TOHO Round 8/0 Opaque Mint Green (10g)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Koraliki TOHO Round 8/0 – Opaque Green (3.0mm)
Wprowadź do swoich projektów biżuteryjnych świeżość i klasyczną barwę z koralikami TOHO, dostępnymi w sklepie ArtFan! Te precyzyjne, japońskie koraliki w większym rozmiarze 8/0 wyróżniają się jednolitym, nieprzezroczystym wykończeniem w kolorze Opaque Green. To czysty, jednolity odcień zieleni, który jest idealnym akcentem w projektach o naturalnej, leśnej lub prostej, geometrycznej estetyce. Koraliki w tym kolorze doskonale komponują się z wieloma barwami, od neutralnych beży po głębokie brązy, tworząc harmonijne i wyraziste kompozycje. Jednolity kształt i duży otwór to znak rozpoznawczy marki TOHO, co czyni je idealnym wyborem do wszelkich precyzyjnych projektów beadingowych.
O marce TOHO
TOHO to renomowany japoński producent koralików szklanych, znany z najwyższej jakości swoich produktów. Ich koraliki są wytwarzane z trwałego szkła, co zapewnia ich długowieczność i odporność na ścieranie. Unikalny proces produkcji TOHO skutkuje koralikami o większym otworze w stosunku do ich rozmiaru w porównaniu z koralikami innych producentów. Ta cecha znacząco ułatwia nawlekanie, zwłaszcza przy pracy z wieloma przejściami nici, co jest kluczowe w wielu technikach beadingu.
Cechy produktu
- Opakowanie: 10g (+/- 1g)
- Kształt: Round (okrągły)
- Rozmiar: 8/0 - 3.0 mm
- Średnica otworu: 1.0 mm
- Kolor: Opaque Green (nieprzezroczysty, zielony)
- Materiał: Szkło
- Marka: TOHO™
- Kod: AT 5523
Zastosowanie w różnych technikach beadingowych
Te koraliki to wszechstronny materiał, doskonale sprawdzający się w wielu technikach rękodzieła. Są idealne do:
- Beading (nawlekanie koralików): Ich regularny kształt i duży otwór ułatwiają tworzenie gładkich i równych bransoletek, naszyjników i kolczyków nawlekanych na żyłkę, linkę lub drut. Większy rozmiar 8/0 jest idealny do wyraźniejszych wzorów i dla początkujących.
- Tkanie na krośnie (loom beading): Jednolity rozmiar koralików TOHO Round 8/0 jest kluczowy do uzyskania równych rzędów i precyzyjnych wzorów w tkanych bransoletkach, paskach i obrazach.
- Haft koralikowy (bead embroidery): Ich niewielka waga i regularny kształt sprawiają, że są idealne do tworzenia gładkich i równych powierzchni w bransoletkach, broszkach i aplikacjach, umożliwiając precyzyjne wyszywanie detali.
- Sutasz: Doskonale współpracują ze sznurkami sutasz, pozwalając na tworzenie wyrafinowanych i trójwymiarowych kolczyków, wisiorków i bransoletek z precyzyjnie ułożonymi koralikami.
- Brick Stitch i Peyote Stitch: Ich regularny kształt ułatwia łączenie koralików w tych popularnych technikach tworzenia biżuterii, zapewniając równomierne i estetyczne wykończenie.
- Freestyle Beading: Świetne do tworzenia unikalnych, improwizowanych wzorów w różnorodnych projektach biżuteryjnych, gdzie precyzja i jednolitość koralików podnoszą jakość wykonania.
Jak dbać o biżuterię ze szkła?
Aby Twoja szklana biżuteria na długo zachowała swój blask, pamiętaj o kilku prostych zasadach:
- Unikaj wilgoci i chemikaliów: Zawsze zdejmuj biżuterię przed kąpielą, uprawianiem sportu czy używaniem detergentów, aby uniknąć uszkodzenia powierzchni koralików.
- Delikatne czyszczenie: Czyść koraliki suchą, miękką ściereczką. Unikaj szorstkich materiałów i substancji chemicznych, które mogą uszkodzić ich powierzchnię.
- Prawidłowe przechowywanie: Przechowuj koraliki w suchym miejscu, najlepiej w osobnych woreczkach lub przegródkach w szkatułce, aby uniknąć zarysowania.
Dane techniczne
| Rozmiar | 8/0 - 3mm |
| Kształt | Kulka |
| Kolor | Zielony |
| Wykończenie | Opaque |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt.