TOHO Round 11/0 Silver-Lined Teal (10g)
| Opakowanie: | 10 g (+/- 1 g) – ok. 1000 szt. |
| Rozmiar: | 11/0 (2.2 mm) |
| Średnica otworu: | 0.8 mm |
| Kolor: | Silver-Lined Teal |
| Nr Koloru TOHO™: | TR-11-27BD |
| Materiał: | Szkło |
| Zastosowanie: | Beading, sznury szydełkowe, biżuteria handmade |
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Morski Blask i Japońska Perfekcja – TOHO 11/0 Silver-Lined Teal
Przenieś barwy oceanu do swoich projektów, wybierając koraliki szklane w głębokim odcieniu Silver-Lined Teal. To unikalne połączenie transparentnego morskiego błękitu ze srebrnym środkiem, który rozświetla każdy koralik od wewnątrz. Dzięki japońskiej precyzji marki TOHO™, Twoja biżuteria handmade zyska niespotykaną regularność i luksusowy blask, obok którego nie da się przejść obojętnie.
Precyzja dla profesjonalistów – koraliki kalibrowane
Rozmiar 11/0 (2.2 mm) z otworem 0.8 mm to standard w świecie beadingu. Te koraliki kalibrowane pozwalają na wielokrotne prowadzenie nici, co jest kluczowe przy tworzeniu gęstych sznurów szydełkowo-koralikowych. Idealna powtarzalność kształtów sprawia, że koraliki układają się w równe rzędy, co jest fundamentem w wysokiej jakości rękodziele.
Specyfikacja techniczna produktu
| Opakowanie | 10 g (+/- 1 g) – około 1000 sztuk |
| Rozmiar koralika | 11/0 (2.2 mm) |
| Kolor | Silver-Lined Teal (Srebrzony Morski) |
| Kształt | Round (Okrągły) |
| Materiał | Szkło |
| Nr Koloru TOHO™ | TR-11-27BD |
Zastosowania i inspiracje
- Naszyjniki w stylu marynistycznym: Połącz odcień Teal z koralikami Silver-Lined Crystal, aby stworzyć mieniące się bransoletki przypominające letnią bryzę.
- Eleganckie broszki: Srebrny środek koralików doskonale współgra z kaboszonami w kolorze granatu lub szmaragdu, tworząc bogato zdobioną biżuterię wieczorową.
- Efektowne tkanie: Wykorzystaj ten kolor jako akcent w pasach tkanych na krośnie – świetliste wnętrze koralików doda Twoim pracom DIY głębi.
- Organizacja pracy: Aby praca z tak drobnymi elementami była komfortowa, polecamy przesypanie ich w miseczki oraz korzystanie z maty do koralikowania, która ułatwia nawlekanie.
Pielęgnacja biżuterii
Dla ochrony srebrnej powłoki wewnątrz koralików, unikaj kontaktu biżuterii z wodą, silnymi środkami chemicznymi oraz kosmetykami. Gotowe rękodzieło najlepiej przechowywać w suchym miejscu. Do czyszczenia szklanych powierzchni wystarczy sucha ściereczka.
Porada: Do najbardziej precyzyjnych splotów peyote i brick stitch polecamy nasze igły do koralikowania. ✨
Twórz świetliste cuda z TOHO! ✨
Dane techniczne
| Rozmiar | 11/0 - 2.2mm |
| Kształt | Kulka |
| Kolor | Turkusowy |
| Wykończenie | Silver-Lined |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt.