Opcje przeglądania
Kategorie
Wielkość
-
2x1.5mm
(10)
-
2.5x2mm
(14)
-
3x2mm
(12)
-
3x2.5mm
(14)
-
3.5x3mm
(6)
-
4x3.5mm
(42)
-
6x4mm
(122)
-
6x5mm
(5)
-
6x5.5mm
(7)
-
8x4mm
(1)
-
8x5mm
(16)
-
8x6mm
(64)
-
9x4mm
(10)
-
10x4mm
(2)
-
10x7mm
(10)
-
10x8mm
(2)
-
11.5x7mm
(2)
-
11x8mm
(18)
-
12x6mm
(11)
-
12x9mm
(1)
-
13x10mm
(6)
-
14x8mm
(5)
-
15x10mm
(1)
-
15x11mm
(2)
-
16x12mm
(2)
-
16x9mm
(2)
-
17x11mm
(4)
-
22x13mm
(13)
-
23x15mm
(2)
-
31x28mm
(7)
-
2mm
(18)
-
2.5mm
(6)
-
3mm
(47)
-
3.5mm
(3)
-
4mm
(179)
-
4.5mm
(35)
-
5.5mm
(4)
-
6mm
(135)
-
8mm
(72)
-
10mm
(36)
-
12mm
(1)
-
14mm
(10)
Kształt
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm bursztynowe z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 8mm szare (100szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 8mm jasne niebieskie (100szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 8mm chłodna biel (100szt.)
| Opakowanie: | ok. 100 szt. |
| Rozmiar: | 8 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kolor: | Chłodna biel |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | makrama, biżuteria DIY, beading |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 8mm różowe (100szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm Jet Matted Purple Iris (40szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm Crystal Labrador Full Matted (40szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm Crystal AB Matted (40szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm Jet Matted (40szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 8mm fioletowe (100szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 8mm szare (100szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 8mm różowo-fioletowe nieprzezroczyste (100szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 100 sztuk |
| Wymiary: | Średnica 8 mm |
| Średnica otworu: | 1.2 mm |
| Materiał: | Szkło powlekane |
| Kolor: | Różowo-fioletowy nieprzezroczysty |
| Kształt: | Gładka kulka |
| Zastosowanie: | Bransoletki na gumce, naszyjniki na lince, dodatki do breloków |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 8mm ciemno granatowe nieprzezroczyste (100szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 100 sztuk |
| Wymiary: | Średnica 8 mm |
| Średnica otworu: | 1.2 mm |
| Materiał: | Szkło powlekane |
| Kolor: | Ciemny granatowy nieprzezroczysty |
| Kształt: | Gładka kulka |
| Zastosowanie: | Bransoletki na gumce, naszyjniki kaskadowe, breloki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm Vintage Copper (40szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm Jet Matted Green Iris (40szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki ze szkła 4mm crystal AB (80szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm tęczowe metaliczne (20szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm mleczne z połyskiem (20szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3mm przezroczyste (110szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3mm białe nieprzezroczyste (110szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 110 sztuk |
| Wymiary: | 4 mm x 3 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane nieprzezroczyste |
| Kolor: | Klasyczna biel |
| Kształt: | Oponka rondelle |
| Zastosowanie: | Biżuteria ślubna, naszyjniki kaskadowe, ozdoby do opasek, haft koralikowy |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3mm jasne szare (110szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3mm ciemny fiolet (110szt.)
| Opakowanie: | ok. 110 szt. |
| Rozmiar: | 4x3 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Oponka fasetowana |
| Kolor: | Ciemny fiolet |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | biżuteria handmade, bransoletki, beading |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3mm ciemny niebieski (110szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3mm czarne (110szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 110 sztuk |
| Wymiary: | 4 mm x 3 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane nieprzezroczyste |
| Kolor: | Głęboka czerń |
| Kształt: | Oponka rondelle |
| Zastosowanie: | Męskie bransoletki, naszyjniki kaskadowe, bazy do breloków, haft sutasz |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm ciemne złote metaliczne (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 6mm beżowe z perłowym połyskiem (95szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 6mm opalowe (85szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 6mm hematytowe (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 4mm przezroczyste (około 90szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 4mm szare z połyskiem (85szt.)
| Opakowanie: | Około 85 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm Crystal Labrador Full (40szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4mm morskie (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm miętowe (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm opalowe (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm ciemno niebieskie (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4mm zielone (20szt.)
| Opakowanie: | 20 szt. |
| Wymiary: | 6 mm x 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Kolor: | Zielony przezroczysty |
| Zastosowanie: | Bransoletki, kolczyki gronka, naszyjniki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x5mm czerwone (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4mm niebieskie (20szt.)
| Opakowanie: | 20 szt. |
| Rozmiar: | 6 x 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Oponka (fasetowana) |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Kolor: | Niebieski |
| Zastosowanie: | Bransoletki, naszyjniki, kolczyki, DIY |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6mmx4mm szampańskie (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin