Opcje przeglądania
Kategorie
Wielkość
-
2x1.5mm
(10)
-
2.5x2mm
(14)
-
3x2mm
(12)
-
3x2.5mm
(14)
-
3.5x3mm
(6)
-
4x3.5mm
(42)
-
6x4mm
(122)
-
6x5mm
(5)
-
6x5.5mm
(7)
-
8x4mm
(1)
-
8x5mm
(16)
-
8x6mm
(64)
-
9x4mm
(10)
-
10x4mm
(2)
-
10x7mm
(10)
-
10x8mm
(2)
-
11.5x7mm
(2)
-
11x8mm
(18)
-
12x6mm
(11)
-
12x9mm
(1)
-
13x10mm
(6)
-
14x8mm
(5)
-
15x10mm
(1)
-
15x11mm
(2)
-
16x12mm
(2)
-
16x9mm
(2)
-
17x11mm
(4)
-
22x13mm
(13)
-
23x15mm
(2)
-
31x28mm
(7)
-
2mm
(18)
-
2.5mm
(6)
-
3mm
(47)
-
3.5mm
(3)
-
4mm
(179)
-
4.5mm
(35)
-
5.5mm
(4)
-
6mm
(135)
-
8mm
(72)
-
10mm
(36)
-
12mm
(1)
-
14mm
(10)
Kształt
Oponki fasetowane ze szkła 3x2mm fioletowe metaliczne (135szt.)
| Opakowanie: | ok. 135 szt. |
| Rozmiar: | 3x2 mm |
| Średnica otworu: | 0.6 mm |
| Kształt: | Oponka fasetowana |
| Kolor: | Fioletowy metaliczny |
| Materiał: | Szkło galwanizowane |
| Zastosowanie: | naszyjniki, kolczyki, bransoletki |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 3x2mm kolorowe metaliczne (135szt.)
| Opakowanie: | ok. 135 szt. |
| Rozmiar: | 3x2 mm |
| Średnica otworu: | 0.6 mm |
| Kształt: | Oponka fasetowana |
| Kolor: | Multikolor metaliczny |
| Materiał: | Szkło galwanizowane |
| Zastosowanie: | beading, bransoletki, biżuteria autorska |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
SeedBeads Round 11/0 jasne zielone przezroczyste (20gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
SeedBeads Round 11/0 brązowe przezroczyste (20gram)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
SeedBeads Round 11/0 niebieskie przezroczyste (20gram)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
SeedBeads Round 11/0 jasny ametyst ze srebrnym środkiem (20gram)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
SeedBeads Round 11/0 brązowe ze srebrnym środkiem (20gram)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 4mm czarne (200szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 4mm morskie (200szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 4mm czarne AB (90szt.)
| Opakowanie: | Około 90 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 4mm crystal AB (85szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 4mm ciemno złote metaliczne (90szt.)
| Opakowanie: | ok. 90 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Kulka fasetowana |
| Kolor: | Ciemne złoto metaliczne |
| Materiał: | Szkło galwanizowane |
| Zastosowanie: | bransoletki, naszyjniki, beading |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 4mm gun metal (90szt.)
| Opakowanie: | Około 90 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Zastosowanie: | Biżuteria męska, eleganckie bransoletki |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6mm półprzezroczyste fuksja (130szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 130 sztuk |
| Wymiary: | Średnica 6 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Materiał: | Szkło barwione powierzchniowo |
| Kolor: | Półprzezroczysta fuksja |
| Kształt: | Gładka kulka |
| Zastosowanie: | Bransoletki minimalistyczne, biżuteria wakacyjna, kolczyki gronka |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6mm półprzezroczyste fioletowe (130szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 130 sztuk |
| Wymiary: | Średnica 6 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Materiał: | Szkło barwione powierzchniowo |
| Kolor: | Półprzezroczysty fioletowy |
| Kształt: | Gładka kulka |
| Zastosowanie: | Bransoletki minimalistyczne, biżuteria romantyczna, kolczyki gronka |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm białe z połyskiem AB (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4mm hematytowe (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6mm szare (130szt.)
| Opakowanie: | Około 130 szt. |
| Rozmiar: | 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło półprzezroczyste |
| Kolor: | Szary dymiony |
| Zastosowanie: | Bransoletki, naszyjniki, biżuteria męska i damska |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6mm chłodna biel (130szt.)
| Opakowanie: | Około 130 szt. |
| Rozmiar koralika: | 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło półprzezroczyste |
| Kolor: | Chłodna biel |
| Zastosowanie: | Bransoletki, naszyjniki, biżuteria ślubna i komunijna |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6mm różowe (130szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6mm niebieskie (130szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6mm czerwono-bordowe (130szt.)
| Opakowanie: | Około 130 szt. |
| Rozmiar: | 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło |
| Kolor: | Czerwono-bordowy |
| Zastosowanie: | Bransoletki, naszyjniki, biżuteria elegancka |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 3x2mm czarne (135szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 135 sztuk |
| Wymiary: | 3 mm x 2 mm |
| Średnica otworu: | 0.6 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Kolor: | Czarny |
| Kształt: | Oponka rondelle |
| Zastosowanie: | Bransoletki minimalistyczne, kolczyki grona, przekładki, pierścionki na gumce |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 3.5x2.5mm mleczne z połyskiem (140szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 3.5x2.5mm szafirowe (110szt.)
| Opakowanie: | ok. 110 szt. |
| Rozmiar: | 3.5x2.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.6 mm |
| Kolor: | Szafirowy |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Zastosowanie: | beading, sutasz, biżuteria handmade |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 3.5x2.5mm przezroczyste AB (110szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 3mmx2mm przezroczyste (160szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4mm mleczne z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 8mm półprzezroczyste fuksja (100szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 100 sztuk |
| Wymiary: | Średnica 8 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Materiał: | Szkło barwione powierzchniowo |
| Kolor: | Półprzezroczysta intensywna fuksja |
| Kształt: | Gładka kulka |
| Zastosowanie: | Bransoletki letnie, biżuteria modern boho, wyraziste kolczyki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 8mm przezroczyste AB (38szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 8mm ciemne beżowe (100szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 6mm przezroczyste (85szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4mm niebieskie z połyskiem (75szt.)
| Opakowanie: | Około 75 szt. |
| Wymiary: | 4 mm x 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Kolor: | Niebieski przezroczysty z połyskiem AB |
| Zastosowanie: | Biżuteria ślubna, beading, ozdoby do włosów |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4mm śliwkowe AB (85szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 4mm złote z perłowym połyskiem (85szt.)
| Opakowanie: | ok. 85 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kolor: | Złoty z połyskiem |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Zastosowanie: | beading, sutasz, makrama, biżuteria handmade |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm ciemne niebieskie (200szt.)
| Opakowanie: | ok. 200 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Klasyczna kula |
| Kolor: | Ciemny niebieski |
| Materiał: | Szkło półprzezroczyste |
| Zastosowanie: | biżuteria handmade, bransoletki, beading |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm szare (200szt.)
| Opakowanie: | Około 200 szt. |
| Wymiary: | Średnica 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło półprzezroczyste |
| Kolor: | Szary |
| Zastosowanie: | Bazy do bransoletek, biżuteria minimalistyczna |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm półprzezroczyste chłodna biel (200szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 200 sztuk |
| Wymiary: | Średnica 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło |
| Kolor: | Chłodna biel półprzezroczysta |
| Kształt: | Gładka kulka |
| Zastosowanie: | Bransoletki minimalistyczne, naszyjniki kaskadowe, bazy do pierścionków, beading |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4mm różowe mleczne (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin