Koraliki TOHO Round 11/0 Transparent-Frosted Amethyst (10g)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Opakowanie: 10g +/- 1g około 1000 sztuk
Rozmiar: 11/0 - 2.2 mm
Średnica otworu: 0.8 mm
Kod koloru TOHO™: TR-11-6CF
Materiał: Szkło japońskie
Kształt: Okrągłe koraliki - Round
Kolor: Transparent-Frosted Amethyst - Matowy półprzezroczysty fiolet
Zastosowanie: Sznury tureckie, tkane bransolety, ścieg peyote, biżuteria sutasz

 

Cena: 5,20 zł

Cena regularna:

5.20
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 5 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: TOHO™
Kod produktu: AT5275

Opis

Toho Round 11/0 Transparent-Frosted Amethyst – oszroniony ametyst do mistrzowskich splotów

Regularny kształt i niezawodna symetria to fundament, na którym opierają się wszystkie wybitne techniki beadingowe. Okrągłe koraliki japońskie Toho w formacie 11/0 o średnicy 2.2 mm to idealny wybór zarówno do gęstego tkania, jak i finezyjnego szydełkowania biżuterii. Odcień Transparent-Frosted Amethyst intryguje swoim wykończeniem. Jest to półprzezroczyste szkło w kolorze głębokiego fioletu, poddane procesowi matowienia. W efekcie powierzchnia zyskała satynową, zmrożoną teksturę, która miękko pochłania światło, nadając pracom niesamowicie tajemniczego, stonowanego uroku. Te perfekcyjne elementy do biżuterii Handmade pięknie przełamują mocno błyszczące kompozycje, wprowadzając do nich odrobinę zamszowej szlachetności.

Jak w prosty sposób urozmaicić klasyczną plecionkę i wpleść do niej większe kryształki lub perły?

Świetnym rozwiązaniem na przełamanie rutyny są sznury tureckie! To prosta w opanowaniu technika szydełkowa, która pozwala tworzyć niesamowicie bogate, pękate bransoletki poprzez łączenie drobnych koralików bazowych z grubszymi elementami ozdobnymi.

Jeśli chcesz nauczyć się tego pięknego splotu krok po kroku, przygotowaliśmy dla Ciebie świetny materiał. Odwiedź nasz darmowy kurs na blogu, gdzie szczegółowo pokazujemy tkanie po turecku. Aby sznur był elastyczny i zwarty, matowe koraliki w rozmiarze 11/0 nawlecz na wytrzymałe kordonki do szydełkowania. Taka fioletowa, oszroniona baza będzie wyglądać wprost bajecznie, gdy wpleciesz w nią odrobinę lśniących detali. Świetnie sprawdzą się w tej roli na przykład fasetowane koraliki FirePolish, które swoimi ostrymi cięciami genialnie skontrastują satynową powierzchnię Toho. Poznawanie nowych ściegów to najlepsza droga do rękodzielniczego mistrzostwa.

Cechy produktu

Opakowanie 10g +/- 1g około 1000 sztuk
Rozmiar koralika 2.2 mm rozmiar 11/0
Średnica otworu 0.8 mm
Kolorystyka Transparent-Frosted Amethyst - Matowy fiolet
Materiał Wysokiej klasy szkło japońskie

Zastosowanie – daj się zainspirować!

✓ Pękate sznury tureckie: Użyj matowego fioletu jako uspokajającej bazy pętelek, wplatając między rzędy intensywnie błyszczące kryształy dla uzyskania spektakularnego, pałacowego efektu.

✓ Płaskie bransolety tkane: Rozłóż gęstą osnowę na krośnie i konstruuj równe, geometryczne wzory, gdzie oszronione szkło zagra pierwsze skrzypce w jesiennych stylizacjach.

✓ Biżuteria sutasz: Wszywaj precyzyjne, okrągłe koraliki pomiędzy fioletowe i czarne sznurki, tworząc mroczne i niezwykle eleganckie kolczyki wieczorowe.

Pielęgnacja i wskazówka warsztatowa

  • Wydajność porcji: Opakowanie dziesięciogramowe to obfity i bezpieczny zasób liczący około 1000 elementów japońskiego szkła. Taka porcja pozwoli Ci na bezstresowe zapoznanie się ze sznurem tureckim lub wyszydełkowanie cienkiego węża koralikowego o standardowej długości osiemnastu centymetrów na obwodzie do sześciu sztuk w rzędzie.
  • Łatwe prowadzenie nici: Otwór o wielkości 0.8 mm przy zachowaniu bardzo drobnej wielkości zewnętrznej to nieoceniony atut. Umożliwia swobodne, wielokrotne przeprowadzanie nici w jednym punkcie, co jest zbawienne podczas ryglowania splotów peyote. Aby chronić szklane krawędzie i pracować płynnie w ciasnych szczelinach, pamiętaj o zaopatrzeniu się w cienkie, elastyczne igły do beadingu.
  • Ochrona matowej struktury: Powierzchnia Frosted to unikalna, porowata tekstura przypominająca aksamit. Tak satynowe szkło ma tendencję do mikroskopijnego pochłaniania tłuszczów i wilgoci, przez co intensywny fiolet może z czasem ciemnieć w kontakcie z balsamami. Aby biżuteria zawsze zachwycała zmatowionym szronem, ściągaj ją do mycia rąk i czyść regularnie, używając wyłącznie suchej szmatki z mikrofibry.

Ucz się nowych splotów z naszych poradników i twórz zjawiskowe sznury ze szkłem Toho od ArtFan.pl!

Dane techniczne

Rozmiar 11/0 - 2.2mm
Kształt Kulka
Kolor Fioletowy
Wykończenie Trans-Frosted

Bezpieczeństwo

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium