Opcje przeglądania
Kategorie
Wielkość
-
2x1.5mm
(10)
-
2.5x2mm
(14)
-
3x2mm
(12)
-
3x2.5mm
(14)
-
3.5x3mm
(6)
-
4x3.5mm
(42)
-
6x4mm
(122)
-
6x5mm
(5)
-
6x5.5mm
(7)
-
8x4mm
(1)
-
8x5mm
(16)
-
8x6mm
(64)
-
9x4mm
(10)
-
10x4mm
(2)
-
10x7mm
(10)
-
10x8mm
(2)
-
11.5x7mm
(2)
-
11x8mm
(18)
-
12x6mm
(11)
-
12x9mm
(1)
-
13x10mm
(6)
-
14x8mm
(5)
-
15x10mm
(1)
-
15x11mm
(2)
-
16x12mm
(2)
-
16x9mm
(2)
-
17x11mm
(4)
-
22x13mm
(13)
-
23x15mm
(2)
-
31x28mm
(7)
-
2mm
(18)
-
2.5mm
(6)
-
3mm
(47)
-
3.5mm
(3)
-
4mm
(179)
-
4.5mm
(35)
-
5.5mm
(4)
-
6mm
(135)
-
8mm
(72)
-
10mm
(36)
-
12mm
(1)
-
14mm
(10)
Kształt
Oponki fasetowane ze szkła 4x3mm ciemne srebrne (110szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 2.5mm bordowe metaliczne (170szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3mm niebieskie metaliczne (110szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 2.5mm jasno złote metaliczne (170szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3mm fioletowe metaliczne (110szt.)
| Opakowanie: | Około 110 szt. |
| Wymiary: | 4x3 mm |
| Średnica otworu: | 0.6 mm |
| Materiał: | Szkło galwanizowane |
| Zastosowanie: | Kolczyki gronki, bransoletki na gumce, przekładki |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 2.5mm ciemny brąz metaliczny (170szt.)
| Opakowanie: | ok. 170 szt. |
| Rozmiar: | 2.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.7 mm |
| Kolor: | Ciemny brąz (metaliczny) |
| Materiał: | Szkło galwanizowane |
| Zastosowanie: | beading, biżuteria autorska, haft koralikowy |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 2.5mm ciemne złote metaliczne (170szt.)
| Opakowanie: | Około 170 szt. |
| Średnica: | 2.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło galwanizowane |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3mm metaliczne srebrne (110szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3mm ciemne złote metaliczne (110szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 2.5mm ciemne srebrne metaliczne (170szt.)
| Opakowanie: | ok. 170 szt. |
| Rozmiar: | 2.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Kolor: | Ciemny srebrny metaliczny |
| Materiał: | Szkło galwanizowane |
| Zastosowanie: | beading, biżuteria autorska, haft koralikowy, DIY |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm czarne AB (80szt.)
| Opakowanie: | Około 80 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka ze szkła serce 10x10x5mm ciemne niebieskie (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka ze szkła serce 10x10x5mm fiołkowe (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Motylki szlifowane ze szkła 10x8mm przezroczyste AB (4szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Zawieszka ze szkła serce 10x10x5mm kolorowa (4szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Motylki szlifowane ze szkła 10x8mm różowe AB (4szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 3mm czerwone (135szt.)
| Opakowanie: | Około 135 szt. |
| Rozmiar: | 3 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | Minimalistyczna biżuteria, przekładki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 3mm różowe (135szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x5mm mix niebieski (90szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 3mm zielone (135szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm ciemne niebieskie z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 3mm ciemno niebieskie (135szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm brzoskwiniowe z tęczowym połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 2mm czarne (180szt.)
| Opakowanie: | ok. 180 szt. |
| Rozmiar: | 2 mm |
| Średnica otworu: | 0.6 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Zastosowanie: | rękodzieło, DIY, biżuteria autorska, beading |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm blady pomarańcz z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 3mm brązowe (135szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm łososiowe z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 3mm ciemno fioletowe (135szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm żółte AB (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 3mm beżowe (135szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 6x4.5mm czerwone z połyskiem (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 3mm ciemne niebieskie (135szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 3mm przezroczyste (125szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 2x1.5mm czarne metaliczne (220szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 2x1.5mm brązowe metaliczne (220szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 2x1.5mm fioletowo-niebieski (220szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane cieniowane 2mm multikolor (180szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane cieniowane 4-4.5mm multikolor (90szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 2x1.5mm złoto-bordowe (220szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin