Nici jedwabne Griffin z igłą 0.50mm czerwone (2metry)

nici-jedwabne-griffin-red-0-50mm-igla-supelkowanie-perel
  • nowość
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Opakowanie: 1 sztuka
Wymiary: Długość 2 metry
Grubość: 0.50 mm No. 3
Materiał: Naturalny jedwab z igłą ze stali
Kolor: Czerwony - Red
Marka: Griffin
Zastosowanie: Supełkowanie pereł, naszyjniki luksusowe

 

Cena: 11,90 zł

Cena regularna:

11.90
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 11 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GRIFFIN
Kod produktu: AP334

Opis

Szlachetny Jedwab i Perfekcyjne Supełki – Nici jedwabne Griffin No. 3 Red 0.50mm

Nici z naturalnego jedwabiu marki Griffin to światowy standard w tworzeniu luksusowej biżuterii. Wykonane ze skręconych włókien, charakteryzują się wyjątkową miękkością, a jednocześnie zaskakującą wytrzymałością na rozciąganie. Intensywny czerwony kolor nici w połączeniu z ich jedwabistym chwytem sprawia, że gotowe naszyjniki i bransolety układają się miękko na ciele, zachowując najwyższą estetykę rękodzieła.

Dlaczego warto wybrać nici jedwabne z wbudowaną igłą do supełkowania pereł? Griffin Silk to produkt gotowy do użycia – elastyczna igła ze stali nierdzewnej jest zintegrowana z nicią, co pozwala przejść przez najdrobniejsze otwory bez konieczności nawlekania. Jedwab No. 3 to niezastąpiony materiał, gdy Twoim głównym komponentem są delikatne perły naturalne lub drobne kamienie naturalne Amazonit. Miękki splot zapobiega ich ocieraniu się i chroni przed zgubieniem w razie zerwania. Aby precyzyjnie wiązać węzły i znacznie ułatwić sobie pracę w domowej pracowni, warto wyposażyć się w profesjonalne narzędzia BeadSmith, które gwarantują jubilerską dokładność i niezawodność.

Cechy produktu

Opakowanie 1 sztuka
Wymiary Długość 2 metry
Grubość 0.50 mm No. 3
Materiał 100% naturalny jedwab z igłą ze stali szlachetnej
Kolor Czerwony - Red
Marka Griffin Germany

Zastosowanie – daj się zainspirować!

Sznury pereł i kamieni: Klasyczna technika supełkowania pozwala stworzyć bezpieczny naszyjnik, w którym każdy koralik jest oddzielony ochronnym węzłem.

Biżuteria luksusowa: Jedwab to najbardziej prestiżowy nośnik, który zapewnia biżuterii Handmade profesjonalny wygląd i miękkość splotu.

Naprawa naszyjników: Nici Griffin to znakomity wybór do renowacji starej biżuterii, przywracając jej trwałość i elegancję.

Pielęgnacja i wskazówka warsztatowa

  • Wskazówka warsztatowa: Przed nawlekaniem warto delikatnie naciągnąć nić. Jedwab ma naturalną elastyczność, a wstępne rozprostowanie włókien zapobiegnie luzom w gotowym wyrobie.
  • Pielęgnacja: Aby biżuteria autorska zachowała swój blask, unikaj kontaktu z wodą, perfumami i promieniami słonecznymi. Przechowuj gotowe wyroby w zamkniętych kasetkach, co chroni naturalne włókna przed osłabieniem.

Twórz profesjonalną biżuterię z komponentami Griffin na ArtFan.pl! ✨

Bezpieczeństwo

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium