TOHO Round 8/0 Silver-Lined Milky White (10g)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lśniące Szklane Koraliki TOHO do Biżuterii Handmade
TOHO Round 8/0 w kolorze Silver-Lined Milky White to połączenie delikatnej, mlecznej bieli z chłodnym blaskiem srebra, idealne do Twojego Rękodzieła. Te japońskie koraliki o średnicy ok. 3 mm posiadają otwór o wielkości ok. 1 mm. Specyficzny proces produkcji TOHO zapewnia większy otwór w stosunku do rozmiaru, co pozwala na wielokrotne prowadzenie nici i ułatwia tworzenie precyzyjnych projektów DIY.
Wykończenie Silver-Lined Milky White charakteryzuje się srebrnym wnętrzem, które przebija przez mleczne, półprzezroczyste szkło, nadając mu wyjątkowy, mroźny połysk. Ten elegancki efekt sprawia, że biżuteria Handmade zyskuje luksusowy i rozświetlony wygląd. Te drobne koraliki doskonale sprawdzą się w ślubnych naszyjnikach czy subtelnych bransoletkach.
Specyfikacja Produktu
- Marka: TOHO™
- Typ koralików: Round (okrągłe)
- Rozmiar: 8/0 – Średnica ok. 3.0 mm
- Opakowanie: 10g (+/- 1g) – około 400 sztuk
- Średnica otworu: Ok. 1.0 mm
- Kolor/Wykończenie: Silver-Lined Milky White (Mleczny biały ze srebrnym środkiem)
- Materiał: Szkło japońskie
- Kod produktu: AT 5666
Zastosowanie w technikach koralikowych
- Beading (Nawlekanie): Regularny kształt i duży otwór ułatwiają tworzenie gładkich rzędów w bransoletkach i naszyjnikach.
- Tkanie na krośnie: Rozmiar 8/0 pozwala na uzyskanie wyraźnych wzorów w tkanych paskach i biżuterii DIY.
- Haft koralikowy: Doskonałe do tworzenia lśniących wypełnień i konturów w broszkach oraz aplikacjach.
- Ozdoby: Dzięki mroźnemu blaskowi są idealne do tworzenia ozdób do włosów oraz zimowych breloczków.
Rekomendowane Akcesoria
- Igły: Do koralików 8/0 rekomendujemy igły do koralików w rozmiarze 10 lub 11.
- Nici: Najlepszą trwałość splotu zapewnią japońskie nici Toho One-G.
- Nośniki: Do bransolet nawlekanych sprawdzą się linki stalowe lub plecionki FireLine.
Pielęgnacja i przechowywanie
- Ochrona powłoki: Aby zachować lustrzany blask Silver-Lined, należy unikać kontaktu koralików z perfumami, kosmetykami i silną chemią.
- Zasady dbania: Czyść gotową biżuterię wyłącznie miękką, suchą ściereczką, unikając szorstkich materiałów.
- Przechowywanie: Gotowe wyroby przechowuj w suchym miejscu, najlepiej w zamkniętych szkatułkach lub miękkich woreczkach.
Rozświetl swoje rękodzieło mroźnym blaskiem TOHO Silver-Lined Milky White!
Dane techniczne
| Rozmiar | 8/0 - 3mm |
| Kształt | Kulka |
| Kolor | Biały |
| Wykończenie | Silver-Lined Milky |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt.