TOHO Round 8/0 Ceylon Hot Pink (10g)

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godzin
Opakowanie: 10 g (+/- 1 g) – ok. 400 szt.
Rozmiar: 8/0 (3.0 mm)
Średnica otworu: 1.0 mm
Kształt: Round (Okrągły)
Kolor: Ceylon Hot Pink
Nr Koloru TOHO™: TR-08-910
Materiał: Szkło
Zastosowanie: Szydełko, Kumihimo, makrama, beading

 

Cena: 5,40 zł

Cena regularna:

5.40
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 5 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: TOHO™
Kod produktu: AT5356

Opis

Perłowy Blask i Soczysty Róż – TOHO 8/0 Ceylon Hot Pink

Odkryj niezwykłą głębię koloru z koralikami szklanymi TOHO w odcieniu Ceylon Hot Pink. Seria Ceylon charakteryzuje się delikatnym, perłowym połyskiem, który w połączeniu z intensywnym, gorącym różem tworzy efekt luksusowej elegancji. Te koraliki kalibrowane to synonim japońskiej jakości – każdy element jest niemal identyczny, co gwarantuje równe sploty i profesjonalny wygląd Twojej biżuterii handmade.

Idealny wybór do sznurów szydełkowych i makramy

Rozmiar 8/0 (3.0 mm) to jeden z najbardziej uniwersalnych wyborów dla twórców DIY. Dzięki dużemu otworowi (1.0 mm), koraliki te błyskawicznie nawlekają się na kordonki typu Karat, co czyni je numerem jeden do tworzenia mięsistych sznurów szydełkowo-koralikowych. Ich wyrazista struktura sprawia, że są również doskonałym komponentem do projektów makramy oraz nowoczesnego sutaszu.

Specyfikacja techniczna produktu

Opakowanie 10 g (+/- 1 g) – około 400 sztuk
Rozmiar 8/0 (3.0 mm)
Średnica otworu 1.0 mm
Kształt Round (Okrągły)
Kolor Ceylon Hot Pink (Perłowy Gorący Róż)
Nr Koloru TOHO™ TR-08-910

Zastosowania i inspiracje

  • Sploty Kumihimo: Wykorzystaj rozmiar 8/0 na dysku, aby stworzyć bransoletki o wyraźnym, regularnym wzorze. Perłowe wykończenie doda im blasku.
  • Letnia biżuteria makramowa: Połącz Hot Pink ze sznurkiem Knot-it 1mm dla uzyskania kontrastowego, wakacyjnego efektu.
  • Baza do beadingu: Dzięki swojej powtarzalności, koraliki te świetnie sprawdzają się w ściegu peyote oraz przy tworzeniu koralikowych kulek (beaded balls).
  • Wygoda pracy: Aby utrzymać koraliki w jednym miejscu i przyspieszyć nawlekanie, polecamy profesjonalną matę do koralikowania.

Pielęgnacja biżuterii

Aby zachować subtelny, perłowy połysk powłoki Ceylon, należy unikać kontaktu z perfumami, kosmetykami i silną chemią. Staraj się unikać zamoczenia gotowej biżuterii. Do czyszczenia szklanych koralików najlepiej sprawdzi się sucha, miękka ściereczka.

Porada: Do trwałych splotów koralikowych wybierz nici FireLine lub japońskie KINT. Do plecionek Kumihimo idealnie nadaje się sznurek S-Lon Tex 210. ✨

Postaw na japońską jakość i blask Ceylon! ✨

Dane techniczne

Rozmiar 8/0 - 3mm
Kształt Kulka
Kolor Różowy
Wykończenie Ceylon

Bezpieczeństwo

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium