Opcje przeglądania
Kategorie
Wielkość
-
2x1.5mm
(10)
-
2.5x2mm
(14)
-
3x2mm
(12)
-
3x2.5mm
(14)
-
3.5x3mm
(6)
-
4x3.5mm
(42)
-
6x4mm
(122)
-
6x5mm
(5)
-
6x5.5mm
(7)
-
8x4mm
(1)
-
8x5mm
(16)
-
8x6mm
(64)
-
9x4mm
(10)
-
10x4mm
(2)
-
10x7mm
(10)
-
10x8mm
(2)
-
11.5x7mm
(2)
-
11x8mm
(18)
-
12x6mm
(11)
-
12x9mm
(1)
-
13x10mm
(6)
-
14x8mm
(5)
-
15x10mm
(1)
-
15x11mm
(2)
-
16x12mm
(2)
-
16x9mm
(2)
-
17x11mm
(4)
-
22x13mm
(13)
-
23x15mm
(2)
-
31x28mm
(7)
-
2mm
(18)
-
2.5mm
(6)
-
3mm
(47)
-
3.5mm
(3)
-
4mm
(179)
-
4.5mm
(35)
-
5.5mm
(4)
-
6mm
(135)
-
8mm
(72)
-
10mm
(36)
-
12mm
(1)
-
14mm
(10)
Kształt
Kryształki ze szkła 4mm złote AB (80szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4mm opalowe (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 6mm przezroczyste AB (45szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm przezroczyste z połyskiem (20szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x6mm szaro-srebrne (20szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6mm Aluminium Silver (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm Crystal Full Chrome (40szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm Aluminium Silver (40szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm Crystal Capri Gold (40szt.)
| Opakowanie: | ok. 40 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.9 mm |
| Kształt: | Okrągły gładki |
| Kolor: | Crystal Capri Gold |
| Materiał: | Szkło czeskie |
| Zastosowanie: | Bransoletki, naszyjniki, kolczyki, przekładki, beading |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm Jet Argentic Full (40szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm Crystal Sliperit (40szt.)
| Opakowanie: | ok. 40 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.9 mm |
| Kształt: | Okrągły |
| Kolor: | Crystal Sliperit |
| Materiał: | Szkło czeskie |
| Zastosowanie: | Bransoletki elastyczne, kolczyki, naszyjniki, beading |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm Purple Iris Gold (40szt)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm Crystal Amber (40szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm Chalk White Lila Vega Luster (40szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm Aztec Gold (40szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm Crystal Golden Rainbow (40szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm Chalk White Teal Luster (40szt.)
| Opakowanie: | ok. 40 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.9 mm |
| Kształt: | Okrągły |
| Kolor: | Chalk White Teal Luster |
| Materiał: | Szkło czeskie |
| Zastosowanie: | Naszyjniki, bransoletki, beading, kolczyki grona |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm Jet Labrador Full (40szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6mm Chalk White Cream Luster (20szt)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6mm Hematite AB (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 3mm Chalk White Cream Luster (40szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 3mm Hematite (40szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 3mm Jet Labrador Full (40szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 8mm jasne zielone (100szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 8mm musztardowe (100szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 8mm czerwone nieprzezroczyste (100szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 100 sztuk |
| Wymiary: | Średnica 8 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Materiał: | Szkło nieprzezroczyste, powlekane |
| Kolor: | Intensywna czerwień |
| Kształt: | Gładka kulka |
| Zastosowanie: | Bransoletki klasyczne, biżuteria romantyczna, wyraziste naszyjniki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 8mm niebieskie nieprzezroczyste (100szt.)
| Opakowanie: | Około 100 szt. |
| Wymiary: | Średnica 8 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Materiał: | Szkło powlekane |
| Kolor: | Niebieski |
| Zastosowanie: | Bransoletki kaskadowe, bazy naszyjników, breloki |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 10mm jasne różowe (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 10mm szare (20szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 8mm białe nieprzezroczyste (100szt.)
| Opakowanie: | Około 100 szt. |
| Rozmiar: | 8 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | Naszyjniki, bransoletki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6mm zielone (65szt.)
| Opakowanie: | ok. 65 szt. |
| Rozmiar: | 6 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Kolor: | Soczysta zieleń |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | bransoletki na gumce, chokery, zawieszki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm Chalk White Champagne Luster (40szt.)
| Opakowanie: | ok. 40 szt. |
| Rozmiar koralika: | 4 mm |
| Średnica otworu: | ok. 0.9 mm |
| Kształt: | Okrągły gładki |
| Kolor: | Chalk White Champagne Luster |
| Materiał: | Szkło czeskie |
| Zastosowanie: | Bransoletki elastyczne, kolczyki, beading, biżuteria ślubna |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm Hematite (40szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6mm czarne nieprzezroczyste (65szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm czerwone przezroczyste (80szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm szafirowe (95szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm białe nieprzezroczsyte (95szt.)
| Opakowanie: | Około 95 szt. |
| Rozmiar koralika: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło |
| Kolor: | Biały nieprzezroczysty |
| Zastosowanie: | Bransoletki letnie, bazy pod naszyjniki, chokery |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm bursztynowe przezroczyste (75szt.)
| Opakowanie: | Około 75 szt. |
| Rozmiar koralika: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Materiał: | Szkło przezroczyste |
| Kolor: | Bursztynowy |
| Zastosowanie: | Bransoletki, przekładki, naszyjniki jesienne |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6mm czerwone przezroczyste (70szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin