Nausznice gładkie zaciskowe z otworem 10x9mm stal chirurgiczna ciemna srebrna (2szt.)
| Opakowanie: | 2 sztuki |
| Wymiary: | 10 x 9 x 6 mm |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Materiał: | Stal chirurgiczna 304 |
| Kolor: | Ciemnosrebrny |
| Kształt: | Gładka nausznica typu cuff z oczkiem montażowym |
| Zastosowanie: | Biżuteria minimalistyczna, kolczyki asymetryczne, projekty DIY |
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Surowa Tafla i Minimalistyczny Styl – Gładkie Nausznice Zaciskowe z Otworem
Odkryj potężny potencjał projektowania dyskretnych ozdób uszu. Ciemnosrebrne nausznice zaciskowe to niesamowicie modne i bardzo uniwersalne bazy do kolczyków, które świetnie prezentują się na zewnętrznej krawędzi małżowiny. Kompaktowe wymiary 10 x 9 mm oraz nowoczesny profil zbudowany z szerokiej i gładkiej blachy pozwalają na wykreowanie wspaniałych kompozycji w duchu surowej biżuterii minimalistycznej. Subtelny otwór o średnicy 0.8 mm to genialne miejsce na podwieszanie filigranowych detali. Naturalny, ciemnosrebrny kolor fantastycznie odnajdzie się w chłodnym zestawieniu z geometrycznymi minerałami oraz bardzo lekkimi elementami ozdobnymi z akrylu. Zastosowana w produkcji stal chirurgiczna to solidny materiał perfekcyjnie trzymający ostateczny kształt całej konstrukcji.
Z czym łączyć gładkie ciemnosrebrne bazy zaciskowe aby uzyskać nowoczesny efekt wizualny?
Niewielki otwór wielkości 0.8 mm narzuca wybór bardzo delikatnych elementów. Aby zbudować intrygujący projekt na co dzień, podwieś pod stalową bazę miniaturowe zawieszki ze stali chirurgicznej w kształcie płaskich monet lub surowych krzyżyków. Jeśli wolisz subtelne akcenty świetlne, sięgnij po wyraziste i matowe koraliki szklane. Bazę i wybrane ozdoby połączysz w jedną spójną formę stosując bardzo cienkie i twarde kółka montażowe. Taki warsztatowy manewr sprawi, że Twoja asymetryczna biżuteria zyska ciekawy, ruchomy detal, idealnie urozmaicający luźne stylizacje bez zbędnego obciążania całego projektu i małżowiny ucha.
Cechy produktu
| Opakowanie | 2 sztuki |
| Wymiary | 10 x 9 x 6 mm |
| Średnica otworu | 0.8 mm |
| Materiał | Stal chirurgiczna 304 |
| Kolor | Ciemnosrebrny |
| Kształt | Gładka nausznica typu cuff z oczkiem montażowym |
Zastosowanie – daj się zainspirować!
✓ Surowa biżuteria minimalistyczna: Wykorzystaj gładki profil stalowej bazy do wyplecenia dyskretnych ozdób noszonych wysoko w górnej partii ucha.
✓ Kaskadowe zestawy asymetryczne: Łącz ciemnosrebrne nausznice cuff z klasycznymi sztyftami budując niezwykle modne kompozycje Handmade zakładane tylko na jedno ucho.
✓ Personalizowane projekty DIY: Doczep do dolnego otworka drobne metaliczne koraliki hematytu kreując wyraziste rockowe dodatki idealne na letnie festiwale.
Pielęgnacja i wskazówka warsztatowa
- Wskazówka warsztatowa: Baza ma formę zaciskową. Aby dopasować ją do ucha, delikatnie dociskasz końcówki blachy. Wykonując ten manewr bardzo uważaj na elementy doczepione do maleńkiego otworu 0.8 mm. Stosuj tam tylko najcieńsze ogniwka aby zwisające ozdoby zachowały całkowitą swobodę ruchu po zaciśnięciu.
- Pielęgnacja: Naturalny ciemnosrebrny odcień to ogromny atut tego półfabrykatu. Element nie posiada dodatkowych powłok galwanicznych przez co jest niezwykle bezproblemowy w codziennym użytkowaniu. Aby zachować jego pierwotną czystość po prostu przechowuj gotowe projekty w zamkniętych kasetkach unikając bezpośredniego kontaktu ze żrącą chemią domową.
Wykreuj niepowtarzalny i odważny styl z solidnymi bazami od ArtFan.pl! ✨
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt.