Opcje przeglądania
Kategorie
Wielkość
-
2x1.5mm
(10)
-
2.5x2mm
(14)
-
3x2mm
(12)
-
3x2.5mm
(14)
-
3.5x3mm
(6)
-
4x3.5mm
(42)
-
6x4mm
(122)
-
6x5mm
(5)
-
6x5.5mm
(7)
-
8x4mm
(1)
-
8x5mm
(16)
-
8x6mm
(64)
-
9x4mm
(10)
-
10x4mm
(2)
-
10x7mm
(10)
-
10x8mm
(2)
-
11.5x7mm
(2)
-
11x8mm
(18)
-
12x6mm
(11)
-
12x9mm
(1)
-
13x10mm
(6)
-
14x8mm
(5)
-
15x10mm
(1)
-
15x11mm
(2)
-
16x12mm
(2)
-
16x9mm
(2)
-
17x11mm
(4)
-
22x13mm
(13)
-
23x15mm
(2)
-
31x28mm
(7)
-
2mm
(18)
-
2.5mm
(6)
-
3mm
(47)
-
3.5mm
(3)
-
4mm
(179)
-
4.5mm
(35)
-
5.5mm
(4)
-
6mm
(135)
-
8mm
(72)
-
10mm
(36)
-
12mm
(1)
-
14mm
(10)
Kształt
Kulki ze szkła 6-6.5mm zielone perłowe AB nieprzezroczyste (65szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6-6.5mm żółte perłowe AB nieprzezroczyste (65szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6-6.5mm bordowe perłowe AB nieprzezroczyste (65szt.)
| Opakowanie: | Około 65 szt. |
| Wymiary: | 6 mm - 6.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło gładkie |
| Kolor: | Bordowy perłowy z efektem AB |
| Zastosowanie: | Bransoletki, naszyjniki, biżuteria autorska |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm granatowe perłowe AB nieprzezroczyste (95szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 95 sztuk |
| Wymiary: | Średnica od 4 mm - 4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło z powłoką perłową AB |
| Kolor: | Granatowy perłowy z refleksem zorzy |
| Kształt: | Gładka kulka |
| Zastosowanie: | Naszyjniki toggle na przodzie, biżuteria wieczorowa, haft sutasz, breloczki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm żółte perłowe AB nieprzezroczyste (95szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6-6.5mm białe perłowe AB nieprzezroczyste (65szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 65 sztuk |
| Wymiary: | Średnica 6 - 6.5 mm |
| Średnica otworu: | 1 mm |
| Materiał: | Szkło z powłoką perłową AB |
| Kolor: | Biały nieprzezroczysty z wielobarwnym refleksem |
| Kształt: | Gładka kulka |
| Zastosowanie: | Biżuteria ślubna, klasyczne naszyjniki, eleganckie bransoletki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6-6.5mm wrzosowe perłowe AB nieprzezroczyste (65szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 4-4.5mm jasny szafir (90szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 4-4.5mm opalowe (90szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 4-4.5mm jasne niebieskie (90szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 4-4.5mm pudrowy perłowy róż (90szt.)
| Opakowanie: | Około 90 szt. |
| Wymiary: | 4 mm - 4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Kolor: | Pudrowy róż |
| Zastosowanie: | Bransoletki ślubne, chokery, kolczyki gronka |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm białe perłowe AB nieprzezroczyste (95szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krople fasetowane ze szkła 11-12x8mm ciemne zielone-morskie (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm wrzosowe perłowe AB nieprzezroczyste (95szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 8mm przezroczyste (20szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krople fasetowane ze szkła 11-12x8mm pomarańczowe (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm bordowe perłowe AB nieprzezroczyste (95szt.)
| Opakowanie: | Około 95 szt. |
| Wymiary: | 4 mm - 4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło gładkie |
| Kolor: | Bordowy perłowy z efektem AB |
| Zastosowanie: | Bransoletki kaskadowe, chokery, biżuteria autorska |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krople fasetowane ze szkła 11-12x8mm ciemny fiolet (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm jasny beż perłowe AB nieprzezroczyste (95szt.)
| Opakowanie: | Około 95 szt. |
| Wymiary: | 4 mm - 4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło |
| Kolor: | Jasny beż perłowy AB |
| Zastosowanie: | Ozdoby ślubne, akcesoria do włosów, beading |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krople fasetowane ze szkła 11-12x8mm złote (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm zielone perłowe AB nieprzezroczyste (95szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krople fasetowane ze szkła 11-12x8mm czerwone (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm czerwone perłowe AB nieprzezroczyste (95szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krople fasetowane ze szkła 11-12x8mm zielone (10szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krople fasetowane ze szkła 11-12x8mm bursztynowe (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krople fasetowane ze szkła 11-12x8mm niebieskie (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krople fasetowane ze szkła 11-12x8mm jasne niebieskie (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krople fasetowane ze szkła 11-12x8mm ciemne niebieskie (10szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Krople fasetowane ze szkła 11-12x8mm brązowe (10szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 4-4.5mm białe półprzeroczyste (90szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 90 sztuk |
| Wymiary: | Średnica 4 mm - 4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Kolor: | Biały półprzezroczysty mleczny |
| Kształt: | Kulka szlifowana |
| Zastosowanie: | Biżuteria ślubna, naszyjniki kaskadowe, ozdoby do opasek, haft sutasz |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 3.5x3.5mm różowe z połyskiem AB (100szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 4-4.5mm niebieskie (90szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4x3mm czarne z połyskiem (110szt.)
| Opakowanie: | ok. 110 sztuk |
| Rozmiar: | 4 x 3 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kolor: | Czarny z połyskiem |
| Materiał: | Szkło |
| Kształt: | Okrągły / Round |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3mm metaliczne srebrne (110szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3mm ciemne złote metaliczne (110szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 2.5mm ciemne srebrne metaliczne (170szt.)
| Opakowanie: | ok. 170 szt. |
| Rozmiar: | 2.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Kolor: | Ciemny srebrny metaliczny |
| Materiał: | Szkło galwanizowane |
| Zastosowanie: | beading, biżuteria autorska, haft koralikowy, DIY |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3mm grafitowe z połyskiem (110szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 2.5mm fioletowe metaliczne (170szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Oponki fasetowane ze szkła 4x3mm zielone metaliczne (110szt.)
| Opakowanie: | ok. 110 szt. |
| Rozmiar: | 4x3 mm |
| Średnica otworu: | 0.6 mm |
| Kolor: | Zielony metaliczny |
| Materiał: | Szkło galwanizowane |
| Zastosowanie: | biżuteria handmade, bransoletki, naszyjniki |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin