Opcje przeglądania
Kategorie
Wielkość
-
2x1.5mm
(10)
-
2.5x2mm
(14)
-
3x2mm
(12)
-
3x2.5mm
(14)
-
3.5x3mm
(6)
-
4x3.5mm
(42)
-
6x4mm
(122)
-
6x5mm
(5)
-
6x5.5mm
(7)
-
8x4mm
(1)
-
8x5mm
(16)
-
8x6mm
(64)
-
9x4mm
(10)
-
10x4mm
(2)
-
10x7mm
(10)
-
10x8mm
(2)
-
11.5x7mm
(2)
-
11x8mm
(18)
-
12x6mm
(11)
-
12x9mm
(1)
-
13x10mm
(6)
-
14x8mm
(5)
-
15x10mm
(1)
-
15x11mm
(2)
-
16x12mm
(2)
-
16x9mm
(2)
-
17x11mm
(4)
-
22x13mm
(13)
-
23x15mm
(2)
-
31x28mm
(7)
-
2mm
(18)
-
2.5mm
(6)
-
3mm
(47)
-
3.5mm
(3)
-
4mm
(179)
-
4.5mm
(35)
-
5.5mm
(4)
-
6mm
(135)
-
8mm
(72)
-
10mm
(36)
-
12mm
(1)
-
14mm
(10)
Kształt
Kulki oszronione ze szkła 6mm białe (140szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm nieprzezroczyste czerwone (95szt.)
| Opakowanie: | Około 95 szt. |
| Wymiary: | 4 mm - 4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło gładkie |
| Kolor: | Czerwony nieprzezroczysty |
| Zastosowanie: | Bransoletki kaskadowe, chokery, bazy DIY |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm nieprzezroczyste granatowe (95szt.)
| Opakowanie: | Około 95 szt. |
| Wymiary: | 4 mm - 4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło gładkie |
| Kolor: | Granatowy nieprzezroczysty |
| Zastosowanie: | Bransoletki kaskadowe, chokery, biżuteria męska |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm nieprzezroczyste zielone (95szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 95 sztuk |
| Wymiary: | Średnica 4 mm - 4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło nieprzezroczyste |
| Kolor: | Soczysta zieleń |
| Kształt: | Gładka kulka |
| Zastosowanie: | Biżuteria minimalistyczna, beading, subtelne wykończenia |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm nieprzezroczyste niebieskie (95szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm nieprzezroczyste beżowo-brzoskwiniowe (95szt.)
| Opakowanie: | Sznur około 95 sztuk |
| Wymiary: | Średnica od 4 mm - 4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło nieprzezroczyste |
| Kolor: | Ciepły beżowo-brzoskwiniowy |
| Kształt: | Gładka kulka |
| Zastosowanie: | Biżuteria minimalistyczna, beading, romantyczne bransoletki |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm nieprzezroczyste morskie (95szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 8mm zielone z połyskiem (20szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 4mm zielone (200szt.)
| Opakowanie: | ok. 200 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kolor: | Zielony oszroniony |
| Materiał: | Szkło matowe |
| Zastosowanie: | biżuteria modułowa, ozdoby do włosów |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 4mm neonowe pomarańczowe (200szt.)
| Opakowanie: | Około 200 szt. |
| Wymiary: | Średnica 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Materiał: | Szkło matowe/oszronione |
| Kolor: | Neonowy pomarańcz |
| Zastosowanie: | Biżuteria letnia i festiwalowa, bransoletki kaskadowe |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 4mm jasne, blade zielone (200szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 4mm pomarańczowe (200szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 4mm żółte (200szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 4mm ciemne niebieskie (200szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 4mm neonowo różowe (200szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 4mm miodowe (200szt.)
| Opakowanie: | ok. 200 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Kulka oszroniona |
| Kolor: | Miodowy matowy |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | biżuteria handmade, bransoletki, beading |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6mm jasny pomarańczowe (130szt.)
| Opakowanie: | ok. 130 szt. |
| Rozmiar: | 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kolor: | Jasno pomarańczowy półprzezroczysty |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | beading, sutasz, makrama, biżuteria handmade |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6mm zielone (130szt.)
| Opakowanie: | ok. 130 szt. |
| Rozmiar: | 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Kulka gładka |
| Kolor: | Zielony |
| Materiał: | Szkło półprzezroczyste |
| Zastosowanie: | bransoletki, naszyjniki, letnia biżuteria |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6mm turkusowe (130szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6mm turkus karaibski (130szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm purpurowe (200szt.)
| Opakowanie: | ok. 200 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kolor: | Purpurowy |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | beading, delikatne bransoletki, haft |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4mm koralowe (200szt.)
| Opakowanie: | ok. 200 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Kulka gładka |
| Kolor: | Koralowy |
| Materiał: | Szkło półprzezroczyste |
| Zastosowanie: | biżuteria handmade, bransoletki, beading |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki oszronione ze szkła 4mm fioletowe (200szt.)
| Opakowanie: | ok. 200 szt. |
| Rozmiar: | 4 mm |
| Średnica otworu: | 0.9 mm |
| Kształt: | Kulka oszroniona |
| Kolor: | Fioletowy |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | breloczki, rękodzieło, biżuteria DIY |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6mm jasny fiolet (130szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 3x3mm czarne (100szt.)
| Opakowanie: | Około 100 szt. |
| Wymiary: | 3 mm x 3 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło fasetowane |
| Kolor: | Czarny nieprzejrzysty |
| Zastosowanie: | Minimalistyczne chokery, bransoletki kaskadowe, dystanse |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki fasetowane ze szkła 6mm ciemne niebieskie z połyskiem (95szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 4.5x4.5mm przezroczyste AB (95szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6mm żółte (130szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 4.5x4.5mm złote AB (95szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6mm jasno różowe (130szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 4.5x4.5mm beżowe AB (95szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 4.5x4.5mm szare z niebieskim połyskiem (95szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 4.5x4.5mm szare z fioletowym połyskiem (95szt.)
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kostki fasetowane ze szkła 4.5x4.5mm śliwkowe ze złotym połyskiem (95szt.)
| Opakowanie: | Około 95 szt. |
| Rozmiar: | 4.5 mm x 4.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Szkło |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 4-4.5mm zielone z połyskiem (90szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła fasetowane 3-3.5mm ciemne niebieskie z perłowym połyskiem (160szt.)
| Opakowanie: | ok. 160 szt. |
| Rozmiar: | 3-3.5 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Kształt: | Kulka fasetowana |
| Kolor: | Ciemno niebieski perłowy |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | chokery, bransoletki, beading |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6-6.5mm przezroczyste żółte (65szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 4-4.5mm przezroczyste AB (80szt.)
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Kulki ze szkła 6-6.5mm żółte perłowe AB nieprzezroczyste (65szt.)
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin