Opcje przeglądania
Kategorie
Wielkość
-
2x1.5mm
(10)
-
2.5x2mm
(14)
-
3x2mm
(12)
-
3x2.5mm
(14)
-
3.5x3mm
(6)
-
4x3.5mm
(42)
-
6x4mm
(122)
-
6x5mm
(5)
-
6x5.5mm
(7)
-
8x4mm
(1)
-
8x5mm
(16)
-
8x6mm
(64)
-
9x4mm
(10)
-
10x4mm
(2)
-
10x7mm
(10)
-
10x8mm
(2)
-
11.5x7mm
(2)
-
11x8mm
(18)
-
12x6mm
(11)
-
12x9mm
(1)
-
13x10mm
(6)
-
14x8mm
(5)
-
15x10mm
(1)
-
15x11mm
(2)
-
16x12mm
(2)
-
16x9mm
(2)
-
17x11mm
(4)
-
22x13mm
(13)
-
23x15mm
(2)
-
31x28mm
(7)
-
2mm
(18)
-
2.5mm
(6)
-
3mm
(47)
-
3.5mm
(3)
-
4mm
(179)
-
4.5mm
(35)
-
5.5mm
(4)
-
6mm
(135)
-
8mm
(72)
-
10mm
(36)
-
12mm
(1)
-
14mm
(10)
Kształt
Oponki fasetowane ze szkła 8x5mm jasne szafirowe (20szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kula Shamballa ze szklanymi cyrkoniami 10mm szmaragdowa (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x5mm wrzosowy fiolet (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kula Shamballa ze szklanymi cyrkoniami 10mm czarna (1szt.)
| Opakowanie: | 1 szt. |
| Średnica koralika: | 10 mm |
| Średnica otworu: | 1.8 mm |
| Materiał: | Akryl, Szkło |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Bransoletki makramowe, biżuteria wieczorowa |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kula Shamballa ze szklanymi cyrkoniami 10mm żółta (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kula Shamballa ze szklanymi cyrkoniami 10mm ametystowa (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kula Shamballa ze szklanymi cyrkoniami 10mm niebieska (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kula Shamballa ze szklanymi cyrkoniami 10mm kobaltowa (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kula Shamballa ze szklanymi cyrkoniami 10mm czerwona (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kula Shamballa ze szklanymi cyrkoniami 10mm Crystal AB (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kula Shamballa ze szklanymi cyrkoniami 10mm jasny ametyst (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kula Shamballa ze szklanymi cyrkoniami 10mm turkusowa (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kula Shamballa ze szklanymi cyrkoniami 10mm oliwkowa (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kula Shamballa ze szklanymi cyrkoniami 10mm złota (1szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kula Shamballa ze szklanymi cyrkoniami 10mm Crystal (1szt)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4mm białe (80szt.)
| Opakowanie: | ok. 80 szt. |
| Rozmiar: | 4x4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | beading, sutasz, handmade, DIY |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 10x7mm jasno szafirowe (20szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 8mm półprzezroczyste morskie (100szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 100 sztuk |
| Wymiary: | Średnica 8 mm |
| Średnica otworu: | 1.4 mm |
| Materiał: | Szkło matowe oszronione |
| Kolor: | Morski półprzezroczysty |
| Kształt: | Gładka kulka |
| Zastosowanie: | Bransoletki na gumce, naszyjniki kaskadowe, breloki, kolczyki wiszące |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 8mm ciemne niebieskie (100szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 4mm białe (200szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki ze szkła 4mm szare (80szt)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 6mm przezroczyste (45szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 6mm czarne (45szt.)
| Opakowanie: | ok. 45 szt. |
| Rozmiar: | 6 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Kształt: | Kryształek bicone |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | biżuteria handmade, beading, sutasz |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 8x5mm czerwone (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 10x7mm czerwone (10szt.)
| Opakowanie: | 10 szt. |
| Rozmiar: | Średnica 10mm |
| Średnica otworu: | 1mm |
| Grubość: | 7mm |
| Materiał: | Szkło |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 8mm przezroczyste (100szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 8mm szare (100szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4mm przezroczyste (80szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4mm opalowe (80szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształki bicone ze szkła 4mm czarne (80szt.)
| Opakowanie: | Około 80 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm x 4 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 4mm różowe (200szt.)
| Opakowanie: | ok. 200 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Kształt: | Kulka gładka |
| Kolor: | Różowy (oszroniony) |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | bransoletki, naszyjniki, kolczyki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm czarne nieprzezroczyste (75szt.)
| Opakowanie: | Około 75 szt. |
| Wymiary: | Średnica 4 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Materiał: | Szkło gładkie |
| Kolor: | Czarny nieprzezroczysty |
| Zastosowanie: | Biżuteria minimalistyczna, bazy do naszyjników, rękodzieło |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm przezroczyste (95szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm ciemny niebieski (80szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 4mm szare (200szt.)
| Opakowanie: | ok. 200 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Kształt: | Kulka gładka |
| Kolor: | Szary (oszroniony) |
| Materiał: | Szkło matowe |
| Zastosowanie: | biżuteria unisex, minimalizm, chokery |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 4mm bordowe (200szt.)
| Opakowanie: | ok. 200 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Kolor: | Bordowy (oszroniony) |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | biżuteria handmade, kolczyki, naszyjniki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 4mm szafirowe (200szt.)
| Opakowanie: | Około 200 szt. |
| Wymiary: | Średnica 4 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Materiał: | Szkło oszronione |
| Kolor: | Szafirowy matowy |
| Zastosowanie: | Bransoletki męskie, chokery, biżuteria wieczorowa |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kryształy oponki fasetowane 10x6.5mm j.zielone Blue (1szt.) WYPRZEDAŻ
Opakowanie : 1szt.
Rozmiar około : 10mm x 6.5mm
Średnica otworu : 0.5mm
Kolor : jasny zielony Blue
Kryształy mogą odrobinę różnić się kolorem
od tych przedstawionych na zdjęciu.
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła opalowe 4mm (80szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin