przezroczyste AB (110szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 10x7mm ciemno szare z połsykiem (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 10x7mm przezroczyste AB (10szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm przezroczyste AB (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm przezroczyste AB (20szt.)
| Opakowanie: | 20 szt. |
| Rozmiar: | 6 mm x 4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Oponka |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Kolor: | Przezroczysty / Powłoka AB |
| Zastosowanie: | Bransoletki, naszyjniki, błyszczące przekładki, DIY |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm czarne (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm przezroczyste (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm czarne (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm przezroczyste (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 10x7mm przezroczyste (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6mm przezroczyste (65szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 65 sztuk |
| Wymiary: | Średnica 6 mm |
| Średnica otworu: | 1.4 mm |
| Materiał: | Szkło |
| Kolor: | Bezbarwny, przezroczysty |
| Kształt: | Gładka kulka |
| Zastosowanie: | Haft koralikowy, technika sutasz, biżuteria ślubna |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki szlifowane ze szkła 3x3mm przezroczyste (95szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x5mm jasne szare z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x5mm zielone (20szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 4mm czarne (90szt.)
| Opakowanie: | ok. 90 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Kulka fasetowana |
| Kolor: | Czarny nieprzezroczysty |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Zastosowanie: | Chokery, bransoletki męskie, biżuteria wieczorowa |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4mm ciemno niebieskie (80szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki ze szkła 4mm czarne z połyskiem (80szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4mm przezroczyste AB (80szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x5mm mleczne (20szt.)
| Opakowanie: | 20 szt. |
| Rozmiar: | 8 x 5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Oponka fasetowana |
| Materiał: | Szkło |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 6mm czarne (50szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 50 sztuk |
| Wymiary: | Średnica 6 mm |
| Średnica otworu: | 1.2 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane nieprzezroczyste |
| Kolor: | Głęboka czerń |
| Kształt: | Kulka szlifowana |
| Zastosowanie: | Męska biżuteria, rockowe bransoletki, eleganckie kolie |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin